Kadastriniai matavimai Vilniuje

Su malonumu norime pranešti, kad nuo šiol Universalus meistras teikia kadastrinių matavimų Vilniuje ir Vilniaus apskrityje paslaugą! Norite išmatuoti teritoriją? Skambinkite mums! 

Mes esame profesionali kadastrinių matavimų komanda, kuri teikia visas susijusias paslaugas. Mūsų komanda yra patyrę, aukštąjį šios srities išsilavinimą bei atestatus turintys specialistai, kurių kvalifikacija nuolat keliama. Dirbame su naujausia ir tiksliausia matavimo įranga, todėl darbus atliekame tiksliai ir greitai. 

Tad jeigu kyla klausimų ar reikia konsultacijos, skambinkite, arba rašykite laišką el. paštu: info@universalusmeistras.lt . Taip pat verta paminėti, jog bendradarbiaujame su geodezinių matavimų specialistais bei architektais, tad galime pasiūlyti daug papildomų paslaugų! 

Teikiamos Paslaugos: 

kadastriniai matavimai
kadastriniai matavimai Vilniuje

  • Sklypų geodeziniai matavimai 

  • Pastatų kadastriniai matavimai 

  • Topografinės nuotraukos 

  • Naudojimosi tvarkos nustatymas 

  • Miškų nužymėjimas 

  • Kaimo plėtros projetai (ūkininko sodybos vietos nustatymas) 

  • Formavimo pertvarkymo projektai (Sklypų dalinimas, paskirties keitimas) 

  • Pastatų kontrolinės nuotraukos 

  • Riboženklių atstatymas 

Visos Kadastrinių Matavimų Paslaugos Vienoje Vietoje!

(8-5) 214 1906

Kaip Mūsų Kadastras Vilniuje Gali Jums Padėti? 

Sklypų geodeziniai matavimai 

Sklypų geodeziniai matavimai nustatomi siekiant nustatyti tikslias sklypų ribas bei sklypo plotą. Mataviami atliekami po formavimo pertvarkymo projekto, detaliojo plano ir t.t. Sklypo kadastriniame plane pažymimi sklype esantys servitutai, sklypo kampai ir posūkiai, byloje apskaičiuojama sklypo vertė, nurodoma naudmenų eksplikacija ir apribojimai, išduodamas ribų paženklinimo aktas. 

Pastatų/patalpų kadastriniai matavimai 

Pastatų/patalpų kadastriniai matavimai atliekami pastačius naują, rekonstruojant, modernizuojant namą, atliekant kapitalini ir parastąjų remontus, keičiant patalpų paskirtį.

Patalpų/pastatų kadastrinių matavimų tikslas yra išmatuoti patalpas/pastatus, sudaryti tikslius jų planus, nustatyti realius plotus, jų vertę, apribojimus ir t.t.

Kaimo plėtros projektai (KPP) 

Kaimo plėtros projektas rengiamas siekiant parinkti ūkinko sodybos vieta prieš rengiant ūkininko sodybos projektą (gyvenamojo namo ir pagalbinio ūkio paskirties pastatų projektą). 

KPP nurodo visus apribojimus žemės sklypui, servitutus, įvažiavimo į sklypą vieta, rekomenduojamas inžinerinių tinklų vietas, galimą užstatyti teritoriją. 

Formavimo pertvarkymo projektai (FPP) 

Formavimo pertvarkymo projektai rengiami siekiant padalinti esamus sklypus ir/ar pakeistį formuojamų sklypų paskirtį.

FPP nurodo būsimas žemės sklypų ribas, servitutus, privažiavimo kelius ir įvažiavimus į sklypus.

Topografinės nuotraukos 

Topografinės nuotraukos metu nustatoma esama sklypo situacija, reljefas, esami ir statomi pastatai, sodai, daržai, želdiniai, inžineriniai tinklai, keliai ir gatvės.

Topografinė nuotrauka daroma prieš pradedant projektuoti ar rekonstruoti pastatus, kelius, gatves ar inžinerinius tinklus, keičiant sklypo paskirtį. 

Naudojimosi tvarkos nustatymas 

Naudojimosi tvarkos nustatymas atliekamas tuomet, kai yra du ar daugiau žemės sklypo savininkų. Visiems savininkams sutinkant, nustatomos tikslios kiekvino savininko sklypo naudojimosi ribos (t.y. kokia sklypo dalis priklauso kokiam savininkui). 

Kadastrinių matavimų kaina

Nesidrovėkite ir Skambinkite! Padėsime kaip tik galėsime!

(8-5) 214 1906

Mūsų atsiliepimai: 

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Labai ačiū, puikiai padirbėjote! Ačiū 05/02/2017
Skambinkite dabar