Spintų gamyba

Spinta namuose asocijuojasi su kuriama tvarka ir tai - svarbiausia jos funkcija. Kita, ne ką mažiau svarbi jos funkcija - daiktų rūšiavimas. Tad spintos konstrukciniai sprendimai gali padėti namuose pasiekti idealią tvarką ir sukurti patogumą. Spinta, yra reikšmingas ir būtinas baldas kiekvienam, nuo vaiko iki suaugusiojo. Yra pastebima, kad mes mėgstame kaupti daiktus, ir neretai, jau visai nebereikalingus. Spinta tam pasitarnauja puikiai. Rūbus ir kitus daiktus, rečiau naudojamus ar jau visai nebenaudojamus galima laikyti vakuuminiuose maišuose, surūšiuotus ir patogiai padėtus. Tad spinta, be jokios abejonės yra vienas pagrindinių baldų namuose.

Baldų projektuotojai ir interjero dizaineriai, suvieniję jėgas, randa sprendimus net išrankiausio pirkėjo skoniui patenkinti, o taip pat ir nestandartinėms erdvėms užpildyti. Planuojant įsigyti spintą ar užsakant jos gamybą individualiai, gerai apgalvokite, kokioje kambario vietoje ji stovės, kiek lentynų ar pertvarų būtų reikalinga ir kaip ji derėtų interjere. Žinodami šiuos atsakymus, lengviau išsirinksite sau tinkamą baldą.

Vis tik norėdami išnaudoti įvairius namų kampus bei sutaupyti vietos, nežinome, nuo ko turėtume pradėti. Tokioms situacijoms spręsti rekomenduojame kreiptis į spintų gamintojus, kurie kartu su projektuotoju ir interjero dizaineriu padės rasti tinkamą spendimą. Spintų, kaip ir kitų baldų gamintojų, Lietuvoje yra daug, tad pasiūla išties stebina. Bet jei jūs norite greito, malonaus aptarnavimo ir kokybiškos bei funkcionalios spintos, kreipkitės į Universalaus meistro baldininkus - jūsų namai taps patogūs ir stilingi!

Spintų gamyba

Kodėl rinktis mus?

Platus baldų asortimentas. Universalus meistras gamina įvairias spintas jūsų poreikiams tenkinti: pastatomas, įmontuojamas, su stumdomomis ar varstomomis durimis. Spintų pasiūla didelė: svetainei, virtuvei, miegamojo ar vaikų kambariui, prieškambariui ar terasai. Mes gaminame nestandartinių išmatavimų ir formų spintas jūsų namams, biurui ar gamybinėms patalpoms. Esame universalūs ir lengvai prisitaikome prie klientų pageidavimų.

Aukšta baldų kokybė. Projektuojame ir gaminame aukštos kokybės įvairios paskirties baldus. Mes naudojame patikimų partnerių ir tiekėjų siūlomas kokybiškas ir patvarias medžiagas, detales, furnitūrą baldų gamyboje. Universalaus meistro baldininkai dirba su pažangia baldų gaminimo technika bei įrankiais, o ilgametė patirtis bei profesionalumas užtikrina gaminių ilgaamžiškumą bei patikimumą.

Profesionalus kolektyvas. Mes esame įsitikinę, kad darnus ir draugiškas kolektyvas, vieningas bei profesionalus požiūris į savo darbą - sėkmės garantas ir rodiklis bet kuriame darbe. Universalaus meistro komandoje dirba aukštos kvalifikacijos, patyrę specialistai, visa širdimi atsidavę savo darbui. Kuriame, projektuojame bei gaminame paklausius, rinkos poreikius atitinkančius baldus.

Operatyvumas ir lankstumas. Ne kartą esame girdėję, kad užsisakius pagaminti baldus pagal individualų projektą, tenka jų laukti gana ilgai, net po keletą mėnesių. Universalaus meistro komanda stengiasi įsigilinti į projektą, jo sudėtingumą, apimtis ir apskaičiuoti tikslius gamybos terminus. Mes nesišvaistome tuščiais pažadais, taupome savo ir klientų laiką. Operatyvumas, tikslumas ir lankstumas - pagrindiniai mūsų darbo principai, kurie mums padeda dirbti stabiliai ir patikimai.

Darbų pavyzdžiai

Spintų gamyba kaina

Spintos, kaip ir bet kurio kito baldo gamybos kaina priklauso nuo šių pagrindinių veiksnių: medžiagų sunaudojimo, pasirinktos furnitūros, dydžio bei projekto sudėtingumo. Kuo daugiau stalčių ar lankstų naudojama baldų gamyboje, tuo kaina tampa didesnė. Tačiau nustatyti tikslią kainą padės jūsų poreikio įvertinimas ir išsiaiškinimas. Susisiekite su Universalaus meistro specialistais nurodytais kontaktiniais telefonų numeriais, pasidalinkite savo mintimis, o mes pateiksime idėjas, kaip jūsų namus paversti jaukumo ir išskirtinio grožio oaze!

Spintų gamyba

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū labai, puikios paslaugos! Jonas 10/02/2019