Nestandartinių baldų gamyba

Šiuolaikiniai gaminami baldai yra ne tik praktiški, bet ir suteikia savito stiliaus bei žavesio kiekvienam būstui. Kuo daugiau erdvės patalpose, tuo paprasčiau priderinti ir išsirinkti tinkamus baldus. O ką daryti tuo atveju, jeigu ploto nėra daug, bet norisi patogumo ir funkcionalumo? O jeigu būstas išplanuotas taip, kad kiekvienas centimetras tampa ypač svarbus? Interjero dizaineriai rekomenduoja tokiose situacijose kreiptis į nestandartinių baldų gamintojus.

Unikali nestandartinių baldų savybė ir privalumas - tai jų pritaikymas prie individualios erdvės. Šiuo atveju galima išnaudoti įvairias nišas labai praktiškai, patogiai išdėstant baldus. Nestandartiniai baldai klientų poreikiu užsakomi ir tuo atveju, jei norima ypatingų, vienetinių baldų, pagamintų iš unikalių medžiagų (pvz. žinomų dizainerių medžiagos ar baldų detalės). Šiuo atveju, tokių gaminių kaina išauga, nes reikalauja specifinių žinių, išmanymo ir profesionalumo. Nestandartinių baldų pagalba žmonės realizuoja savo idėjas bei norus, išpildo svajones ir susikuria sau gražią ir jaukią aplinką. Nestandartiniai baldai, kaip ir masinės gamybos baldai, gali būti įvairios stilistikos - klasikiniai, modernūs, industriniai ar kaimo. Kiekvieno kliento skoniui parenkamos ir rekomenduojamos medžiagos ir furnitūra, jų spalvos bei tekstūra.

Baldų specialistai sako, kad nestandartiniai baldai gali būti pritaikomi bet kokiai erdvei užpildyti: miegamajam, virtuvei, prieškambariui, voniai, vaikų kambariui ir kt. Jeigu jums reikia idėjų nestandartinių baldų gamybai, kreipkitės į patyrusią Universalaus meistro komandą, kurios specialistai nuo idėjos iki baldo sumontavimo išpildys jūsų svajones atsižvelgdami į jūsų poreikius.

Nestandartinių baldų gamyba

Kodėl rinktis mus?

Novatoriškos idėjos. Universalaus meistro specialistai įgyvendina nestandartinius baldų gaminimo projektus, pasitelkę aukštą kvalifikaciją, profesionalumą ir atsakomybę. Mes naudojame šiuolaikinius technologinius sprendimus, esame patyrę ir kompetetingi baldų gamintojai. Pas mus užsakyti nestandartiniai baldai užtikrina ne tik praktinę projekto pusę, bet pabrėžia originalumą bei subtilią eleganciją. Mūsų pasiūlyta dizaino vizija išpildys jūsų lūkesčius.

Racionalumas. Mes žinome, kad šiuolaikinis pirkėjas yra išsilavinęs ir puikiai valdantis informaciją. Mūsų profesionalų pagalba padėsime jums išsirinkti tinkamą, ilgaamžį ir kokybišką nestandartinių baldų projektą, skirtą tik jums ir jūsų namams. Parinkę medžiagas ir baldų detales, įvertinę projekto sudėtingumą bei terminus, pasiūlysime jums racionalų ir priimtiną variantą.

Aukšta kokybė. Dažniausiai, renkantis baldus, mes norime, kad jie tarnautų ilgą laiką arba iki tol, kol nuspręsime juos pakeisti moderniais ir laikmetį atitinkančiais. Ir vienu, ir kitu atveju, pagrindinis reikalavimas baldams išlieka tas pats - aukšta kokybė. Universalaus meistro komanda gali pasiūlyti tai ir dar daugiau - ilgaamžiškumą, praktiškumą ir stilingą išvaizdą.

Operatyvumas. Universalaus meistro komanda yra ambicinga, greitai reaguojanti į pokyčius ir puikiai prisitaikanti prie pasikeitusių aplinkybių. Esame lankstūs, puikiai planuojame savo veiklą ir siekiame taupyti ne tik klientų, užsakovų, partnerių laiką, bet ir savo. Tad tiksliai ir aiškiai suprantame užduotis, gilinamės į jas ir ieškome unikalių sprendimų. Mes manome, kad raktas į sėkmę - puikus komandinis darbas ir tikslumas visose situacijose.

Darbų pavyzdžiai

Nestandartinių baldų gamyba kaina

Nestandartinių baldų gamybos kaina yra individuali ir priklauso nuo užsakovo pasirinktų medžiagų, furnitūros, išmatavimų bei projekto sudėtingumo. Įvairių nestandartinių baldų gamintojų kainos gali skirtis ženkliai. Norint sužinoti, kiek gi kainuos jūsų svajonių baldai, susisiekite su Universalaus meistro nestandartinių baldų gamintojais. Mes išklausysime jūsų idėjas, pakonsultuosime ir pateiksime baldų projektą jūsų svarstymui. Mes jums pasiūlysime kokybiškas ir patvarias medžiagas ir detales, optimalų gamybos laiką ir sumontavimą, ir visa tai už patrauklią kainą. Pasitikėkite mūsų profesionalumu ir didele patirtimi rinkoje.

Nestandartinių baldų gamyba

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū labai, puikios paslaugos! Jonas 10/02/2019