Minkšti baldai pagal užsakymą

Kai ieškome baldų savo namams ar biurui, labai dažnai susiduriame su tokia problema: žinome, ko norime, bet nerandame… Atrodytų, pasiūla tokia didelė, kad kiekvienas gali rasti sau tinkamą variantą. Ir vis dėlto, tenka apvažiuoti daug baldų parduotuvių ir salonų, peržiūrėti daugybę katalogų, o rezultatas ne visuomet džiugina. Ką daryti, jei jums reikia tokių baldų, kurie yra jūsų svajonė, o rasti nepavyksta? Išeitis yra iš bet kokios situacijos, netgi, jei ji tokia buitinė… Kreipkitės į minkštų baldų gamintojus, kurie suprojektuos ir pagamins jūsų norus atspindinčius baldus, o galbūt, kartu nuspręsite, kokių minkštų baldų jums reikia. Minkštų baldų gamintojai, kurie projektuoja ir gamina baldus pagal pateiktas nuotraukas, brėžinius ar eskizus, taip pat siūlo platų asortimentą savo gaminamų baldų projektų ar gatavos produkcijos. Minkšti baldai pagal užsakymą dažniausiai yra šie: svetainės baldai, miegamojo baldai, vaikų kambario baldai, viešbučiams ir biurams skirti baldai, kavinėms ar klubams bei kitiems individualiems poreikiams tenkinti. Minkštus baldus gaminti individualiai patogu, kai jie yra nestandartiniai: specifinių išmatavimų, formų ar medžiagų. Tad pasirinkus minkštus baldus gaminti pagal užsakymą, jūs galite sulaukti norimo rezultato.

Peržiūrėjus pasiūlą internetiniuose puslapiuose, galima rasti ne vieną minkštų baldų gamintoją, gaminantį išskirtinius, vienetinius baldus pagal užsakymą. Tikriausiai rinktumėtės tuos, kurie yra jums patogiu atstumu, su gerais atsiliepimais bei puikiomis buvusių ar esamų klientų rekomendacijomis. Ir jūs nesuklysite. Mes rekomenduojame kreiptis į didelę ir naudingą patirtį turinčius Universalaus meistro baldininkus ir jūsų namai taps jūsų svajonių tvirtove!

Minkšti baldai pagal užsakymą

(8-5) 214 2603

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Kiekvienas gerai ir kokybiškai atliekamas darbas ar suteikta paslauga reikalauja gilių profesinių žinių, specialaus išsilavinimo bei noro nuolat tobulėti, semtis idėjų iš aplinkos, realizuoti savo mintis bei idėjas. Profesionalūs Universalaus meistro specialistai kruopščiai atlieka savo užduotis bei darbus, panaudodami visas savo žinias ir įgūdžius geram rezultatui pasiekti, taip patenkinant kiekvieno kliento norus.

Aukšta darbų kokybė. Tam, kad sukurti aukštos kokybės paslaugas ir nepriekaištingai atlikti darbus, reikalinga aukšta specialistų kvalifikacija bei profesionalumas. Universalaus meistro specialistai yra patyrę savo srities žinovai, gebantys idėjas bei svajones paversti tikrove. Mes atkakliai siekiame iškeltų mums tikslų, nes norime suteikti kuo geresnės kokybės paslaugas, kurios turėtų išliekamąją vertę mūsų klientams.

Puikus bendradarbiavimas. Mums svarbus kiekvienas klientas, užsakovas ir partneris. Mes stengiamės išlaikyti glaudžius profesionalius santykius, aukštą bendravimo kultūrą, malonų ir draugišką aptarnavimą. Siūlome kokybiškas ir patvarias medžiagas bei detales minkštų baldų gamybai. Darbuotojų profesionalumas, atsakomybė ir kokybiškos medžiagos - kelias į sėkmę ir gerą rezultatą.

Platus paslaugų spektras. Universalus meistras ne tik gamina minkštuosius baldus, bet konsultuoja baldų dizaino ar interjero kūrimo klausimais, suteikia informacijos apie medžiagų sudėtį bei įvairovę. Mes galime užpildyti jūsų namų erdvę patraukliais, šiuolaikiškais ir stilingais minkštaisiais baldais. Išlaisvinsime jus nuo daugelio problemų, o jūs galėsite džiaugtis atsinaujinusiais namais!

Darbų pavyzdžiai

Minkšti baldai pagal užsakymą

Jei ketinate užsakyti minkštus baldus, turėdami savo viziją ar svajonę - Universalus meistras yra tai, kas jums ją išpildys. Didelė patirtis, stiprus atsakomybės jausmas bei subtilus skonis leidžia suteikti kiekvienam klientui tai, ko jis nori. Mes patarsime, padėsime pasirinkti modelį ir medžiagas, nupiešime eskizus ir suprojektuosime jūsų svajonių baldus. Neabejokite mūsų profesionalumu, susisiekite su mumis ir greitai galėsite džiaugtis puikiu rezultatu bei išsipildžiusia svajone itin patraukliomis kainomis!

Minkšti baldai pagal užsakymą

(8-5) 214 2603

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū labai, puikios paslaugos! Jonas 10/02/2019
  Palieskite, kad skambintumėte