Virtuvės baldai pagal užsakymą

Virtuvė kiekvienuose namuose yra ta vieta, kur susirenka visa šeima, draugai ir artimieji ne tik valgyti ar skanauti paruošto maisto, bet ir puikiai praleisti laiką gražioje ir estetiškoje aplinkoje. Tai tarsi visų namų suvienijimo centras, nes juk kas, jei ne puikus maistas ir nuoširdus bendravimas yra gražių ir stabilių šeimos santykių pagrindas. Virtuvės patalpoms įrengti yra keliami aukšti reikalavimai. Čia svarbios ne tik buitinės technikos naujovės ir išmaniosios technologijos, bet ir estetika, funkcionalumas bei patogumas. Dažnai nutinka, kad nereta šeima mielai virtuvėje praleidžia daug laiko po sunkios darbo dienos.

Kaip įgyvendinti visas užmačias ir norus, norint turėti tobulą bei ypatingą virtuvę? Atsakymas jūsų nenustebins - pasitikėkite profesionaliais virtuvės baldų gamintojais, gaminančiais pagal individualų užsakymą. Jums tereikia papasakoti, kaip jūs įsivaizduojate savo naują virtuvę, o visa kita palikite specialistų rankose. Jeigu turite aiškią virtuvės viziją, o galbūt ir projektą, baldininkai netrukus pavers ją realybe.

Užsakant virtuvės baldus pagal individualų projektą, apgalvokite, ar daug laiko praleisite virtuvėje, kiek gaminsite, nes pirmiausia - virtuvė turi būti patogi ir funkcionali. Dar didesniam patogumui reikalingiausią buitinę techniką patartina įmontuoti. Virtuvė jau senokai tapo ne tik maisto gaminimo ir šeimos susibūrimo vieta, bet ir svarbia namų interjero dalimi. Jei norite turėti modernią, stilingą ir bendravimui skirtą erdvę virtuvę - kreipkitės į savo srities profesionalus – Universalų meistrą.

Virtuvės baldai pagal užsakymą

(8-5) 214 2603

Kodėl rinktis mus?

Patirtis ir profesionalumas. Jei virtuvei keliate daug reikalavimų, neabejotinai kreipkitės į patyrusius ir profesionalius savo srities specialistus. Universalaus meistro baldininkai atsakingai atsižvelgia į kiekvieno kliento norus bei pageidavimus, pasiūlo tinkamus sprendimus kiekvienai individualiai situacijai. Mes suteiksime jūsų namams jaukumo, išskirtinumo ir stilingumo.

Originalumas. Originalios ir unikalios idėjos yra tai, kas suteikia galimybę turėti ne tik praktišką ir patogią virtuvę, bet kartu ir jaukią namų kertelę. Kartu su kūrybinga komanda nuolat sekame virtuvės mados tendencijas, taip suteikiant vis daugiau galimybių madingiems ir stilingiems interjero dizaino sprendimams įgyvendinti mūsų klientų namuose.

Lankstumas ir operatyvumas. Universalaus meistro komanda dirba lanksčiai, prisiderinant prie kliento galimybių ir laiko. Mes atvykstame į jūsų namus, įvertiname darbų apimtis, o išklausę jūsų norus - pateikiame virtuvės baldų projektą ar eskizą. Jei jums tinkamas laikas po darbo valandų ar savaitgaliais - suderinsime ir tai. Priimame užsakymus iš visų Lietuvos vietovių, tad atstumas mums nesvarbus.

Platus paslaugų spektras. Universalaus meistro komanda yra patyrusi, gerai organizuota ir padeda įgyvendinti klientų/užsakovų norus, neatidėliojant jų realizavimo. Esame kvalifikuoti baldininkai, sukaupę didelę patirtį, tad galime pasiūlyti ir papildomas paslaugas, kurias teikia kiti mūsų komandos nariai. Jums prireikus, parekomenduosime interjero dizainerio ar stilisto, būsto remonto ar renovacijos specialistų paslaugas.

Darbų pavyzdžiai

Virtuvės baldai pagal užsakymą kaina

Įsijungus internetą ir pasirinkus informaciją apie virtuvės baldų gamintojus pagal užsakymą, atsiranda didelis skaičius įmonių ir pavienių baldininkų bei meistrų, kurie siūlo savo paslaugas. Kaip nepasiklysti šioje didelės pasiūlos tankmėje? Didžiąja dalimi tai priklauso nuo jūsų, mieli užsakovai, poreikių, galimybių ir reikalavimų. Renkantis virtuvę, mes visada rekomenduojame kuo daugiau peržiūrėti pavyzdžių, katalogų, peržvelgti naujienas ir įvertinti tai, kas labiausiai jums tinka ir patinka. O mes, virtuvės baldų gamintojai, pasitelkę savo profesionalius interjero dizainerius, projektuotojus ir baldininkus, padėsime jums išsirinkti tai, kas aktualu jūsų individualioje situacijoje. Mes kviečiame paskambinti Universalaus meistro specialistams, kurie yra visada pasiruošę pasiūlyti puikų kainos ir kokybės santykį.

Virtuvės baldai pagal užsakymą

(8-5) 214 2603

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū labai, puikios paslaugos! Jonas 10/02/2019
  Palieskite, kad skambintumėte