Stalų gamyba

Vienas iš būtinų kiekvienos šeimos svetainės ar virtuvės akcentų - stalas. Jei kalbame apie svetainės stalą - prie jo šeima ne tik mėgaujasi valgiais ir bendrauja, bet neretai sprendžia ir svarbias problemas, aptaria įvykius ir netgi planuoja savo šeimos ateitį. Tad nenuostabu, kad šiam paklausiam baldui keliami itin aukšti reikalavimai. Stalo pageidaujama ne tik tinkamo dydžio, formos, spalvos, medžiagos, bet ir patogumo ar funkcionalumo. Stalo išvaizda bei stilius - tikrai ne paskutinėje vietoje. Juk dažniausiai pats paskutinis perkamas baldas įsikuriant ar atsinaujinant namus yra stalas. Tai tarsi akcentas visam interjerui – vadinamoji ,,vyšnia ant torto“.

Renkantis stalą svarbiausias dėmesys skiriamas į stalo dydį, tinkamą jūsų patalpai. Stalas negali būti per mažas, bet ir per didelis atrodys nefunkcionaliai ir užgriozdins kambarį. Klausimai, į kuriuos reikia rasti atsakymus, renkantis stalą yra tokie: koks yra kambario ar patalpos dydis ir forma, kiek žmonių planuojate sodinti prie stalo. Atsakius į šiuos klausimus, palengvės pasirinkimas dėl stalo stilistikos ir pobūdžio.

Stalai gaminami iš įvairių medžiagų: laminuotos medienos drožlių plokštės (LMDF), medienos plaušų plokštės (MPP), medžio drožlių plokštės (MDF), natūralios medienos ar akmens. Labai plačiai naudojamas natūralus medienos lukštas. Tokiu būdu gali būti dengiamos įvairių rūšių plokštės. Visos plokštės, iš kurių gaminami stalai yra ženklinamos bei atitinka nustatytų standartų reikalavimus. Plokščių naudojimas stalų gamyboje yra populiarus, nes paviršius galima tepti vašku arba aliejumi, dažyti ar lakuoti. Mes rekomenduojame sau tinkamą stalą išsirinkti kartu su Universalaus meistro baldininkais - suprojektuosime, pagaminsime ir sumontuosime jūsų trokštamą baldą!

Stalų gamyba

Kodėl rinktis mus?

Kompetencija ir atsakingumas. Baldų gamyboje naudojame šiuolaikišką techninę bazę bei technologinius sprendimus, kas padeda būti lankstiems, patenkinant klientų lūkesčius. Stalams ir kitiems kietiesiems baldams gaminti naudojame aukštos kokybės medžiagas, tad mūsų baldai išsiskiria ne tik puikia bei stilinga išvaizda, bet ir kokybe. Mes sekame baldų mados tendencijas, domimės rinkos naujovėmis ir klientams siūlome funkcionalius ir patogius baldus.

Profesionalumas. Kiekvieno verslininko svajonė - būti reikalingu ir paklausiu rinkoje. Mūsų sėkmės garantas - sąžiningas darbas, nuolatinis tobulėjimas ir judėjimas į priekį. Mes kasdien giliname savo profesinius įgūdžius ir dedame pastangas, kad mūsų gaminami baldai būtų originalūs, patogūs ir stabilūs. Kiekvieno skoniui mes suprojektuosime ir pagaminsime puikų stalą!

Aukšta kokybė. Universalaus meistro baldininkai siūlo aukštos kokybės, funkcionalius ir kartu paprastus naudoti stalus. Mes siekiame, kad mūsų baldai būtų patikimi, stabilūs ir atitiktų individualius žmogaus poreikius. Jeigu ieškote tvirto ir patikimo stalo - pasiūlysime aukštos kokybės gaminius, tinkančius įvairiems namų interjerams bei stiliams.

Platus baldų asortimentas. Universalus meistras Lietuvos rinkai pristato platų įvairios paskirties baldų asortimentą: svetainės, miegamojo, virtuvės, vaikų, prieškambario ir kt. Visus baldus gaminame iš mūsų siūlomų kokybiškų medžiagų bei audinių. Dėka ilgametės patirties baldų gamyboje turime platų ratą patikimų tiekėjų ir partnerių, tad galime pasiūlyti didelę įvairovę medžiagų. Mūsų tikslas - patenkinti jūsų individualius poreikius ir plėsti lojalių klientų ratą. Mūsų originalūs baldai padės sukurti jaukią namų aplinką!

Darbų pavyzdžiai

Stalų gamyba kaina

Jeigu ieškote tvirto, patikimo ir savito stiliaus virtuvės, valgomojo ar darbo stalo - mes pasiūlysime įvairių formų, medžiagų ir spalvų stalą jūsų namams. Projektuojame stalus pagal individualius užsakymus, priderindami prie jūsų interjero, pagal jūsų norus ir galimybes. Susisiekite su mumis nurodytais telefonų numeriais ir susitarkime dėl susitikimo - mes pasiūlysime puikų stalą už gerą kainą!

Stalų gamyba

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū labai, puikios paslaugos! Jonas 10/02/2019