Metalo konstrukcijos

Metalo konstrukcijos yra plačiai naudojamos tiek pramoninės inžinerijos objektų statybose, tiek civilinės paskirties statinių statybose. Kaip rodo praktika, metalo konstrukcijų paklausa vis didėja. Pagrindinės metalo konstrukcijų savybės yra šios: tvirtumas, ekonomiškumas bei įvairus ir platus jų pritaikymas. Gaminiai iš metalo bei jų konstrukcijos yra naudojamos įvairiose gyvenimo srityse:  individualių namų ir butų, tiltų ir viadukų statybose bei kitose srityse.

Kokie metalo lydiniai yra naudojami metalinių konstrukcijų gamyboje? Juodieji metalai išgaunami lydant geležį su anglimi ar kitais metalais. Šių lydinių paskirtis - pramoninė ir civilinė inžinerija. Geležies lydiniai su plieno ar ketaus priemaišomis yra naudojami metalo konstrukcijoms gaminti. Jų dėka galima išgauti įvairių profilių dydžius bei formas, sukurti unikalius dizaino prasme projektus. Metalo konstrukcijos yra apdorojamos specialia danga tam, kad apsaugoti jas nuo korozijos, suteikiant konstrukcijoms ilgaamžiškumą bei patvarumą. Metalo konstrukcijų dėka galima atlikti ne tik standartinius, bet individualius bei sudėtingus projektus. Įmonės, projektuojančios, gaminančios bei montuojančios metalo konstrukcijas siūlo įvairius sprendimo būdus - nuo laiptų, turėklų, vartų, tvorų, balkonų apsaugos iki sudėtingų pramoninių objektų.

Pagrindiniai metalo konstrukcijų apdirbimo būdai yra tokie: pjaustymas, karpymas, lenkimas, šratavimas metalo abrazyvu, virinimas, gruntavimas, dažymas bei džiovinimas. Metalo konstrukcijas tinkamai ir gerai paruošus (tikslūs medžiagų kiekiai, kokybiškos medžiagos, leistinos apkrovos), užtikrinama objekto kokybė bei ilgaamžiškumas. Norėdami įsigyti aukštos kokybės reikalavimus atitinkančias metalo konstrukcijas, kreipkitės į šios srities specialistus. Universalaus meistro profesionalai suprojektuos bei sumontuos metalo konstrukcijas pagal jūsų užsakymą.

Kodėl rinktis mus?

Didelė patirtis. Universalus meistras dirba su įvairių rūšių metalais daugelį metų, tad turėdami specifines žinias ir patirtį, gaminame ir montuojame įvairios paskirties kokybiškas metalo konstrukcijas. Jau sumontuotos metalo konstrukcijos pasižymi aukšta kokybe, nerūdyja, yra ilgaamžės bei tvirtos. Viską ruošiame tiek pagal mūsų projektus, tiek pagal klientų pateiktus užsakymus.

Platus paslaugų spektras. Universalus meistras atlieka įvairius statybos darbus, tad bet kurį jūsų projektą įgyvendinsime nepriekaištingai ir tiksliai. Kartu su jumis ieškosime ir rasime geriausius sprendimo būdus, patenkinant jūsų išskirtinius ir individualius poreikius. Mes užtikrinsime aukštą darbų kokybę už sutartą kainą. Unikalūs ir išskirtiniai projektai - mūsų profesionalių darbuotojų meistrystės viršūnė.

Profesionalūs darbuotojai. Savo komandoje esame subūrę patikimų, laiko ir įvairių sudėtingų aplinkybių išbandytų meistrų komandą. Daugelis jų savo patirtį yra sukaupę ne tik dirbant Lietuvoje, bet ir kitose šalyse. Esame atsakinga, aukštų rezultatų siekianti bei ambicinga profesionalų komanda. Darome viską, kad klientai džiaugtųsi mūsų darbo rezultatais.

Lankstumas. Mes dirbame visoje Lietuvoje, tad atvyksime į jūsų objektą, atvešime bei sumontuosime metalo konstrukcijas jums patogiu metu bei sutartais terminais. Atlikę darbus prižiūrime sumontuotas konstrukcijas, o iškilus problemoms, visuomet atskubame į pagalbą.

Atlikti darbai

Metalo konstrukcijos kaina

Metalo konstrukcijų kainą lemia tokie faktoriai: projekto sudėtingumas, lydinių sudėtis ir sunaudotų medžiagų kiekis, eksploatavimo išlaidos, terminai ir kita. Kadangi metalo konstrukcijos yra pigesnės nei betono gaminiai, jų kaina gali būti mažesnė. Kreipkitės į Universalaus meistro specialistus. Mes suderinsime bei aptarsime jūsų projektą ir kelių dienų bėgyje pateiksime individualų komercinį pasiūlymą. Metalo konstrukcijos yra ypatingos ir unikalios tuo, kad suteikia galimybę projektą koreguoti pagal kliento norus, jos nereikalauja daug priežiūros ar investicijų po sumontavimo ir projekto įgyvendinimo. Susisiekite su mumis nurodytais kontaktiniais telefonų numeriais ir surasime jums naudingą pasiūlymą! Mes ne tik sutaupysime jūsų laiką, bet ir sumažinsime išlaidas.

Metalo konstrukcijos

Siųskite užklausą

  Vardas

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Visada dėl metalo konstrukcijų kreipiuosi čia. Jonas 06/07/2019