Kadastriniai matavimai Šiauliuose

Tam, kad atlikti kadastrinius matavimus, reikia pateikti žemės sklypo kadastro pažymėjimą (žemės sklypo teisinę registraciją), preliminarųjį arba detalųjį sklypo planą, statinių, esančių šiame sklype (jei tokie yra) kadastro pažymėjimą ir žemės sklypo įsigijimo dokumentą.

Kadastriniai matavimai Šiauliuose atliekami siekiant nustatyti nekilnojamąjį turtą, žemės sklypo fizines ribas bei kitą esminę sklypo informaciją. Žemės sklypų kadastriniai matavimai yra būtini parduodant ar išnuomojant žemės sklypus, tikslinant žemės sklypo plotą, sujungiant ar dalijant vieną sklypą į keletą. Kadastrinių matavimų byla - dokumentų rinkinys, susidedantis iš duomenų apie konkretų nekilnojamąjį turtą.

kadastriniai matavimai
kadastriniai matavimai Šiauliuose

Universalaus meistro specialistų atliekami kadastriniai matavimai Šiauliuose – patogumą garantuojančios paslaugos jūsų poreikiams! Profesionali ir patyrusi komanda operatyviai atlieka visas užduotis ir užtikrina sėkmingą rezultatą. Kreipkitės į mus nurodytais telefonų numeriais, o mes išvaduosime jus nuo bet kokių sklypo dokumentacijos rūpesčių. Dirbame greitai, efektyviai ir sąžiningai, todėl esame užsirekomendavę savo klientų pasitikėjimą ir pagarbą. Kreipkitės jau dabar ir neatidėliokite to, ką Universalaus meistro specialistai gali atlikti jau šiandien! Kadastriniai matavimai Šiauliuose – lengva, greita ir nebrangu.

Kadastriniai matavimai Šiauliuose

Kodėl rinktis mus?

Profesionalų komanda. Kadangi dirbame ir glaudžiai bendraujame su patikimais partneriais ir valstybinėmis institucijomis, kompetetingai prižiūrime nenutrūkstamą darbų srautą, tad kadastriniai matavimai tiek žemės sklypams, tiek statiniams ar inžineriniams tinklams yra atliekami laiku ir profesionaliai. Užsakovui (nekilnojamojo turto savininkui ar įgaliotam asmeniui) paslaugas atliekame laiku ir be vėlavimų. Tikslius duomenis apie statinius gali pateikti tik profesionalai - kadastrinių matavimų inžinieriai ir geodezininkai. Šie specialistai turi kvalifikacinius leidimus bei išmano teisės aktų reikalavimus.

Platus paslaugų spektras. Į kadastrinių matavimų procesą įtraukiama daugelis specialistų: matininkai, jų asistentai, geodezininkai, inžinieriai, nekilnojamojo turto specialistai ir kiti profesionalai. Jų atliekamų paslaugų spektras labai platus, tad jūs visada rasite mūsų įmonėje atsakymus į visus jums rūpimus klausimus, bus suteikta visa reikalinga informacija ir pagalba.

Lankstumas. Klientų patogumui dirbame visoje Lietuvoje. Yra žinoma, kad kadastrinių matavimų atlikimas užtrunka nuo vieno iki kelių mėnesių. Mes jums siūlome išeitį - nepabijokite kreiptis ir šaltuoju metų laiku, taip sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų.

Kokybė. Atliktų darbų ir paslaugų kokybė priklauso nuo specialistų žinių, patirties ir, žinoma, nuo maksimalių pastangų, tikslumo bei laiko sąnaudų. Mes visi vertiname kokybiškas paslaugas laiku. Mums svarbus kiekvienas klientas, tad stengiamės pasiūlyti tik operatyvius sprendimus ir aukštos kokybės paslaugas.

Kadastriniai matavimai Šiauliuose

Paprastai pasakius, pastatų/patalpų kadastriniai matavimai atliekami pastačius naują, rekonstruojant, modernizuojant namą, atliekant kapitalini ir parastąjų remontus, keičiant patalpų paskirtį.

Patalpų/pastatų kadastrinių matavimų tikslas yra išmatuoti patalpas/pastatus, sudaryti tikslius jų planus, nustatyti realius plotus, jų vertę, apribojimus ir t.t.

Be kadastrinių matavimų, mes galime pasiūlyti gausybę ir kitų paslaugų:

Tad jeigu turite klausimų, nedvejokite ir skambinkite mūsų specialistams! Patarsime, pakonsultuosime ir rasime geriausią sprendimą jums.

Kadastrinių matavimų Šiauliuose

Kadastrinių matavimų ir kadastrinių duomenų bylos parengimo kaina yra apskaičiuojama įvertinus sudėtines darbo dalis ir užsakomų paslaugų pobūdį. Tam, kad galėtume patikslinti ir nustatyti šios paslaugos kainą, siūlome kreiptis į Universalaus meistro specialistus, kurie dėmesingai išklausys jūsų poreikius, suteiks pirminę konsultaciją ir jau po pirmojo skambučio jums viskas taps daug aiškiau. Mes išanalizuosime kiekvieną konkretų atvejį, o suteikus mums informaciją apie objektą, kuriam reikalingi kadastriniai matavimai, nedelsdami pateiksime jums išsamius paskaičiavimus. Susisiekite su mumis nurodytu telefonu numeriu ir Universalus meistras - jūsų paslaugoms!

Kadastriniai matavimai

Mūsų atsiliepimai: 

REVIEWS
5(based on 2 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/10/2019
  • Aciu labai! Julius 04/10/2019