Nestandartinių minkštų baldų gamyba

Jeigu ieškote išskirtinių baldų ar interjero sprendimų savo namams nuo idėjos iki jos įgyvendinimo - protinga išeitis yra kreiptis į nestandartinių minkštų baldų gamintojus, turinčius šioje srityje vertingą patirtį. Nestandartinių minkštų baldų gamyba yra itin populiari pastaraisiais metais, nes dauguma žmonių nori ir tikisi individualių sprendimų savo gyvenamajai ar darbinei erdvei užpildyti. Ir nesvarbu, ar tai namai, ar biuro patalpos - turėti išskirtinius, patogius ir tik jums tinkančius baldus - svajonių išsipildymas.

Kodėl pagal individualius užsakymus ar projektus gaminami baldai yra laikomi nestandartiniais? Vienas didžiausių skirtumų nuo serijiniu būdu gaminamų ir standartinių išmatavimų baldų – originalumas, individualumas bei funkcionalus pritaikymas įvairioms erdvėms. Nestandartinių minkštų baldų gamyba Lietuvoje skaičiuoja tik porą dešimčių metų, nes visi atmename laikus, kai ir pas kaimynus, ir pas draugus butai ar namai būdavo apstatomi beveik vienodais baldais. Tad suprantama, kad nestandartiniai minkštieji ir kiti baldai yra individualumo, žmogaus stiliaus ir estetinės aplinkos suvokimo išraiška.

Kadangi nemažai mūsų turime galimybę pakeliauti bei pažinti kitas šalis, jų papročius, kultūrą bei kitokius interjerus, atsivežame naujų minčių bei idėjų ir į savo namus. Pasitelkus profesionalių baldininkų kūrybą, patirtį bei profeionalumą, galima sukurti unikalius, tik jūsų aplinkai skirtus minkštuosius baldus. Tam, kad netektų nusivilti rezultatais ir jūsų lūkesčiai būtų išpildyti, kreipkitės į didelę patirtį bei aukštą profesionalumą turinčius Universalaus meistro nestandartinių minkštų baldų gamybos komandą.

Nestandartinių minkštų baldų gamyba

(8-5) 214 2603

Kodėl rinktis mus?

Aukšta kokybė. Universalaus meistro baldininkai nestandartinių minkštų baldų gamybos procese naudoja aukštos kokybės medžiagas bei detales. Turėdami kvalifikuotus darbuotojus savo komandos sudėtyje, galime pasiūlyti individualius, išskirtinius ir originalius projektus - tai, ko reikia jūsų norams įgyvendinti bei jaukiems namams papildyti. Šiltas ir jaukus namų stilius bei aplinka yra svarbi kiekvieno žmogaus gyvenime, tad mes sukursime bei pagaminsime kokybiškus ir vienetinius minkštuosius baldus jūsų namams.

Kūrybiškumas. Mes ieškome ir surandame tinkamus sprendimus nestandartinėms situacijoms išspręsti. Bendradarbiaudami su patikimais baldų detalių bei medžiagų gamintojais, kūrybiškai žiūrime į kiekvieną mums patikėtą projektą ir įgyvendiname tai su pilna atsakomybe, profesionaliai ir kokybiškai.

Platus paslaugų spektras. Mes galime jums pateikti savo idėjų ir pasidalinti savo patirtimi, bet jūs laisvi papasakoti mums apie savo svajones - mes kartu jas įgyvendinsime. Jūsų patogumui suprojektuosime, pateiksime vizualizaciją, kad jūs matytumėte, kaip pasirinkti baldai atrodys jūsų ervėje. Pagaminus baldus, atvešime ir sumontuosime juos. Mes siekiame gero ir kokybiško rezultato, tikėdamiesi džiaugsmo jūsų veiduose!

Patogumas. Universalaus meistro komanda yra gerai organizuota, lanksti ir gerbianti klientų norus. Jums pageidaujant, pirmojo susitikimo vieta gali būti jūsų namai ar biuro patalpos, kur ir planuojate savo baldams surasti vietą. Ar tai būtų miegamasis, virtuvė, svetainė ar biuro poilsio kampelis, visuomet jums pasiūlysime originalius sprendimus, atitinkančius jūsų vizijas. Greitai pateiksime ne vieną projekto variantą, kad galėtumėte išsirinkti sau labiausiai patinkantį.

Darbų pavyzdžiai

Nestandartinių minkštų baldų gamyba

Nestandartinių minkštų baldų kaina skiriasi nuo serijinės ar masinės gamybos baldų kainos. Tai reikalauja individualaus projekto, medžiagų derinimo ir parinkimo, specialių technologinių sprendimų, detalių. Nestandartinių minkštų baldų pasirinkimas - specifinis konkretaus interjero apipavidalinimas, kuriam skiriamas ypatingas ir iškirtinis dėmesys. Jei reikalingi interjero dizainerio patarimai ir pagalba, mes mielai pasiūlysime jums profesionalų specialistą. Jeigu norite sužinoti tikslią ir konkrečią nestandartinių baldų kainą, susisiekite su mumis nurodytais kontaktiniais telefonų numeriais arba tiesiog susitikime. Įvertinsime, paskaičiuosime ir pasiūlysime optimalų variantą jūsų poreikiams!

Nestandartinių minkštų baldų gamyba

(8-5) 214 2603

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, dėkoju Algis 10/01/2019
  Palieskite, kad skambintumėte