Kėdžių gamyba

Sunku įsivaizduoti savo kasdienybę be kėdės. Atrodytų, kad toks nedidelis baldas negali būti baldų karaliumi, bet prisiminkime istorinius laikus - krėslas ar sostas buvo pagrindinis ir bene vienintelis baldas menėje... Kėdė namuose buvo laikoma aukštos padėties simboliu. Šiomis dienomis - tai svarbiausias baldas kiekvieno žmogaus buityje ir ne tik joje. Kur mes bebūtume - biure, namuose, kino teatre ar lėktuve, kėdė - pirmo būtinumo baldas.

Dažnai perkant baldus, skiriame didelį dėmesį medžiagoms, iš kurių jie pagaminti. Nepamirštame ir spalvų, formų, sprendžiame, kokiam interjerui jis skirtas bei tinkamas. Kėdėms keliami tie patys ir net didesni reikalavimai (juk kartais ant jų tenka praleisti net ištisas valandas!). Pirma mintis, kuri dažnam sukasi galvoje, kai renkamės kėdes į namus ar biurą - jų patogumas. Ir ši savybė yra bene pati svarbiausia tiek jų gamintojams, tiek pirkėjams. Ne vienas esame susidūrę su panašia situacija - graži ir idealiai interjere deranti kėdė - tiesiog nepatogi ir nemaloni sėdėjimui... Vienokie papildomi reikalavimai gali būti keliami namų aplinkai ar sodui skirtoms kėdėms, kitokie - gamybinėms patalpoms ar biurams. Čia jau labai svarbus ergonomiškumas - reguliuojamas kėdės aukštis, ypatinga konstrukcija bei patogumas.

Šiuolaikinės baldų gamybinės įmonės siūlo plačią kėdžių įvairovę tiek stilistikos, tiek kainos atžvilgiu. Tereikia žinoti, kas jums labiausiai tinkama ir jūs papuošite savo namus išskirtinėmis, o galbūt ir vienetinėmis kėdėmis. Jeigu jūs ieškote originalių ir individualizuotų kėdžių, kreipkitės į Universalaus meistro baldininkus. Mes pasiūlysime unikalaus dizaino kėdes namams už visiems prieinamą kainą.

Kėdžių gamyba

Kodėl rinktis mus?

Platus asortimentas ir pasiūla. Mūsų gaminamos kėdės nesunkiai pritaikomos prie įvairaus interjero ar namų stilistikos. Jūsų pageidavimu, pagaminsime išskirtines, vienetines kėdes, kurios džiugins ir ilgai tarnaus. Mes priderinsime kėdes prie jau esamo jūsų namuose stalo! Jums tereikia pasitikėti mūsų profesionalumu ir atsakingumu.

Darbuotojų profesionalumas. Yra manoma, kad, jei įmonė dirba sėkmingai, reiškia, joje dirba profesionalai ir savo srities žinovai. Mes esame įsitikinę, kad didžiausias mūsų turtas - darbuotojai, tad siekiame glaudaus tarpusavio bendradarbiavimo, pasitikėjimo vienas kito profesionalumu bei siekiu tobulėti. Tik bendras ir vieningas požiūris į darbą, siekimas aukštų rezultatų leidžia tapti pageidaujamais klientų rate.

Patikrinta kokybė. Kokybiškai pagaminti baldai kelia pasitikėjimą ir suteikia puikių perspektyvų gamintojams. Mums svarbi kiekvieno pirkėjo nuomonė, atsiliepimai bei vertinimai. Mes žinome, kad gaminame ir siūlome kokybiškus baldus už konkurencingą kainą. Baldų gamyboje naudodami šiuolaikines technologijas ir kokybiškas medžiagas siekiame bendro tikslo - gražių ir jaukių jūsų namų.

Operatyvumas. Esame įsitikinę, kad nekokybiškai ir nekvalifikuotai pagaminti baldai sukelia nepasitikėjimą ir nuvilia pirkėjus. Universalaus meistro baldininkai, norėdami nuo to apsaugoti savo klientus, visus įsipareigojimus atlieka atsakingai ir operatyviai. Mes taupome visų brangų laiką: tiek savo, tiek pirkėjų. Pasitikėdami mumis, jūs patirsite tikrą džiaugsmą ir palaimą, matydami savo namus skoningai ir gražiai atnaujintus.

Darbų pavyzdžiai

Kėdžių gamyba kaina

Puikiai pagamintos kėdės lemia žmogaus komforto pojūtį, savijautą ir net nuotaiką. Suprasdami kokybės ir kainos santykio svarbą, Universalaus meistro komanda stengiasi rasti ir pasiūlyti optimalius variantus kiekvienam klientui. Mes ieškome kokybiškų ir patvarių medžiagų kėdžių ir kitų baldų gamybai, kartu siekdami pateikti klientams kuo patrauklesnius kainos pasiūlymus. Mes kiekvienu atveju kviečiame kreiptis individualiai - taip greičiau ir tiksliau suteiksime jums visą reikalingą informaciją, pakonsultuosime ir suprojektuosime trokštamą baldą jūsų namams ar biurui. Paskambinkite bei patikėkite mums savo rūpesčius!

Kėdžių gamyba

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū labai, puikios paslaugos! Jonas 10/02/2019