Baldų gamyba Klaipėdoje

Turbūt nei vienas neprieštarautume, jog baldai yra neatsiejama kiekvienų namų dalis, suteikianti patogumą, išskirtinumą, savitą namų stilių ir, žinoma, patenkinanti mūsų individualius poreikius. Tam, kad sukurtume geidžiamą namų aplinką, turime gerai apgalvoti kiekvieną akcentą ir gerai suprasti, kokie yra mūsų ir mūsų šeimos poreikiai. Baldų gamyba pagal užsakymą leidžia idealiai išpildyti įvairius interjero sprendimus, todėl visai nenuostabu, kodėl ši paslauga turi tokią didelę paklausą rinkoje.

Renkantis baldų gamintojus labai svarbu atsižvelgti į tai, ar siūlomos paslaugos yra paremtos baldų gamybos patirtimi, įvertinti, kokie yra siūlomi baldų gamybos terminai, naudojamos medžiagos, ar teikiamos papildomos baldų projektavimo paslaugos. Klaipėdos regione galima rasti įvairaus plauko baldų gamintojų, tačiau atrinkti tuos vienintelius - užduotis ne iš lengvųjų. Norint gauti lūkesčius atitinkančias paslaugas tenka peržiūrėti daugybę pasiūlymų, įvertinti visus „už“ ir „prieš“, o net ir atlikę visus namų darbus, dar ne būtinai būsite garantuoti, jog paslaugas jums suteiks reikiami specialistai.

Universalus meistras jums siūlo nebegaišti savo brangaus laiko ir rinktis profesionalias Universalaus meistro baldų gamybos paslaugas Klaipėdoje. Mes atsižvelgsime į visus jūsų norus ir pageidavimus bei pagaminsime baldus tiek pagal standartinius, tiek pagal nestandartinius išmatavimus. Ne tik siūlome kokybiškas paslaugas už prieinamą kainą, bet ir atliekame baldų projektavimo darbus, kad jūsų svajonės ir idėjos taptų realybe!

Baldų gamyba Klaipėdoje

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Kaip ir visus kitus darbus, baldų gamybą atliekame profesionaliai. Mūsų komandoje dirbantys savo srities specialistai turi skirtingas apibrėžtas užduotis, kad kiekvienas galėtų dirbti darbus pagal savo kompetenciją. Taip išvengiame darbų chaoso ir prastos darbų kokybės. Pasirinkdami mus jūs renkatės profesionalumą kiekviename baldų gamybos žingsnyje.

Kokybė. Kokybė yra neatsiejamas mūsų atliekamų darbų požymis. Vykdome atidžią kokybės kontrolę ir užtikriname, kad visi procesai vyktų pagal nustatytus kokybės reikalavimus. Nerizikuokite ir nesileiskite būti viliojami mažomis baldų kainomis, kadangi jos yra pasiekiamos naudojamų medžiagų ir, žinoma, pačių baldų kokybės sąskaita. Jeigu norite, kad jums baldai tarnautų ilgai, rinktitės Universalų meistrą ir nauji jūsų baldai jums tarnaus ilgai.

Atidumas. Visus užsakymus vykdome su meile darbui, todėl atkreipiame dėmesį net į smulkiausias detales. Mūsų vadybininkai išgirs jūsų poreikius ir perteiks jūsų idėjas mūsų baldų dizaineriams ir projektuotojams. Esame geri tuo, jog sugebame išsaug įgyvendinti net ir smulkmenas, todėl suteiksime jums rafinuotas baldų gamybos paslaugas jūsų poreikiams.

Paslaugumas. Universalus meistras pasižymi ypatingu lankstumu ir paslaugumu. Mes be jokių problemų prisitaikysime prie jūsų poreikių ir pasiūlysime pažangius sprendimus. Siūlome interjero dizaino, baldų projektavimo ir gamybos paslaugas, kuriomis pasinaudoję jūs tikrai sukursite jaukius ir gražiai atrodančius savo namus. Esame paslaugūs, todėl atsakysime į visus jus dominančius klausimus ir pateiksime profesionalią nuomonę.

Darbų pavyzdžiai

Baldų gamyba Klaipėdoje

Baldų gamybą sudaro keletas atskirų etapų, pradedant nuo kliento poreikių išsiaiškinimo ir baigiant gamybos darbais bei pristatymu. Bendra paslaugų kaina priklauso nuo pasirinkto paslaugų paketo, todėl jei norite sužinoti tikslią baldų gamybos kainą, paskambinkite mums nurodytais kontaktais ir mes netrukus jums galėsime pateikti pasiūlymą. Garantuojame, kad mokėsite tik už tai, ką užsisakysite, todėl nesusidursite su jokiais paslėptais mokesčiais ar papildomais apmokestinimais. Esame sąžiningi savo klientų atžvilgiu ir gebame suteikti tokias paslaugų kainas, kurios atitiktų mūsų klientų finansinius lūkesčius. Skambinkite mums jau dabar ir pradėkime kurti jūsų namų interjerą iš karto!

Baldų gamyba Klaipėdoje

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū labai, puikios paslaugos! Jonas 10/02/2019