Ūkininko sodyba

Žemės ūkis – svarbi ūkio šaka, kuri žmonijos istorijoje užėmė ir vis dar užima svarbų vaidmenį. Nors po pramonės perversmo šalių ūkiuose yra reikalinga mažesnė žmonių darbo jėga, žemės ūkis vis tiek nėra įmanomas be šiandieninių ūkininkų.

Auginami, apdorojami ir perdirbami maisto ištekliai yra išgaunami panaudojant žemę, žmonių darbo jėgą ir specialią žemės ūkio techniką. XX a. žemės ūkio darbai buvo ypač sunkūs ir menkai apmokami, todėl žmonėms tapo parankiau dirbti darbus kitose srityse, dėl ko pradėjo trūkti darbo jėgos. Šiuo pagrindu daugelis valstybių ėmė subsidijuoti žemės ūkį, suvokiant, kad tai yra gyvybiškai svarbus sektorius visai ekonomikai ir sėkmingam valstybės funkcionavimui. Stichinės nelaimės arba karo atveju, žemės ūkis gali aprūpinti šalies gyventojus maisto ištekliais, todėl valstybė išliktų nepriklausoma nuo kitų šalių maisto išteklių.

Tam, kad būtų vykdoma ūkio veikla, yra reikalingi ūkininikai, o šiems – ūkininko sodyba. Pagal reglamentus, šalies ūkio paskirties ūkininko sodybos žemėje gali stovėti vienas gyvenamosios paskirties pastatas bei kiti pagalbinės paskirties statiniai (fermos, ūkiniai, kaimo turizmo, šiltnamiai ir kt.).

Ūkininko sodyba Vilniuje

Ūkininko sodyba

Ūkininko sodybos plotas turi užimti ne mažiau nei 0.5 hektaro žemės. Visgi nepaisant visų reikalavimų, norint statyti gyvenamosios paskirties ūkininko namą, yra privaloma parengti statybos projektą bei iš savivaldybės gauti reikiamus statybos leidimus.

Visa tai ir dar daugiau padės jums paruošti Universalus meistras. Teikiame visas paslaugas susijusias su ūkininko sodybos planavimu, projektavimu ir statyba, todėl galime padėti greitai ir kokybiškai įgyvendinti ūkininko sodybos projektą, kuris atitiktų visus šiandieninius reikalavimus.

Ūkininko sodyba Vilniuje

(8-673) 92494

Kodėl rinktis mus?

Planavimas. Norite turėti tikrą ūkininko sodybą, tačiau nežinote nuo ko pradėti? Iš tiesų, šis klausimas yra ypatingai svarbus, kadangi planavimo stadija reikalauja patirties ir žinių – kur kreiptis, kokios yra pagrindinės institucijos, ar galima gauti valstybės subsidijas, kokie galioja reikalavimai bei daug daugiau. Mes, puikiai žinodami ir ne kartą susidūrę su visais ūkininko sodybos planavimo ypatumais, nukreipsime jus ten, kur greitai ir tiksliai gausite visus atsakymus, todėl planavimas jums bus ramus, malonus ir organizuotas.

Projektavimas. Ūkininko sodybos projektavimas paprastai užtrunka nemažai laiko ir daug kas priklauso nuo pasirinkto architekto profesionalumo. Mūsų architektų komanda pasižymi patyrusiais savo srities specialistais, todėl projektavimas bus ypač greitas ir nuoseklus. Projektavimo stadijoje yra parengiami visi reikalingi projektai pagal įstatymų numatytus formatus, todėl tai atlikus belieka viską suderinti su atsakingomis valstybinėmis institucijomis.

Statyba. Statyba yra vienas svarbiausių ūkininko sodybos etapų, kurio metu pagal projektą yra atliekama gyvenamųjų ir pagalbinių pastatų statyba. Statybų eiga, greitis ir kokybė daugiausiai priklauso nuo statybininkų kompetencijos bei kontrolės. Universalus meistras siūlo patikimas statybų paslaugas bet kokio tipo namų statybai. Atliksime profesionalią darbų priežiūrą, užtikrinsime laiku atliekamus darbus ir išpildysime visus kitus jūsų statybų lūkesčius.

Patirtis. Jau daug metų dirbame su įvairiais sodybų projektais, todėl esame išvystę paslaugų kokybę ir žmonių pasitikėjimą mūsų atliekamu darbu. Ilgametė patirtis padeda ne tik tiksliai suplanuoti statybų eigą ir sutvarkyti privalomą dokumentaciją, bet ir naudotis sukauptais kontaktais, kas leidžia ypač greitai išspręsti visus kylančius nesklandumus.

Ūkininko sodyba kaina

Ūkininko sodybos planavimo, projektavimo ir statybos kainą lemia keletas veiksnių, tokių kaip individualūs klientų poreikiai ar darbų apimtys. Norėdami sužinoti tikslią paslaugų kainą skambinkite mums ir mes greitai atsakysime į visus jūsų klausimus. Dirbame tam, kad jums būtų lengviau, todėl pasinaudokite profesionaliomis Universalaus meistro ūkininko sodybos paslaugomis ir mėgaukitės sklandžiais procesais viso projekto metu!

Aptarnavimo teritorija

Ūkininko sodyba

Be ūkininko sodybos, mes galime pasiūlyti gausybę ir kitų paslaugų:

Tad jeigu turite klausimų, nedvejokite ir skambinkite mūsų specialistams! Patarsime, pakonsultuosime ir rasime geriausią sprendimą jums.

Ūkininko sodyba

(8-673) 92494

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos! Alvydas P. 02/21/2019
  Palieskite, kad skambintumėte