Išpildomoji nuotrauka

Geodezija – žemės reljefo tyrimas brėžinių, žemės planų ir žemėlapių sudarymui. Geodeziniai matavimai dažniausiai yra atliekami kadastrinių matavimų nustatymui nekilnojamo turto byloms.

Tokie matavimai taipogi yra reikalingi, kai yra norima pirkti, parduoti ar padalinti žemės sklypą, ketinant statyti pastatus arba keičiant žemės sklypo paskirtį. Vadovaujantis atliktais matavimais yra daroma išpildomoji nuotrauka, nustatomos geografinės padėties koordinatės ir atliekami kiti susiję darbai.

Klausiate, kas yra išpildomoji nuotrauka? Tai statinių kontrolės geodezinė nuotrauka paremta tiksliais geodeziniais skaičiavimais. Išpildomoji nuotrauka gali būti dviejų tipų: pastatų kontrolės ir inžinerinių tinklų. Pastatų kontrolės išpildomoji nuotrauka yra daroma pilnai atlikus statybos darbus. Nuotrauka yra paruošiama pagal kontrolinius matavimus valstybinėje koordinačių sistemoje. Be šios nuotraukos negalima užbaigti statinio registracijos jo tinkamumo pripažinimui. Tokiu būdu yra tikrinama, ar pastatytas pastatas atitinka techninį projektą, sklypo ribotumą ir reikiamų atstumų išlaikymą.

Ispildomoji nuotrauka

Išpildomoji nuotrauka

Inžinerinių tinklų išpildomoji nuotrauka yra skirta inžinerinių tinklų erdvinės padėties nustatymui geodezinių matavimų pagalba. Jos tikslas yra nurodyti tikslius tokių tinklų atstumus nuo netoliese esančių objektų bei gylį nuo žemės paviršiaus. Inžineriniai tinklai gali būti pradėti eksploatuoti tik atlikus ir pagal tvarką įforminus išpildomąją nuotrauką.

Nepriklausomai nuo išpildomosios nuotraukos pobūdžio, jai atlikti yra reikalingi specialūs geodeziniai prietaisai, kuriuos turi tik atestuoti matininkai. Universalus meistras siūlo profesionalią šių specialistų pagalbą jūsų išpildomosios nuotraukos atlikimui. Turime visus būtinus prietaisus bei patirtį, kad tokius darbus galėtume atlikti greitai, kokybiškai ir patikimai.

Išpildomoji nuotrauka Vilniuje

(8-673) 92494

Kodėl rinktis mus?

Greitis. Sulaukę užsakymo nedelsiame. Daugelis paslaugų teikėjų yra vangūs ir ilgai ruošiasi išpildomosios nuotraukos atlikimui, skambina matininkams, derina laiką, tačiau tai užima daug laiko, kol darbai galiausiai yra pradedami. Universalaus meistro matininkai turi licenzijas, darbai yra paskirstomi tolygiai pagal matininkų užimtumą, todėl jūsų patogumui visuomet greitai rasime laisvą specialistą. Taupykite savo laiką ir mėgaukitės greitai atliekamais darbais.

Kokybė. Aukšta paslaugų kokybė priklauso nuo turimų prietaisų ir specialistų kvalifikacijos. Universalus meistras pasižymi tik aukštos kvalifikacijos specialistų komanda, kuri yra visuomet pasirengusi profesionaliai atlikti visas užduotis. Gaukite kokybiškas geodezines nuotraukas ir turėkite tvarkingą objekto dokumentaciją. Ypač vertiname darbų kokybę, todėl mums niekas nepraslysta pro akis.

Patogumas. Universalus meistras pasižymi specialistų gausa, todėl pagal poreikį galėsime pasiūlyti bet kokios srities profesionalą. Nuo geodezinių matavimų ir riboženklių nustatymo iki išpildomųjų nuotraukų ir dokumentų registravimo – viską atliekame pasitelkdami tik patikimus savo srities specialistus. Mūsų universalumas suteiks jums visišką komfortą, todėl jums nereikės rūpintis, eikvoti savo laiko ir ieškoti pagalbos kitur.

Pasirengimas. Pasirengimas yra vienas svarbiausių kokybiško išpildomosios nuotraukos atlikimo aspektų. Tinkamai pasirengę specialistai atvažiuoja į nurodytą vietą ir pradeda darbus negaišdami laiko reikiamos įrangos paieškoms. Mūsų darbuotojai turi visą reikiamą geodezinę įrangą, todėl pradeda darbus be uždelsimo. Kokybiška įranga taip pat lemia išpildomosios nuotraukos kokybę, tad remkitės tik profesionalių matininkų pagalba ir neliksite nusivylę.

Išpildomoji nuotrauka kaina

Norite užbaigti statinio registraciją, tačiau neturite išpildomosios geodezinės nuotraukos? Ne bėda! Universalus meistras yra pasirengęs jums padėti. Skambinkite mums nurodytais kontaktais ir mes pasiūlysime jums profesionalų pagalbą už prieinamą kainą. Greitai įvertinsime jūsų poreikius, nustatysime darbų apimti ir pateiksime jums tinkantį pasiūlymą. Siekiame visokeriopai patenkinti savo klientų lūkesčius, todėl paslaugų kaina yra ne išimtis. Teiraukitės specializuotų geodezijos paslaugų paskambinę nurodytais kontaktais ir mėgaukitės profesionaliai atliekamomis paslaugomis už patrauklią Universalaus meistro kainą.

Aptarnavimo teritorija

Išpildomoji nuotrauka

Be išpildomosios nuotraukos, mes galime pasiūlyti gausybę ir kitų paslaugų:

Tad jeigu turite klausimų, nedvejokite ir skambinkite mūsų specialistams! Patarsime, pakonsultuosime ir rasime geriausią sprendimą jums.

Išpildomoji nuotrauka

(8-673) 92494

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos! Alvydas P. 02/21/2019
  Palieskite, kad skambintumėte