Laiptų gamyba

Įrenginėjant namus, laiptų pasirinkimas yra labai atsakingas sprendimas. Tik tinkamai parinkti laiptai suteiks ne tik estetinio pasitenkinimo jausmą, bet kartu patogumą ir stilingumą.

Laiptų forma, dydis bei medžiagų parinkimas dažnai lemia tolimesnį interjero planavimą. Tik sumontavus laiptus yra atliekami apdailos darbai. Kuo laiptų konstrukcija paprastesnė, tuo laiptai saugesni ir tuo patrauklesnė jų kaina. Universalus meistras pagal jūsų pageidavimus parinks laiptų pakopų dydį, formą ir aukštį bei atliks jų gamybą ir montavimo darbus.

Laiptų formų pasirinkimas yra platus: U, I, L, C, spiralės formos. Patys paprasčiausi yra tiesūs laiptai. Prie populiariausių laiptų galima priskirti L tipo laiptus. Laiptai gali būti su aikštele ar posūkiu, atviri (be popakopių) ar uždari (uždengiami tarpai tarp pakopų).  Labai patogūs yra laiptai su aikštele, nes jiems įrengti reikia daug vietos, jie yra erdvūs, todėl patogu naudotis daugeliui žmonių. Lipant laiptais, padas turi remtis pilnai ir patogiai tam, kad išvengti traumų. Kiek laiptų pakopų, kokie jų išmatavimai, mūsų projektuotojas paskaičiuos individualiai ir tiksliai. Kuo platesnė pakopa, tuo patogiau bus lipti laiptais, nešti daiktus ar baldus.

laiptu gamyba

laiptų gamyba

Laiptų gamyba Vilniuje

(8-605) 95755

Kodėl rinktis mus?

Lankstumas. Laiptų pasirinkimas yra esminis elementas, įrenginėjant būstą, nes juos pakeisti ateityje yra labai sudėtinga, tačiau galima perdažyti ir atnaujinant. Universalus meistras siūlo laiptų gamybos ir montavimo paslaugas, kurias galima pasirinkti tiek atskiriems etapams, tiek darbų visumai atlikti. Mūsų lanksti ir profesionali specialistų komanda pasirūpins, kad turėtumėte tokius laiptus, apie kuriuos visada svajojote.

Projektavimas ir gamyba. Jūsų svajonės ir vizijos - mums svarbiausia! Universalaus meistro patyręs architektas jums pasiūlys keletą variantų, jums tereikės apsvarstyti ir pasirinkti. Mes patarsime, parekomenduosime ir tuo atveju, jei jūs dar esate neapsisprendę, kas jums tinkama. Sukursime tokį laiptų projektą, kad jį įgyvendinus bus malonu ne tik žiūrėti į laiptus, bet ir jais žingsniuoti.

Profesionalų komanda. Universalaus meistro komandos profesionalums leis prisitaikyti prie kiekvieno kliento išskirtinių poreikių. Mūsų patyrusių ir profesionalių specialistų komanda pasirūpins, kad jūsų vizijos virstų realybe. Į savo atliekamus darbus žiūrime labai atsakingai ir siekiame, kad kiekvienas klientas džiaugtųsi mūsų darbu. Naudojame patogias laiptų vizualizacijų programas, todėl prieš gamybą klientų patogumui sukuriame būsimų laiptų vizualizacijas.

Aukšta darbų kokybė. Nuo laiptų projektavimo iki gamybos ir montavimo – nesvarbu, kokia tai būtų užduotis, mūsų specialistai pasirūpins, kad aukšta darbų bei paslaugų kokybė suteiktų jums visišką pasitikėjimą mūsų atliekamais darbais. Kiekvienas gamybos ir montavimo procesas yra akylai prižiūrimas mūsų kokybės specialistų, todėl užtikrinsime, kad viskas vyktų sklandžiai. Mes taip pat labai vertiname užbrėžtų terminų laikymąsį, tad galite nebijoti, kad visi darbai bus atlikti laiku.

Laiptų gamyba visoje Lietuvoje

Universalaus meistro laiptų gamyba – profesionali ir ypač paklausi paslauga. Norėdami užsisakyti šią paslaugą iš anksto kreipkitės į mūsų specialistus, kitu atveju gali tekti ilgai laukti. Laiptų gamyba yra nemažai laiko reikalaujanti paslauga, todėl vienu metu dirbame tik su vienu klientu, taip užtikrindami kokybę ir terminų laikymąsį. Gaminame įvairius laiptus tiek individualiems namams, tiek biurams, todėl puikiai išmanome visus laiptų projektavimo ir gamybos niuansus.

Universalus meistras teikia šias ir kitas laiptų gamybos paslaugas:

 • Montuojame ir projektuojame laiptus
 • Gaminame metalinius ir medinius laiptus
 • Kvalifikuotai ir kokybiškai atliekame laiptų montavimą
 • Gaminame įvairius turėklus laiptams

Universalus meistras dirba išvien su savo užsakovais, derindami net ir menkiausias detales. Esant poreikiui, siūlome įvairius dizaino bei formų variantus, todėl galutinis rezultatas tenkina net ir pačius išrankiausius. Medžiagų pasirinkimas yra didelis ir įvairus. Dažniausiai pakopoms naudojamas medis, nes jis yra universalus - patogus ir malonus vaikščioti. Pagal jūsų pageidavimus parinksime laiptų pakopų dydį, formą bei aukštį.

Laiptų spalvų ir medžiagų suderinimas turi būti žinomas iš anksto. Turėklai turi būti saugūs ir tvirti. Jie atlieka ne tik grožio ar interjero dizaino vaidmenį, bet ir svarbią saugumo funkciją. Laiptus eksploatuoti patartina tik įrengus turėklus, kitaip atsiras rizika susižaloti namuose. Visiems laiptams yra svarbus ir tinkamas apšvietimas. Tai ne tik prideda stiliaus ir jaukumo, bet ir padaro laiptų pakopas matomomis net ir tamsiu paros metu. Dėl laiptų dizaino, apšvietimo ir kitų stilistinių elementų patartina pasikonsultuoti su dizaineriais prieš laiptų projektavimą.

Atlikti darbai

Laiptų gamyba kaina

Universalus meistras ne tik konsultuoja, atsako į visus rūpimus klausimus, bet ir siūlo aukštos kokybės ir geros kainos santykį. Jei norite sutaupyti laiko, sveikatos ir energijos, kreipkitės į mus. Neabejokite, esame patikima komanda, darbus ir paslaugas atliekame laiku, kokybiškai ir atsižvelgę į kiekvieno kliento norus bei finansines galimybes. Išskirtinumą ir individualų stilių - visa tai ir dar daugiau mes suteiksime jums. Jei naudojantis laiptas kyla bėdų ar problemų, visuomet skambinkite ir mes atvyksime pažiūrėti, kur yra problema. Atvykstame į bet kurį Lietuvos regioną.

Jei norite sužinoti tikslią darbų kainą, paskambinkite mums nurodytu telefonu ir mūsų įmonės specialistai suteiks visą jums reikalingą informaciją. Jei jums reikia kitų paslaugų, patikėkite mums savo svajones ir mes jas išpildysime su kaupu!

Mus rasite

Laiptų gamyba už protingą kainą

(8-605) 95755

Siųskite užklausą

  Vardas

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Super paslaugos, rekomenduoju. Agnė 06/17/2019
  Palieskite, kad skambintumėte