Minkštų baldų gamyba

Minkštų baldų gamybos įmonės šiuolaikinėmis konkurencijos sąlygomis stengiasi pasiūlyti kuo originalesnius bei įdomesnius baldų projektus. Dažnai jie tampa individualūs, skirti tik asmeniniam naudojimui bei privačiai erdvei užpildyti. Kaip atrodys minkšti baldai, koks bus jo funkcionalumas pirmiausiai priklauso nuo baldų projektuotojo ar dizainerio kūrybos bei profesionalumo. Tai labai didelė atsakomybė, nes šiuolaikinis klientas ieško ne tik patogių, bet ir dizaino prasme įdomių ir išskirtinių baldų. Tad minkštų baldų gamyba prasideda jau nuo projektuotojo ir dizainerio kabineto slenksčio.

Minkštų baldų gamybos spektras yra gana platus: nuo pufo, fotelio, sofos, lovos iki svetainės baldų. Kaip atrodys gaminamas baldas, priklauso ir nuo pasirinktų medžiagų tekstūros bei puošybos detalių ir elementų. Populiariausi mikštieji baldai yra gobeleniniai ir odiniai. Jų paklausa yra didelė, tačiau ir pasirinkimas yra įvairus: pagal kiekvieno žmogaus skonį ir norus. Gobeleniniai minkštieji baldai yra patogūs ir mėgiami dėl komfortą suteikiančio jausmo bei gobelenų tekstūrų bei spalvų įvairovės. Odiniai baldai visuomet buvo vertinami dėl praktiškumo, išskirtinumo bei aukštos kokybės. Jie puikiai gali derėti tiek šiuolaikiniame, tiek klasikiniame interjere. Be to, odą prižiūrėti nėra sudėtinga, tereikia po ranka turėti specialias valymo priemones.

Minkšti baldai yra namų puošmena. Jų buvimas namuose parodo šeimininkų išlavintą skonį bei suteikia interjerui savitumo. Vis labiau populiarėja individualūs minkštų baldų gamybos projektai. Baldų gamintojai kiekvienam klientui skiria ypatingą individualų dėmesį. Universalaus meistro minkštų baldų projektai pasižymi aukšta kokybe bei racionalumu. Kiekvienas klientas čia gali įgyvendinti savo svajones. Patirkite tai ir jūs!

Minkštų baldų gamyba

Kodėl rinktis mus?

Profesionali komanda. Universalus meistras - šiuolaikinė ir moderni minkštųjų baldų gamybos komanda, skirianti ypatingą dėmesį gaminamos produkcijos kokybei bei patrauklumui. Mes stebime rinkos tendencijas, domimės pasaulinėmis minkštųjų baldų naujovėmis, technologine pažanga, visa tai pritaikydami praktikoje. Mūsų komandoje dirba patyrę savo srities specialistai, turintys didelę patirtį bei žinias. Universalaus meistro specialistų profesionalumas yra aukšto lygio ir neabejotinai užtikrintas.

Aukšta darbo kokybė ir aptarnavimo kultūra. Mes siekiame tapti aukštos kokybės ir aptarnavimo kultūros komanda. Kiekvieną klientą pasitinkame kaip patį svarbiausią ir išskirtinį. Mums svarbi mūsų reputacija, tad kiekvieno kliento teigiamas atsiliepimas bei rekomendacijos yra mūsų laimėjimas bei sunkaus darbo įvertinimas. Mes dirbame, kad sukurtume jums jaukią ir gražią namų aplinką.

Minkštų baldų įvairovė. Unversalaus meistro baldininkai gamina ne tik pagal savo projektus, bet gali pagaminti pagal jūsų turimą projektą. Esame lankstūs bei atsižvelgiame į kliento norus, pageidavimus ir vizijas. Kiekvieno kliento ar užsakovo svajonę paverčiame realybe, padėdami įgyvendinti ir nestandartinius namų interjero projektus. Išsirinkę medžiagas pagal savo skonį, užpildysite savo namus jaukumu ir šiluma.

Patogumas. Kliento patogumui atvykstame į namus ir aptariame projekto sąlygas bei turinį. Baldų projektuotojas ar dizaineris profesionaliai patars ir pasiūlys savo idėjas. Išmatuosime ir paruošime minkštų baldų projektą pagal individualius poreikius. Pagamintus baldus atvešime į jūsų namus ir sumontuosime bei sustatysime į jiems skirtas vietas. Jei prireiks interjero dizainerio paslaugų interjero užbaigtumui - pasiūlysime profesionalų ir patyrusį savo srities žinovą.

Darbų pavyzdžiai

Minkštų baldų gamyba kaina

Universalus meistras siūlo kokybiškus, universalius bei funkcionalius minkštuosius baldus. Gaminame iš aukštos klasės audinių, naudodami šiuolaikines baldų gaminimo technologijas. Minkštų baldų kaina priklauso nuo pasirinktų medžiagų, baldų paskirties bei dydžio. Užsukite į mūsų darbų galeriją, pasidalinkite su mumis savo vizija ir kartu pasieksime puikų rezultatą. Paskambinkite mums ir susitarkime laiką pirmąjam susitikimui. Leiskite mums sukurti jūsų svajonių namus!

Minkštų baldų gamyba

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Aš esu labai laiminga klientė! REKOMENDUOJU! Evelina 10/01/2019