Laiptų gamyba Kaune

Laiptų gamyba Kaune užsiima pakankamai daug įmonių. Čia konkurencinė aplinka yra didelė, tad visi gamintojai deda visas įmanomas pastangas, kad galėtų pasiūlyti klientams tai, ko negali kiti. Nesvarbu, ar tai būtų kaina, ar darbų kokybė, ar papildomos paslaugos. Gražūs ir tinkami laiptai ne tik sukurs stilingą ir patogią aplinką, bet ir atrodys estetiškai bei puoš jūsų namus.

Laiptų būna įvairių formų, konstrukcijų ir tipų. Nuo tiesių ir atviromis pakopomis iki suktų, su posūkiais ir uždaromis pakopomis. Po laiptais taip pat gali būti įrengiamos sandėliavimo erdvės (spintos, spintelės ir kt.). Labai svarbūs yra ir turėklai. Laiptų gamybos procesas prasideda nuo poreikių išsiaiškinimo ir projektavimo darbų. Tinkamų laiptų parinkimas yra labai svarbus žingsnis. Šį žingsnį jums gali padėti atlikti laiptų dizaino ir projektavimo specialistai, kadangi laiptai turi atitikti esamos erdvės išmatavimus, turėti patogų pakopų aukštį. Užbaigus parengiamuosius darbus yra imamasi gamybos ir montavimo darbų. Sumontavus laiptus pereinama prie laiptų apdailos.

Universalus meistras jums siūlo profesionalias laiptų gamybos paslaugas Kaune. Turime patyrusią laiptų projektuotojų, gamintojų, montuotojų ir rangovų komandą, kuri pasidalindama užduotis greitai, patikimai ir kokybiškai tvarkosi su laiptų gamybos užsakymais. Detaliai išsiaiškiname klientų poreikius, atvykstame atlikti matavimus, todėl užtikriname, kad pagaminti laiptai tobulai atitiks tiek fizinius, tiek kokybinius parametrus. Laiptų gamyba verčiamės jau ne vienerius metus, todėl puikiai žinome kas idealiai tinka kiekvienu individualiu atveju.

Laiptų gamyba Kaune

(8-5) 214 2603

Kodėl rinktis mus?

Lankstumas. Laiptai yra viena svarbiausių namų vietų. Jais naudojamės kiekvieną dieną, tad įrenginėjant būstą svarbu jiems skirti pakankamai dėmesio ir patikėti jų gamybą profesionalams. Būtent jie skirs reikiamą dėmesį, atliks reikiamus pasiruošimo, projektavimo darbus ir pagamins tokius laiptus, kuriais galėsite džiaugtis kiekvieną dieną. Universalus meistras yra lankstus ir pritaikys jūsų poreikius laiptų gamyboje.

Gamyba ir projektavimas. Mums svarbūs jūsų norai ir idėjos. Universalus meistras pasiūlys patikimas laiptų gamybos ir projektavimo paslaugas jūsų poreikiams. Mūsų patyręs architektas pasiūlys kelias galimų laiptų variacijas, tad jums beliks apsvarstyti ir pasirikti norimus laiptus. Jei jūs nesate tikri, ko iš tiesų jums reikia, mes padėsime jums apsispręsti. Su mūsų pagalba jūsų laiptai taps centrine namų vieta ir puošmena.

Profesionali komanda. Mūsų demonstruojamas profesionalumas pasitarnaus nepriekaištingam jūsų vizijos išpildymui. Į visus laiptų gamybos užsakymus žiūrime su pagarba ir atsidavimu, rūpinamės, kad kiekvienas klientas būtų laimingas ir išklausytas. Pasinaudodami pažangiomis laiptų projektavimo programomis galime sukurti jūsų laiptų vizualizacijas, kad jūs galėtumėte įvertinti būsimų laiptų vaizdą prieš atliekant gamybą.

Aukšta kokybė. Rinka šiandien diktuoja tai, kad laiptų kokybė negali būti antriniu ar pašaliniu dalyku. Kiekvienas laiptų gamintojas rinkoje ilgai neišsilaikytų teikdamas antrarūšes paslaugas, todėl tai suprasdami investuojame į laiptų gamybos kokybę ir procesų kontrolę. Visi laiptų gamybos etapai yra prižiūrimi kokybės specialistų, kurie užtikrina, kad viskas vyktų pagal numatytą projektą bei standartus.

Atlikti darbai

Laiptų gamyba Kaune

Laiptų kaina didžiąja dalimi priklauso nuo laiptų konstrukcijos. Daug priklauso ar laiptai yra sukti, tiesūs, kokia yra reikalinga pakopų forma, ar visos pakopos vienodos, ar skirtingos. Taip pat svarbu ir pasirinkta medžiaga. Populiariausi yra mediniai ir metaliniai laiptai, tačiau yra galimos ir kitos, pvz. kombinuotų medžiagų variacijos. Universalus meistras atsako į visus klausimus, suteikia profesionalias konsultacijas bei siūlo puikų kokybės ir kainos santykį. Mes rūpinamės, kad visi jūsų poreikiai būtų patenkinti, tad kreipkitės į mus ir tikėkitės jums palankaus laiptų gamybos pasiūlymo. Padėsime jums sutaupyti neprarandant laiptų ilgaamžiškumo ir estetinio įvaizdžio. Su mūsų pagalba pasigaminsite ir įrengsite reikiamus laiptus tiek vidaus, tiek lauko erdvėse, o darbai vyks greitai, sklandžiai ir patikimai. Skambinkite mums nedelsdami ir užsisakykite originalius laiptus savo poreikiams!

Laiptų gamyba Kaune

(8-5) 214 2603

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū, būtinai jus rekomenduosiu. Tomas 10/14/2019
  Palieskite, kad skambintumėte