Metalinių laiptų gamyba

Turbūt mažai kas įsivaizduoja keliaaukštės statybos namus be viduje įrengtų laiptų, ar ne? Laiptai, nepriklausomai nuo pastato paskirties, užima svarbią dalį kiekvienamo būsto ar patalpos interjere.

O svarbiausia, suteikia funkciją greitai ir nesunkiai patekti į skirtingą pastato lygmenį. Kitaip, negu liftai, laiptai nėra priklausomi nuo elektros energijos, jiems praktiškai nereikia priežiūros ir nereikalauja techninio aptarnavimo. Vis tik laiptų įrengimas turi būti tiksliai suplanuotas ir suprojektuotas šioje srityje dirbančių specialistų.

Tam, kad laiptai atitiktų ne tik funkcinius, bet ir estetinius reikalavimus, laiptų rūšis turi būti parenkama ir pritaikoma tiek pagal vidaus patalpų stilistiką, tiek pagal jų naudojimo aplinkybes. Viena iš greitai populiarumą įgaunančių laiptų gamybos sričių – metalinių laiptų gamyba. Metaliniai laiptai yra vis dažniau pasirenkami gyvenamosiose arba darbinėse aplinkose. Tokie laiptai vis dažniau yra vertinami dėl galimybės išgauti norimą formą ir vizualiai lengvos konstrukcijos. Jie taip pat yra standūs, todėl priešingai nei medinai laiptai, neskleidžia garsų ir neišsikraipo.

metaliniu laiptu gamyba

Metalinių laiptų gamyba

Universalus meistras teikia specializuotas metalinių laiptų gamybos paslaugas Lietuvoje. Ilgametė gamybos patirtis leidžia nepriekaištingai išpildyti klientų lūkesčius įsisavinant jų viziją ir įsigilinant į poreikius. Projektuojame, gaminame, suviriname ir montuojame metalinius laiptus privatiems namams ir verslo subjektams. Dirbame pagal individualius užsakymus, teikiame profesionalius sprendimus ir kokybiškas konsultacijas, todėl gebame ir mokame prisitaikyti prie konkrečių poreikių ir pageidavimų.

Metalinių laiptų gamyba Vilniuje

Kodėl rinktis mus?

Patikimumas. Nepaisant nuolat didėjančios paklausos, visus užsakymus atliekame su ypatingu atidumu ir kruopštumu. Kiekvienas metalinių laiptų gamybos etapas yra kruopščiai patikrinamas mūsų kokybės ekspertų, todėl mūsų gaminiai yra ypač ilgaamžiai ir patikimi. Siekdami išgauti reikiamą kokybę pasitelkiame ilgametę patirtį ir remiamės tik šiuolaikiškomis technologijomis.

Gamyba. Esame sukaupę didelę gamybos darbų patirtį, todėl tiksliai žinome, ko reikalauja skirtingi gamybos etapai, kiek laiko tai užtrunka bei kokį produkcijos kiekį galime pagaminti per tam tikrą laiko tarpą. Gamyboje naudojame tik šiuolaikišką techniką, kuri užtikrina reikiamą gamybos efektyvumą. Metalinių laiptų gamyboje naudojame kokybiškus metalinius profilius. Taip pat galime pagaminti metalinius karkasus medinių laiptų pakopoms.

Komanda. Universalaus meistro laiptų gamybos skyriuje dirba tik atsidavę savo srities profesionalai. Taip siekiame maksimaliai išpildyti klientų lūkesčius ir užtikrinti aukštą darbų kokybę. Mūsų komandoje dirba nuo projektuotojų ir architektų iki montuotojų. Turėdami patikimą personalą galime suteikti profesionalią pagalbą bet kurioje laiptų gamybos stadijoje, todėl garantuojame nenutrūkstamą darbą ir greitą rezultatą.

Projektavimo paslaugos. Laiptų projektavimas yra pradinė, tačiau kartu ir esminė laiptų kūrimo stadija. Nuo parengto projekto priklauso montavimo tikslumas, laiptų atitikimas erdvėje ir pačių laiptų kokybė. Mūsų architektai pasirūpins kokybišku ir patikimu jūsų vizijos perteikimu bei išpildymu, o jums reikės tik ramiai laukti galutinio rezultato.

Atlikti darbai

Metalinių laiptų gamyba kaina

Metaliniai laiptai pasižymi patvaria ir lengvumo jausmą suteikiančia konstrukcija, todėl tai gali būti puikus pasirinkimas siekiant išsaugoti patalpų erdvę ir suteikti joms savitą stilių. Metalinių laiptų kaina yra apskaičiuojama atsižvelgus į projektą, laiptų sudėtingumą, dydį ir kitus parametrus. Norėdami sužinoti tikslią metalinių laiptų kainą, skambinkite mums nurodytais kontaktais ir greitai gaukite visus atsakymus. Mes atsižvelgę į jūsų poreikius pasiūlysime būtent jums reikiamą variantą ir suteiksime puikų kainos ir kokybės santykį. Tik pas mus galėsite užsisakyti tokius laiptus, apie kuriuos visuomet svajojote, nes Universalus meistras dirba jūsų labui. Kreipkitės į mus nedelsiant ir džiaukitės profesionaliomis metalinių laiptų gamybos paslaugomis!

Metalinių laiptų gamyba

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos! Alvydas P. 02/21/2019