Sandėlių statyba

Sandėlių statyba yra kruopšus ir atsakingas procesas. Nuo sandėlio konstrukcijų, paskirties ir funkcijų priklauso, kaip greitai ir efektyviai bus atlikti darbai. Kaip ir kiekviename darbe, labai svarbūs pirmieji žingsniai. Sandėlio statybos etapuose vienas iš svarbiausių momentų – architektūrinio projekto parengimas. Jis ypatingas tuo, kad leidžia optimaliai ir efektyviai panaudoti sandėlio plotą, pažymėti visas zonas, reikalingas lentynoms ir stelažams įrengti pagal krovos technikos parametrus ir kitus aspektus. Sandėlio vidaus įrengimas taip pat labai svarbus etapas, pasibaigus statyboms. Šis procesas turėtų būti patikėtas patyrusiems profesionaliems architektams bei konstruktoriams. Šie specialistai puikiai išmano apie sandėlyje vykstančius procesus, tad pagrindinis dėmesys yra skiriamas funkcionalumui, praktiškumui ir architektūriniams sprendimams įgyvendinti.

Sandėlių vidaus patalpų planavimo uždavinys - sukurti visų sandėliavimo rūšių, taip pat krovinių, gabenimo sistemą iki pat prekių paskirstymo. Jei planuojama statyti sandėlį, kuriame bus laikomi šaldyti produktai, reikės įmontuoti specialią šaldymo įrangą, gerą ventiliavimo bei drėgmės kontroliavimo sistemą. Sandėliuoti galima įvairią žaliavą, pagamintą produkciją, atlikti prekių paskirstymą, perkrovimą, aptarnavimą, įrengti prekių atsiėmimo punktus klientams, kurie atvyksta pasiimti užsakymo. Šiuo atveju sandėlio vieta turi būti patogi privažiavimo ir atstumo prasme. Sandėliuose dažnai įrengiami ofisai, virtuvė bei poilsio zonos, taigi tinkamai suplanuoti ir paskirstyti visus esančius plotus patikėkite profesionalams.

Visus sandėlių statybos rūpesčius rekomenduojame patikėti Universaliam meistrui - patyrusiai ir puikiai klientų vertinamai specialistų komandai!

Kodėl rinktis mus?

Patirtis ir profesionalumas. Profesionalumas neįgyjamas be patirties, o profesiniame kelyje pasitaikiusios nesėkmės sustiprina, užgrūdina ir tiesia kelius į sėkmę. Universalaus meistro komanda yra suburta iš aukštos kvalifikacijos specialistų, turinčių visas reikalingas specifines žinias bei didelę patirtį. Sandėlių statymo procese kontroliuojame visus etapus, atsakome už kiekvieną atliktą darbą. Mums rūpi mūsų reputacija bei klientų atsiliepimai. Mes esame tie, kurie patikimai ir užtikrintai pradės ir baigs sandėlių statybas, kad galėtumėte sėkmingai vykdyti savo veiklą.

Operatyvumas ir organizuotumas. Esame gerai organizuota specialistų komanda, sėkmingai dirbanti statybų sektoriuje jau daug metų. Atsakingai planuojame kiekvieną mums patikėtą darbą, vykdome savo įsipareigojimus sutartu laiku bei operatyviai reaguojame į pokyčius vykdydami maksimalius klientų reikalavimus. Mes greitai randame efektyvų bei ekonomišką sprendimą kiekvienam.

Patikimi partneriai. Jei jūs ieškote patikimų, atsidavusių savo darbui statytojų, Universalus meistras yra ta komanda, kuri jums reikalinga bet kokio sudėtingumo projektams įgyvendinti. Projektuojame, gaminame, surenkame bei statome įvairios paskirties sandėliavimo patalpas nepriklausomai nuo vietos ar jų dydžio. Mūsų sukaupta ilgametė patirtis garantuoja aukštos kokybės darbų atlikimą.

Platus paslaugų spektras. Mes ne tik statome ir įrengiame namus nuo pamatų iki rakto. Mūsų rankomis pastatytose sandėliavimo patalpose įrengsime ir sumontuosime įrangą, paklosime grindų dangą. Esame plataus profilio statybų specialistai, tad profesionaliai užbaigsime mums patikėtus įvairaus pobūdžio statybos darbus. Jums nereikės ieškoti meistrų nenumatytiems ar papildomiems darbams atlikti.

Atlikti darbai

Sandėlių statyba kaina

Sandėlių statybos kaina priklauso nuo projekto sudėtingumo. Mes kviečiame jus susisiekti su mumis ir pasidalinti savo ateities vizijomis. Mes jas įgyvendinsime, nes esame profesionali ir atsakinga komanda. Patikėkite mums savo mintis ir mes jas realizuosime be jokio vargo! Universalaus meistro specialistai įvertins darbų bei projekto apimtis ir per kuo trumpesnį laiką pateiks jums individualų bei detalų pasiūlymą. Atvyksime į jūsų objektą, suteiksime nemokamas konsultacijas ir aptarsime visus jums rūpimus klausimus čia ir dabar.

Sandėlių statyba

Siųskite užklausą

  Vardas

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos. Jonas 06/09/2019