Baldų gamyba Šiauliuose

Turbūt daugelis sutiks su tuo, jog baldai yra svarbiausia namų interjero dalis. Užbaigę namų remontą bei įrengimo darbus, ateina metas rinktis baldus. Kiekvienas galima rinktis pagal skonį, supratimą ir individualų kūrybiškumą, o šiais laikais pasirinkimas yra tikrai platus. Pakanka pasidomėti apie baldus organizuojamose parodose, pavartyti katalogus, aplankyti parduotuves arba tiesiog panaršyti internete ir štai jau turite savo svajonių namų viziją. Baldai apima absoliučiai visas namų patalpas, nuo garažo ir sandėliuko iki miegamojo, virtuvės ar svetainės, kur leidžiame laiką su šeima ar draugais.

Baldai gali būti gaminami pagal standartus arba nestandartinius projektus. Nuo to priklauso ir kaina. Ir nors rinkoje galima aptikti daug baldų gamintojų, siūlančių savo paslaugas, vertėtų neskubėti ir rinktis atsakingai. Tokie baldai, kaip pvz. virtuvės, įprastai yra keičiami retai, todėl baldų kokybė, išvaizda ir jų patogumas taps labai svarbiais faktoriais, naudojantis savo namų baldais kiekvieną dieną.

Baldų gamyba Šiauliuose – Universalaus meistro siūloma paslauga, kuri tenkina kiekvieno poreikius. Mūsų patirtis rinkoje leidžia mums išpildyti įvairaus pobūdžio baldų projektus pritaikant juos skirtingoms erdvėms. Jeigu tiksliai nežinote, ko ieškote, pasitarę su mūsų specialistais rasite atsakymus į savo klausimus ir susikursite savo svajonių namus.

Baldų gamyba Šiauliuose

Kodėl rinktis mus?

Atsakingumas. Kaip ir visuose darbuose, baldų gamyboje esame atsakingi, todėl gebame išpildyti net ir mažiausius mūsų klientų pageidavimus. Nesprendžiame dalykų už kitus ir vadovaujamės klientų pateiktomis vizijomis, kad suteiktume tai, ko žmonės iš mūsų pagrįstai tikisi. Darbų eigoje tikslinamės detales su užsakovu ir stengiamės užtikrinti jo įsitraukimą į visą procesą. Toks darbo principas leidžia išvengti nesusipratimų ir netikėtumų.

Paslaugumas. Kiekviename žingsnyje siekiame būti pavyzdingi ir orientuoti į klientą. Paslaugumas yra viena iš Universalaus meistro savybių, užtikrinančių savalaikį kliento poreikių tenkinimą ir idėjų išpildymą. Kilo klausimų? Nedvejodami skambinkite ir kreipkitės, o mes nedelsiant pateiksime visus reikalingus atsakymus arba nukreipsime pas atsakingą asmenį.

Tikslumas. Baldų gamyboje preciziškumas yra nepaprastai svarbus. Baldų gamyba yra vykdoma keliais etapais. Jų metu yra išgryninama idėja, kuri yra perkeliama į projektinius brėžinius. Gamybos etape yra vykdoma atidi priežiūra, žiūrima ar nėra jokių nukrypimų. Galiausiai pagaminti baldai yra atiduodami klientui arba transportuojami nurodytu adresu. Visa tai reikalauja ypatingo tikslumo, kadangi net ir menkiausia klaida gali lemti užsakymo vėlavimą, kliento nepasitenkinimą arba defektų atsiradimą ateityje.

Komunikacija. Profesionali Universalaus meistro komunikacija leis jums jaustis saugiai. Mes suvokiame, kad žinojimas leidžia atsipalaiduoti, todėl palaikome nenutrūkstamą ryšį, susisiekiame, jeigu atsiranda nenumatytų kliūčių ir atvirai bendraujame ties kiekvienu baldų gamybos žingsniu. Skaidri komunikacija sukelia klientų pasitikėjimą, o mes tai jausdami dedame dar daugiau pastangų.

Darbų pavyzdžiai

Baldų gamyba Šiauliuose

Vis dar svarstote, nes nežinote, kiek kainuos jūsų norimi baldai? Nebelaužykite savo galvos, nes mes jums turime puikią išeitį! Paskambinkite Universaliam meistrui, atskleiskite savo baldų gamybos idėjas, išvardinkite poreikius ir mes netrukus pateiksime jums patrauklų pasiūlymą. Stengiamės atitikti visus savo klientų lūkesčius, todėl pasiūlysime puikų kainos ir kokybės santykį. Užklausa jums nieko nekainuos, o žinodami baldų gamybos kainas, galėsite užtikrintai priimti sprendimą. Universalus meistras dirba dėl jūsų, todėl maloniai atsakys į visus klausimus ir jūsų patogumui suteiks nemokamą konsultaciją telefonu. Pakaks švaistyti laiką neaiškios kompetencijos įmonėms – kreipkitės į mus jau dabar ir turėkite svajonių baldus savo namuose!

Baldų gamyba Šiauliuose

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū labai, puikios paslaugos! Jonas 10/02/2019