Žemės sklypo padalijimas

Kas yra žemės sklypo padalijimas ir kada jis atliekamas? Tai toks sklypo pertvarkymo būdas, kai vienas žemės plotas (sklypas) yra padalijimas į du ar daugiau mažesnių sklypų.

Norint atlikti šią procedūrą, reikia parengti žemės sklypo formavimo pertvarkymo projektą. Jis yra reikalingas ir tuo atveju, jei norite pakeisti žemės paskirtį, pavyzdžiui, iš žemės ūkio paskirties į namų valdos.

Pirmiausiai, ką reikia padaryti norint atlikti žemės sklypo padalijimą, tai sužinoti, ar toks pakeitimas yra galimas. Jei planuojate pakeisti žemės paskirtį, teks kreiptis į savivaldybės įstaigas, kurios turi bendruosius teritorijų planus, kuriuose yra atlikti žymėjimai, kur galima padaryti pakeitimus, o kur negalima. Kai norima įregistruoti naują sklypą, kuris yra suformuotas padalijimo būdu bei nuosavybės teise į jį, reikia kreiptis į Registrų centrą su prašymu įregistruoti. Tačiau vien tik prašymo neužtenka. Pagal galiojančią tvarką, turi būti pateikti papildomi dokumentai, o tai reikalauja žinių ir laiko. Jei sklypo padalijimas jau kuris laikas neduoda jums ramybės, geriausia kreiptis į patyrusius specialistus, kurie tiksliai atliks viską už jus.

Žemės sklypo padalijimas

Žemės sklypo padalijimas Vilniuje

Universalus meistras teikia kokybiškas žemės sklypo padalijimo paslaugas. Pamirškite visus vargus, susijusius su dokumentų tvarkymu ir registravimu. Mes turime įdirbį, todėl viską sutvarkome ypač greitai ir sklandžiai. Pasinaudodami specializuotomis paslaugomis ne tik sutaupysite daug laiko, bet ir būsite tikri, kad viskas bus atlikta iš pirmo karto ir pagal visus galiojančius žemės įstatymo reikalavimus.

Žemės sklypo padalijimas Vilniuje

(8-673) 92494

Kodėl rinktis mus?

Profesionalų komanda. Esame subūrę profesionalių, savo žinias nuolat gilinančių specialistų komandą. Džiaugiamės ilgalaikiais bei patvariais santykiais su savo ilgamečiais partneriais, kurių dėka kiekviena darbų grandis dirba užtikrintai, kokybiškai ir laiku. Įvertinę kiekvieno atskiro atvejo ar situacijos specifiką, remiamės visais galiojančiais įstatymais, Nekilnojamojo turto kadastro nuostatais bei teisės aktais, reikalavimais bei ribojimais.

Ilgametė patirtis. Sukaupta ilgametė patirtis žemės sklypų padalijime suteikia galimybę efektyviai atlikti užduotis. Mes turime visas sąlygas dirbti pilnu pajėgumu, nes žinome, kur ir kada kreiptis, kad rezultatas būtų džiuginantis. Universalaus meistro specialistai - matininkai, architektai, teisininkai ir savo srities žinovai - patikimi, profesionalūs ir kompetetingi.

Aukšta darbų ir paslaugų kokybė. Mes dirbame tam, kad klientas būtų patenkintas ir grįžtų į mūsų įmonę užsisakyti būsimų paslaugų. Siekiame, kad mūsų darbai patys kalbėtų už save, tad stengiamės, kad kokybė būtų nepriekaištinga. Mes atsakome už savo darbus, nes juos planuojame atsakingai ir profesionaliai.

Patogumas. Universalus meistras - daugialypė ir daugiafuncinė paslaugų įmonė. Po vienu stogu turime subūrę įvairių sričių specialistų ir konsultantų, esame užmezgę puikius darbinius santykius su daugelio institucijų ir tarnybų atstovais. Jei prireiks atlikti nenumatytus ar nesuplanuotus, bet skubius darbus, atitinkami specialistai susisieks su jumis jums patogiu metu.

Žemės sklypo padalijimas kaina

Kiekvienas žemės sklypo padalijimo atvejis yra individualus ir reikalauja profesionalaus priėjimo prie situacijos. Žemėtvarkos paslaugų kainas lemia daugelis faktorių, tad tik žinodami konkrečią situaciją, galime paskaičiuoti, kokios išlaidos bus reikalingos jūsų projektui įgyvendinti. Atsižvelgdami į jūsų lūkesčius, pateiksime patį optimaliausią paslaugų ir darbų atlikimo kokybės ir kainos santykį. Susisiekite su Universalaus meistro specialistais ir sužinokite visą jums reikalingą informaciją bei kainas. Su malonumu atsakysime į visus jūsų klausimus bei greitai surasime tinkantį sprendimą. Skambinkite mums jau dabar ir mėgaukitės profesionaliomis žemės sklypo padalijimo paslaugomis!

Aptarnavimo teritorija

Žemės sklypo padalijimas

Be žemės sklypo padalijimo, mes galime pasiūlyti gausybę ir kitų paslaugų:

Tad jeigu turite klausimų, nedvejokite ir skambinkite mūsų specialistams! Patarsime, pakonsultuosime ir rasime geriausią sprendimą jums.

Žemės sklypo padalijimas

(8-673) 92494

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos! Alvydas P. 02/21/2019
  Palieskite, kad skambintumėte