Virtuvės baldų gamyba

Ne paslaptis, jog virtuvės baldams yra keliami dideli reikalavimai. Ir nenuostabu, nes šiuolaikinės technologijos leidžia su malonumu leisti laiką šioje svarbioje namų kertelėje ne tik valgio metu. Dauguma sutiks, kad ypatingas dėmesys skiriamas virtuvės funkcionalumui ir estetikai. Tačiau kokia yra ideali virtuvė? Moterys pasakytų, kad kiekviena iš jų savo vaizduotėje turi susikūrusios savo svajonių virtuvę - patogią, gražią ir šiuolaikišką. Projektuojant virtuvės baldus, atsižvelgiama į virtuvės ploto dydį ir išsidėstymą erdvėje. Gerai, jeigu plotas yra pakankamai didelis ir užtenka erdvės ne tik kūrybai plėtoti, bet ir funkcionaliai virtuvei įrengti. Sunkesnė užduotis laukia tų virtuvės projektuotojų ir gamintojų, kuomet virtuvei skirtas plotas yra nedidelis. Čia gamintojams tenka pasitelkti visą profesionalumą, žinias ir kūrybą. Nedidelėje erdvėje nerekomenduojamos tamsios ir niūrios spalvos, nes jos mažina erdvę. Spalvų pasirinkimas yra ne mažiau svarbus už medžiagų ir detalių pasirinkimą. Kitas svarbus aspektas nedidelei virtuvei įrengti - pilnai išnaudoti aukštį, įrengiant iki lubų spinteles - taip atsiranda daugiau galimybių susidėti daiktus ir vizualiai padidinama pati erdvė. Vietos labai sutaupo įmontuojama buitinė technika - šaldytuvas, viryklė, orkaitė, mikrobangų krosnelė.

Virtuvės baldai gali būti gaminami iš įvairių medžiagų. Populiariausia medžiaga, kuri puikiai sulaiko drėgmę ir yra atspari karščiui - tai medžio drožlių plokštė (MDF). Šios plokštės labiausiai naudojamos stalviršių gamybai. Spintelių fasadams plokštės gali būti laminuojamos, dažomos ar dengiamos natūraliu lukštu. Jei norite kokybiškos, modernios ir patvarios virtuvės savo namuose, Universalus meistras padės apsispręsti bei išsirinkti idealią ir tobulą virtuvę!

Virtuvės baldų gamyba

Kodėl rinktis mus?

Ilgaamžiai sprendimai. Virtuvės baldai yra tie baldai, kuriuos savo gyvenime keičiame rečiausiai. Tad reikalavimai šiems baldams yra dideli, bet šiuolaikinės medžiagos ir technologijos leidžia įsigyti daugelį metų tarnausiančius baldus jūsų namams. Mes atsižvelgiame į kliento norus, rekomenduojame gerai pagalvoti, ar daug laiko bus praleidžiama virtuvėje, ar daug gaminama ir valgoma joje. Nuo šių svarbių dalykų priklauso, iš kokių medžiagų gaminti virtuvės baldus, kad jie būtų kokybiški ir ilgaamžiai.

Kūrybiškumas. Į šiuolaikinę virtuvę montuojama bei diegiama įvairių techninių sprendimų, kurie labai palengvina žmogaus buitį. Tad suderinti stilistiškai tarpusavyje šiuos sprendimus su medžiagomis reikalingos kūrybiškos idėjos. Universalaus meistro baldininkai išnagrinėja kiekvieno kliento poreikius ir pateikia jam tinkančius sprendimus. Galimi įvairūs sprendimai, leisiantys džiaugtis šiuolaikiška ir funkcionalia virtuve.

Kokybė. Norint įsigyti kokybiškus bei ilgaamžius virtuvės baldus, didžiausias dėmesys skiriamas medžiagų patvarumui ir kokybei. Tai padeda sutaupyti, nereikia investuoti į baldų nusidėvėjimą ar atskirų senų detalių keitimą naujomis. Virtuvės baldai turi atitikti jūsų asmeninius poreikius, šeimos tradicijų puoselėjimą bei gyvenimo būdą. Funkcionalūs, kokybiški ir stilingi virtuvės baldai yra tai, ką siūlo Universalaus meistro virtuvės baldų gamybos profesionalai.

Platus paslaugų spektras. Nuo idėjos iki baldo - taip dirba Universalaus meistro komanda. Savo specialistų būryje turime patyrusius interjero specialistus bei dizainerius, projektuotojus bei gamybos darbuotojus. Jums tereikia papasakoti, kokios norėtumėte virtuvės savo namuose ir mes pasiūlysime jums tinkantį variantą.

Darbų pavyzdžiai

Virtuvės baldų gamyba kaina

Virtuvės baldų kaina priklauso nuo daugelio dalykų: medžiagų pasirinkimo, furnitūros, mechanizmų ir kitų elementų. Kuo jų balduose daugiau, tuo kaina tampa didesnė. Atsižvelgus į šiuos kriterijus ir  žinant baldų dydį, galima paskaičiuoti galutinę kainą. Jei sudėtinga patiems pasirinkti virtuvės baldų gamybai reikalingas medžiagas bei detales, patikėkite tai profesionaliems baldininkams - Universalaus meistro komandai. Mes jums patarsime, atvyksime išmatuoti, suprojektuosime ir pateiksime paskaičiavimus. Skambinkite arba rašykite mums - jūsų norai virs realybe!

Virtuvės baldų gamyba

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū labai, puikios paslaugos! Jonas 10/02/2019