Baldų gamyba Kaune

Pastarąjį dešimtmetį lietuviškų baldų gamyba auga sparčiai, vis didėjančiais tempais. Tą pastebi ne tik baldų gamintojai, bet ir vartotojai. Atrodytų, turėtų džiaugtis abi rinkos dalyvių grupės, tačiau baldų gamyba glaudžiai susijusi su kitomis pramonės šakomis. Didžiausios sąsajos - tarp baldų gamintojų ir medienos apdirbimo įmonių. Augant medienos ar baldų detalių kainai, auga ir baldų kaina. Tad pagaminti kokybiškus, bet nebrangius baldus - iššūkis kiekvienam gamintojui.

Baldų gamyba apima modernias gamybos technologijas, baldų projektavimą bei dizainą, medžiagų įsigijimą bei sandėliavimą, baldų surinkimą bei montavimą. Baldų gamintojai stengiasi įgyvendinti naujas idėjas, nagrinėja pirkėjų poreikius, stebi ir tyrinėja rinką, ieškodami klientus tenkinančių sprendimų. Žinant klientų poreikius bei baldų paklausą rinkoje, baldai suprojektuojami ir paleidžiami į gamybą. Priklausomai nuo įmonės galimybių, baldų gamybos apimtys gali labai skirtis. Mažesnės baldų gamybos įmonės dažniausiai gamina pagal individualius vienetinius užsakymus, didesnės - serijinius baldus.

Tam, kad baldas pasiektų gamybos stadiją, įmonėse dirba būrys specialistų - interjero bei baldų dizaineriai, projektuotojai bei baldininkai. Jei įmonė plečia savo veiklą ir didina gamybos bei pardavimų apimtis, įmonės vadybininkai bei marketingo specialistai atlieka svarbų vaidmenį, didindami įmonės žinomumą bei plėsdami pirkėjų ratą. Jeigu jūs ieškote originalių, patikimų ir kokybiškų baldų Kaune, siūlome kreiptis į Universalaus meistro komandą - patyrusius šios srities specialistus.

Baldų gamyba Kaune

Kodėl rinktis mus?

Patikimumas. Universalus meistras – komanda, sukaupusi didelę patirtį baldų gamyboje ir kelianti aukštus profesinius reikalavimus savo darbuotojams. Mes žinome, kad kiekvienas klientas yra svarbus, tad siūlome tai, kas labiausiai tiktų ir patenkintų jo individualius poreikius. Esame stabiliai ir tiksliai dirbanti savo srities profesionalų komanda, siekianti glaudaus ir efektyvaus bendradarbiavimo tiek su pirkėjais, tiek su partneriais.

Profesionalų komanda. Pirkėjai kelia itin aukštus reikalavimus baldų gamintojams. Mes tai suprantame ir žinome - jei kartą suklysime, prarasime pirkėjų pasitikėjimą ir pagarbą. Tad mūsų komandoje dirba susibūrę savo srities profesionalai - žmonės, su atsidavimu siekiantys įsigilinti į klientų norus bei pateisinti jų lūkesčius. Mūsų specialistai yra sukaupę ilgametę patirtį baldų gamyboje, domisi rinkos naujovėmis bei seka baldų mados tendencijas.

Kokybė. Baldų gamybos procese mes naudojame pažangias technologijas bei įrangą, kurią valdo profesionalūs darbuotojai. Kad baldai būtų funkcionalūs bei kokybiški, ypatingas dėmesys skiriamas visam gamybos procesui - nuo projekto sukūrimo, kokybiškų medžiagų ir detalių užsakymo iki baldų surinkimo bei sumontavimo kliento namuose.

Platus paslaugų spektras. Universalaus meistro baldų gamintojai siūlo platų pasirinkimą modernių ir klasikinių, industrinių ir kaimo stilistikos baldų. Mes galime pasiūlyti didelę įvairovę medžiagų bei furnitūros - kiekvieno skoniui ir pagal kiekvieno galimybes. Mūsų patyrę meistrai gamina svetainės, miegamojo, virtuvės, vaikų kambario ir kitus jums reikalingus baldus. Konsultuojame bei patariame visais klausimais, susijusiais su baldų gamyba.

Darbų pavyzdžiai

Baldų gamyba Kaune

Baldų gamybos kainą lemia medžiagų bei furnitūros pasirinkimas, projekto sudėtingumas, darbų apimtys bei projekto apimtys. Universalus meistras jūsų patogumui atvyksta į namus ar biurą pirmajam susitikimui, idėjų pateikimui bei aptarimui. Siekinat rinkoje išlikti konkurencinga komanda, stengiamės būti operatyvūs, greiti ir lankstūs. Esame patyrę savo srities žinovai, siekiantys kasdien tobulėti ir gražinti mūsų klientų namus. Paskambinkite mums nurodytais kontaktiniais telefonų numeriais ir susitarkime dėl susitikimo - mes pasiūlysime kokybiškus ir patogius baldus prieinama kaina. Deryboms vietos visada yra!

Baldų gamyba Kaune

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū labai, puikios paslaugos! Jonas 10/02/2019