Angarų statyba

Domitės sandėlių ar angarų statyba? Tuomet išgirskite apie viską plačiau. Angarų statyba – specifinė pastatų statybos rūšis, kuri apima tiek komercinės, tiek nekomercinės paskirties pastatus. Angarai yra statomi dėl įvairiausių tikslų – siekiant įkurti logistikos centrus, pastatyti parduotuves bei prekybos centrus, administracinės paskirties pastatus, uždaras sporto erdves, autoservisus, gamybinės paskirties patalpas ar tiesiog sandėlius produkcijos laikymui. Nesvabu, kokios rūšies pastato jums reikia, angaro tipo pastato statybai yra reikalinga tokio darbo patirtis, nepriekaištingas organizuotumas, speciali technika, patyrusi projektuotojų komanda, kvalifikuota darbo jėga bei daug kitų svarbių faktorių. Angarų statiniams yra taikomi aukšti kokybės reikalavimai, todėl ypač svarbu, kad pastato gamyba ir montavimas atitiktų reikiamus kokybės kontrolės sistemų sertifikatus.

Kaip vyksta angarų statyba? Iš pradžių yra parengiamas pastato architektūrinio sprendimo pasiūlymas. Tuomet pastatas yra optimizuojamas pagal užsakovo poreikius: atsižvelgiant į pastato paskirtį yra pritaikomas vidaus išplanavimas, suplanuojami stogeliai, pastogės, parapetai. Taip pat yra parengiamas naudojamų statybos bei apdailos medžiagų sąrašas ir galutinis pasiūlymas su tikslia angaro statybos kaina. Suderinus kainą su užsakovu yra parengiamas darbų planas ir terminai, gaunami reikalingi statybos leidimai ir pradedami statybos darbai. Kiekvienas angaro statybos atvejis yra individualus, todėl gali pareikalauti papildomų veiksmų bet kurioje projekto stadijoje.

Universalus meistras jums siūlo profesionalias angarų statybos paslaugas. Mūsų patyrusi meistrų bei specialistų komanda yra pasirengusi atiduoti visas jėgas jūsų angaro statybai. Pasižymime ilgamete angarų statybos patirtimi rinkoje, todėl galime pasiūlyti profesionalias paslaugas už mažesnę nei vidutinę rinkos kainą.

Kodėl rinktis mus?

Planavimas. Nežinote, nuo ko tiksliai pradėti angaro statybą? Universalus meistras padės jums apsispręsti ir parengti planą. Planavimo stadijoje įsigiliname į kliento poreikius, pateikiame pasiūlymus ir ieškome patogių sprendimų, kurie leistų statomą angarą paversti funkcionaliu bei patogiu naudojimui. Mūsų specialistai padės jums pagalvoti apie viską, todėl angaro statyba jums nekels jokio streso.

Projektavimas. Angaro statybos darbai įprastai yra pradedami nuo projektavimo. Suderinus galutinį pasiūlymą, pirmasis žingnis yra parengti aiškų ir tikslų angaro statybos projektą, kuriuo būtų galima vadovautis viso projekto metu. Projektavimo stadija yra ypač svarbi, kadangi joje individualūs užsakovo poreikiai yra perkeliami į brėžinius, parengiamas tinkamas ir patogus vidaus išplanavimas, įvertinamos architektūros apkrovos bei kiti techniniai sprendimai.

Organizuotumas. Kuomet projektas yra parengtas, judame prie darbo organizavimo. Atsižvelgiant į projekto apimtis, yra surenkama reikiama darbo jėga, vežamos medžiagos ir visa reikalinga statybinė technika. Angaro statyba reikalauja daug skirtingų sričių specialistų indėlio, o mūsų darbas viską suorganizuoti taip, kad viskas vyktų sklanžiai ir su kuo mažiau trikdžių.

Priežiūra. Atlikus angaro statybą dar kartą yra įvertinama statinio kokybė. Pastato raktai savininkams yra atiduodami tik tuo atveju, kai yra įsitikinama, jog pastatatas atitinka visus iškeltus reikalavimus. Angaro eksploatacijos metu Universalus meistras visuomet pagelbės, jei reikės kokios nors pagalbos, tad atsipalaiduokite ir naudokitės kokybišku angaru savo  ar savo įmonės poreikiams!

Atlikti darbai

Angarų statyba kaina

Angarų statybos kainą lemia daug skirtingų faktorių, tokių kaip projekto apimtis, reikalingos medžiagos, pastato funkcionalumas ir kt. Norėdami sužinoti tikslią angaro statybos kainą savo reikmėms, paskambinkite nurodytais kontaktais, pateikite savo reikalavimus ir gaukite tikslų pasiūlymą. Garantuojame jums ne tik profesionalias paslaugas, bet ir žemas darbų kainas, todėl tikime, jog kartu visada rasime išeitį. Universalaus meistro angarų statybos komanda su kaupu išpildys visus jūsų lūkesčius ir leis jums džiaugtis nauju statiniu jūsų sklype!

Angarų statyba

Siųskite užklausą

  Vardas

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikūs specialistai! Algimantas 06/09/2019