Baldų gamyba Vilniuje

Baldai nėra ta prekė, kurios ieškome kasdien. Todėl kaskart, nusprendę atsinaujinti namų interjerą ar įsigyti naujus baldus, paprastai jau žinome, kokių baldų mums reikia. Baldų gamintojai siūlo platų spektrą įvairios paskirties baldų: miegamojo, vaikų, svetainės, virtuvės, prieškambario, vonios ar lauko. Galima rasti gausybę kietų ir minkštų baldų, pagamintų tiek iš natūralių medžiagų, tiek iš sintetinių pluoštų. Baldai gali būti gaminami pagal individualų projektą, žinoma, tokie baldai bus brangesni. Šiuolaikinė baldų pasiūla - kiekvieno žmogaus skoniui, pagal kiekvieno žmogaus galimybes, kiekvienam interjerui...

Kaip nepaskęsti šioje jūroje informacijos ir baldų pasiūlos? Interjero specialistai pataria neskubėti ir kiek įmanoma daugiau peržiūrėti baldų katalogų, aplankyti baldų salonus bei susirinkti rekomendacijas iš draugų ar pažįstamų. Jeigu nutinka taip, kad pasirinkti tampa sunku, drąsiai kreipkitės į interjero specialistus ar baldų pardavimo konsultantus.

Jei nutarėte baldus išsirinkti Vilniuje, nepagailėkite savo laiko ir aplankykite baldų salonus ir parduotuves, internetiniuose baldų gamintojų puslapiuose peržiūrėkite baldų katalogus ir raskite savo širdžiai mielus ir tinkamus. Tačiau, jeigu reikia individualios gamybos ir dizaino baldų, kreipkitės į baldų gamintojus, užklauskite ir visuomet gausite patarimų ar reikiamą konsultaciją. Universalaus meistro baldų gamyba Vilniuje siūlo platų spektrą minkštų bei kietų baldų, iš įvairios tekstūros baldinių audinių bei medžiagų. Mes tikrai surasime jums tinkamą sprendimą!

Baldų gamyba Vilniuje

Kodėl rinktis mus?

Ilgametė patirtis baldų gamyboje. Universalaus meistro komandoje dirba didelę patirtį baldų gamyboje sukaupę baldininkai. Jų žinios, nuolatinis domėjimasis rinkos naujovėmis bei profesiniai įgūdžiai leidžia pritraukti vis naujų klientų susidomėjimą, o rekomendacijos iš lūpų į lūpas jau subūrė gausų klientų ratą. Mūsų pagaminta produkcija pasižymi puikia kokybe, funkcionalumu bei išskirtinumu. Mes galime jums pagaminti jūsų svajonių baldus!

Ilgaamžiškumas. Mums baldų ilgaamžiškumas reiškia patvarumą. Mes siekiame, kad mūsų baldai tarnautų ilgai ir patikimai. Kaip žinia, nusipirkus baldus nutinka ir tokių atvejų, kai vos po kelių mėnesių koks nors mechanizmas ima ir išeina iš rikiuotės. Taip neturėtų būti, tad mes keliame sau aukštus reikalavimus kokybės atžvilgiu, savo gaminamiems baldams suteikdami garantinį remontą ir priežiūrą.

Individualus dizainas. Pagal individualų projektą pagaminti baldai sukuria jaukią namų atmosferą, komfortą bei įgyvendina šeimininkų svajones. Savo komandos tarpe turime kūrybingų ir atsakingų interjero dizainerių bei projektuotojų, tad jų patarimai, idėjos ir patirtis pavers jūsų namus išskirtiniais
ir stilingais. Individualus dizainas - tai užtikrinta kokybė ir unikalumas.

Viskas ,,po vienu stogu“. Universalaus meistro komanda siūlo platų spektrą paslaugų: interjero dizainerio, projektuotojo, baldų gamintojo, baldžiaus ir montuotojo. Mes siūlome lietuviškų, modernaus dizaino baldų prieinamomis kainomis. Nuo pirmojo baldų kūrimo etapo siekiame vienintelio tikslo - sukurti mūsų klientui jaukius, šiltus ir stilingus namus, nes tai - visų mūsų siekis.

Darbų pavyzdžiai

Baldų gamyba Vilniuje

Baldų kaina gali būti labai įvairi. Jų didžiąją dalį sudaro medžiagų ir furnitūros pasirinkimas, papildomos detalės, baldų dydis bei projekto sudėtingumas. Jeigu pageidaujate itin aukštos kokybės stalčių mechanizmų, lankstų ir kitų detalių - kaina gali didėti. Tačiau baldų detalių gamintojai šiandien siūlo neįtikėtiną jų gausą, tad išsirinkti galima, įvertinus norus bei finansines galimybes. Pats protingiausias būdas - kreiptis informacijos ir konsultacijos į patyrusius baldų gamintojus. Jums bus suteikta išsami informacija. Vilniuje tokia yra Universalaus meistro komanda. Jau nuo pirmojo skambučio ar susitikimo jūs suprasite, kad čia ir dabar jums bus suteikta tai, ko jūs ieškote - originalios baldų idėjos jūsų namams!

Baldų gamyba Vilniuje

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū labai, puikios paslaugos! Jonas 10/02/2019