Nestandartiniai virtuvės baldai

Universalaus meistro baldininkai specializuojasi nestandartinių baldų gaminime. Kas yra nestandartiniai baldai? Tai - vis labiau populiarėjanti baldų gamybos forma, užtikrinanti ypatingą komfortą bei sukurianti patogius ir poreikius atitinkančius namus. Jeigu sugalvojote savo namuose sutaupyti ploto, o jūsų virtuvės patalpos yra nestandartinių išmatavimų - nestandartiniai virtuvės baldai pasitarnaus kuo puikiausiai.

Nestandartinių virtuvės baldų gamyba yra modernus gamybos būdas, leidžiantis išspręsti net kelias problemas - apstatant baldais mažą ar tiesiog nestandartinę erdvę. Nestandartinių virtuvės baldų gamyba vis labiau tampa paklausi, nes leidžia įgyvendinti daugelį šeimos svajonių bei vizijų. Nestandartiniai virtuvės baldai reikalingi tuomet, kada yra skirtingos erdvės ir jas reikia užpildyti konkrečių išmatavimų baldais. Virtuvė namuose yra bene svarbiausia vieta, kur praleidžiame labai daug laiko. Ir ne tik gaminant bei ruošiant maistą, bet ir bendraujant šeimos ar draugų rate. Virtuvė yra jaukumo ir šilumos oazė, kuri turi būti funkcionali, praktiška ir, žinoma, estetiškai patraukli bei šiuolaikiška.

Nestandartinių virtuvės baldų gamybos procese svarbiausia gera pradžia - tai baldų vizija ar idėja. Kai klientas pasirenka medžiagas, furnitūrą bei atliekami išmatavimai, belieka suprojektuoti ir pateikti vizualizaciją. Taip klientas mato, kaip realybėje atrodys jo virtuvės baldai. Korekcijoms visada yra vietos, kol dar neprasidėjo gamybos procesas. Tad būtina gerai apgalvoti bei apsispręsti dėl savo svajonių virtuvės. Rinkitės patyrusius ir profesionalius Universalaus meistro nestandartinių virtuvės baldų gamybos specialistus.

Nestandartiniai virtuvės baldai

(8-5) 214 2603

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Universalus meistras jau daugelį metų efektyviai ir patikimai dirba nestandartinių virtuvės baldų gamybos sektoriuje. Savo sukauptas žinias ir įgytą patirtį maksimaliai pritaikome savo darbuose bei suteikiamose paslaugose. Mes siekiame suteikti aukštos kokybės paslaugas, tad ieškome ir surandame naudingus sprendimus. Mūsų darbai yra solidus įrodymas, kad dirbame kokybiškai ir pateisiname klientų lūkesčius.

Kokybė. Universalaus meistro komanda nuolat tobulina bei gilina savo profesines žinias nestandartinių virtuvės baldų gamyboje, nes nori suteikti kokybiškas, modernias ir paklausias paslaugas. Sparčiai didėjant nestandartinių virtuvės baldų gamintojų skaičiui, skatinama konkurencija, tuo pačiu didėja reikalavimai kokybei bei jos užtikrinimui. Mes subūrėme stiprią profesionalų komandą tam, kad geri rezultatai patenkintų ir džiugintų visus mūsų klientus bei partnerius. Mums rūpi mūsų reputacija ir jūsų gerbūvis.

Individualūs sprendimai. Kiekvienas klientas mums yra ypatingas ir svarbus. Mes puoselėjame profesionalius ir draugiškus santykius tiek su klientais ir užsakovais, tiek su partneriais ir tiekėjais, siekdami bendradarbiauti aiškiai, suprantamai ir nuoširdžiai. Universalaus meistro komandos siekis - įsiklausyti į klientų norus bei juos įgyvendinti, sukuriant jaukesnius ir gražesnius namus.

Platus paslaugų spektras. Nestandartinių virtuvės baldų gamyboje Universalus meistras turi ilgametę patirtį ir profesines žinias. Savo atkakliu ir geru darbu mes įgijome klientų pasitikėjimą. Branginame savo klientus ir siūlome platų paslaugų spektrą, kad po ,,vienu stogu“ būtų galima surasti ir kitas taip reikalingas buityje paslaugas. Mūsų internetinėje svetainėje www.universalusmeistras.lt rasite visą jus dominančią informaciją.

Darbų pavyzdžiai

Nestandartiniai virtuvės baldai

Nestandartinių virtuvės baldų kainą įtakoja projekto sudėtingumas, pasirinktų medžiagų bei furnitūros kaina bei darbų apimtys. Jei norite ilgus metus tarnausiančios virtuvės, netaupykite kokybiškoms medžiagoms bei jų pasirinkimui. Virtuvė yra ta vieta, kur kaupiasi drėgmė ir patenka vandens ant paviršių ar už jų, tad atsparios drėgmei ir karščiui medžiagos gali padidinti baldų kainą, tačiau ilgiau tarnauti. Protingas pasirinkimas - visada jūsų sprendimas, o mes jums būsime patarėjai, konsultantai bei jūsų svajonės įgyvendinimo specialistai. Pasidalinkite su mumis savo idėjomis bei mintimis ir jūsų virtuvė taps traukos ir laisvalaikio leidimo oaze.

Nestandartiniai virtuvės baldai

(8-5) 214 2603

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū labai, puikios paslaugos! Jonas 10/02/2019
  Palieskite, kad skambintumėte