Korpusinių baldų gamyba

Korpusiniai baldai, tai kietieji baldai, susidedantys iš atskirų dalių. Korpusiniai baldai namuose ar biuruose yra patogūs bei reikalingi tuomet, kai patalpų erdvės yra nestandartinių išmatavimų ar formų. Korpusinių baldų pagalba galima išnaudoti įvairias erdves, į kurias nebūtų galima patalpinti standartinių baldų. Korpusiniai baldai yra patogūs ir tuomet, kai turime nišų ir kampų. Kaip tik tuomet gali praversti profesionalaus baldų dizainerio ar projektuotojo patarimai.

Kokios medžiagos naudojamos korpusinių baldų gamyboje? Korpusinių baldų gamyboje medžiagų pasirinkimas yra didelis ir įvairus. Ir vis dėlto, jų gamyboje daugiausiai yra naudojamos laminuoto medžio drožlių plokštės (LMDP) dėl savo išskirtinių savybių - patvarumo ir geros kainos. Įdomu, iš kokių sluoksnių gaminamos šios plokštės? LMDP sudėtyje yra presuotos natūralaus medžio drožlių bei dekoruoto popieriaus. Šis puikus derinys padengiamas derva. Galima pasirinkti ir natūralias medžio masyvo medžiagas: pušies, ąžuolo, riešuto ir kitų. Jei manote, kad baldai turi būti atsparūs vandeniui, rinkitės dažytą medžio drožlių plokštę, nes ji puikiai apsaugo nuo drėgmės ir lietaus poveikio.

Jei esate ,,loftinio-industrinio“ stiliaus baldų mėgėjas - pasirinkite korpusinius baldus iš stiklo ir metalo. Tokie baldai labai populiarūs šiuolaikiniame biurų ir ofisų interjere. Reikia apibendrinti, kad korpusiniai baldai yra paklausūs, madingi ir funkcionalūs. Visa kita - skonio ir galimybių reikalas. Jeigu nuspręstumėte pasirinkti savo namams ar biurui unikalaus stiliaus korpusinius baldus - nedvejodami rinkitės Universalaus meistro korpusinių baldų gamybos paslaugas.

Korpusinių baldų gamyba

Kodėl rinktis mus?

Individualūs sprendimai. Korpusinių baldų gamyba yra individualus sprendimas, ieškant patogumo, funkcionalumo ir racionalumo. Kiekvieno kliento poreikiai mums yra ypatingai svarbūs. Mes puoselėjame profesionalius draugiškus santykius tiek su partneriais, tiek su klientais, nes siekiame vieno tikslo - puikaus rezultato. Bendradarbiaujame profesionaliai ir suprantamai. Ieškodami sprendimų  sudėtingoms situacijoms spręsti, pasitelkiame visą profesionalių ir ambicingų darbuotojų komandą.

Profesionalumas ir patirtis. Profesionalumas bei ilgametė patirtis korpusinių baldų gamyboje, pagarba kiekvienam klientui yra tai, kas sukuria sėkmingos ir patikimos kompanijos įvaizdį. Klientų išreikštas pasitikėjimas mumis - didžiausias mūsų darbų įvertinimas. Mes siekiame kuo geriausių rezultatų, ieškome technologiškai pažangiausių sprendimų tikslui pasiekti. Esame sukaupę didelį žinių ir patirties bagažą, kuriuo dalinamės su jumis -  savo partneriais ir klientais.

Lankstumas. Universalaus meistro specialistai teikia paslaugas nepriklausomai nuo to, kurioje Lietuvos vietovėje jūs randatės. Sutarus mes atvykstame į vietą įvertinti darbų apimties, apskaičiuojame medžiagų sąnaudas, darbų atlikimo vertę ir pateikiame komercinį pasiūlymą korpusinių baldų gamybai. Lankstumas mūsų darbe yra labai svarbus kriterijus, lemiantis gerus rezultatus bei plečiantis mūsų lojalių klientų ratą.

Platus paslaugų spektras. Esame korpusinių baldų gamybos specialistai, suprantantys klientų poreikius, kuriantys harmoningą šiuolaikišką aplinką. Mūsų ilgametė patirtis suteikia mums pranašumo bei pasitikėjimo savo atliktų darbų reikalingumu. Mes esame tikri, kad jūsų namuose ar biure sukursime nepakartojamą stilių bei jaukumą, priderindami baldų formas ir spalvas jūsų interjere.

Darbų pavyzdžiai

Korpusinių baldų gamyba

Universalaus meistro komandos teikiamos paslaugos baldų gamybos srityje padeda realizuoti kiekvieno pirkėjo lūkesčius bei įgyvendinti svajones. Juk namų interjere taip svarbus grožis, patogumas ir funkcionalumas. O darbinėje aplinkoje - atsparumas, puiki panaudojimas ir ilgaamžiškumas. Visa tai galima pasiekti, pasirinkus šias Universalaus meistro teikiamas paslaugas:

Universalaus meistro specialistai specializuojasi įvairių baldų gamyboje, turi patirtį ir neįkainojamą turtą - žinias bei idėjas, kaip įgyvendinti klientų svajones. Mes dalinamės savo patirtimi su jumis, kad papuošti jūsų kasdieninį gyvenimą, paversti jį daug patogesniu ir pilnu džiugesio. Mūsų darbai įrodo, kad esame savo vietoje - mylintys tai, ką darome ir tai, kuo gyvename.

Korpusinių baldų gamybos kaina

Korpusinių baldų kaina, kaip ir kitų baldų, priklauso nuo projekto sudėtingumo, jo įgyvendinimo, medžiagų ir detalių pasirinkimo. Iki šiol nėra vienareikšmio atsakymo, ar brangesni ir technologiškai sudėtingiau pagaminti baldai yra geresni. Ar nebrangiomis medžiagomis pagaminti baldai yra prastas ir laikinas pasirinkimas? Ilgametė praktika rodo, kad pasitaiko įvairių situacijų: brangus baldas gali būti nepatogus ir nefunkcionalus, o pigus baldas - tarnauti ilgą laiką ir pilnai patenkinti šeimininkų lūkesčius. Tad, kaipgi surasti tą aukso viduriuką, kad kaina būtų patraukli, o kokybė - puiki?

Mes, Universalaus meistro specialistai giliai įsitikinę, kad remiantis profesionalių specialistų idėjomis, patirtimi bei užsakovų norų suderinimu, galima rasti pusiausvyrą tarp geros kainos ir kokybės. Šiems tikslams įgyvendinti reikalingas glaudus gamintojo ir kliento (užsakovo) bendradarbiavimas. Kai viena pusė žino, ko nori, o kita supranta tų norų įgyvendinimo galimybes - atsiranda daug erdvės kūrybai ir idėjoms vystyti. Taip gimsta geri sprendimai ir projektai. Mūsų patirtis yra mūsų vertybė. Mes žinome, kad surasime tinkamus sprendimus kelyje į jūsų aplinkos ir namų kūrimą. Skambinkite mums nurodytais telefonų numeriais ir išdėstykite savo mintis.

Korpusinių baldų gamyba

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū labai, puikios paslaugos! Jonas 10/02/2019