Topografinės nuotraukos 

Topografinės nuotraukos yra konkrečios geografinės teritorijos reljefo planas. Nuotraukose yra detaliai nurodomi žemės aukščiai, natūralūs (upės, medžiai ir pan.) bei dirbtiniai (namai, tvoros, keliai ir pan.) antžeminiai objektai bei požeminiai objektai (pvz., komunikacijos tinklai). Jos yra būtinos norint atlikti bet kokio pobūdžio projektavimo darbus – statant namą, sodo namelį ar bet kokį kitą rimtą pastatą.

Apskritai, topografijos tikslas yra nustatyti tam tikras geografines pozicijas ir jų savybes horizontalioje koordinačių sistemoje – platumoje, ilgumoje ir aukštumoje. Ši tyrimų sritis taip pat apima ir reljefo (žemės formos) savybių identifikavimą bei jo tipinių struktūrų nustatymą. Todėl ši sritis dažnai yra siejama su kartografija ir panašiomis tyrimų sferomis.

Topografiniai tyrimai gali būti atliekami įvairiais tikslais. Karinis planavimas ir geologiniai tyrimai vis dar yra pagrindiniai motyvai daryti topografines nuotraukas. Tačiau, topografija dažniausiai yra taikoma siekiant pateikti išsamią informaciją apie teritoriją ir jos paviršių statybų planavimo ir vykdymo atvejais, pvz., rengiant inžinerinius ir viešuosius projektus.

Topografinės nuotraukos gali būti sudaromos keliais būdais. Vienas jų yra tiesioginis tyrimas, kuomet yra sudaromas itin tikslus reljefo žemėlapis matuojant atstumus, kampus, aukščius bei kitas žemės savybės vietoje. Tačiau, taip pat yra ir taikomi netiesiogiai metodai – oro ir satelitinė topografinė fotografija – kuomet specialistai tas pačias savybes nustato nebūdami teritorijoje.

Skambinkite dabar ir atsakysime į visus Jūsų rūpimus klausimus!

Topografinės nuotraukos Vilniuje

Topografinės nuotraukos

Jeigu jums prireikė topografinių nuotraukų paslaugų, tuomet maloniai kviečiame susisiekti su Universalaus meistro topografinių nuotraukų ekspertų komanda. Efektyviai bendradarbiaujame, operatyviai dirbame ir garantuojame nepriekaištingus rezultatus. Mus galite pasiekti telefonu (8-673) 92494 arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Topografinės nuotraukos

(8-673) 92494

Topografinės nuotraukos kaina

Topografinių nuotraukų sudarymo paslaugų kaina bei trukmė priklauso nuo fotografuojamo ploto ir jame esančių objektų kiekio bei sudėtingumo. Jums prireiks pateikti sklypo nuosavybę įrodančius dokumentus ir žemės sklypo planą. Nuotraukos jums galios vienerius metus ir turėsite galimybę gauti nuotraukų skaitmeninę versiją.

Jeigu jums prireikė topografinių nuotraukų paslaugų, tuomet maloniai kviečiame susisiekti su Universalaus meistro topografinių nuotraukų ekspertų komanda. Efektyviai bendradarbiaujame, operatyviai dirbame ir garantuojame nepriekaištingus rezultatus. Mus galite pasiekti telefonu (8-673) 92494 arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras

Aptarnavimo teritorija

Topografinės nuotraukos

Topografinės nuotraukos yra tikslios geografinės teritorijos planas. Šios nuotraukos detaliai nurodo žemės altitudę (aukštį), natūralius (vandens telkinius, medžius ir pan.) bei dirbtinius (gyvenamuosius statinius, tvoras, kelius ir pan.) antžeminius bei požeminius objektus (pvz., komunaliniai ir komunikaciniai tinklai). Jos yra būtinos norint atlikti bet kokio tipo projektavimo darbus – statant namą, sodo namelį ar bet kokį kitą rimtą statinį.

Topografines nuotraukas yra būtina padaryti likus vieneriems metams iki projektavimo darbų. Siekiant išvengti bet kokių realių nesklandumų atliekant darbus ir vykdant projektą, pasirūpinkite topografine nuotrauka iš anksto. Kadangi bet kokio namo statymas nėra greitas procesas, tokiu būdu pasirūpinsite, kad jis nebūtų dar labiau stabdomas.

Topografines nuotraukas gali atlikti tik tos įmonės, kurios turi šią veiklą atlikti leidžiančią licenciją. Prieš samdydami bet kokią įmonė, atminkite, kad net ir sudarant topografines nuotraukas, galima klysti, todėl nuodugniai ištirkite rinką ir kreipkitės į patikimus ekspertus – pvz., Universalaus meistro topografinių nuotraukų specialistus.

Be topografinės nuotraukos, mes galime pasiūlyti gausybę ir kitų paslaugų:

Tad jeigu turite klausimų, nedvejokite ir skambinkite mūsų specialistams! Patarsime, pakonsultuosime ir rasime geriausią sprendimą jums.

Topografinės nuotraukos Vilniuje

(8-673) 92494

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū labai už topografinę nuotrauką! Justina 05/16/2017
  Palieskite, kad skambintumėte