Kadastriniai matavimai Vilniuje

Žemės sklypų kadastriniai matavimai atliekami, kai norima identifikuoti (nustatyti)  nekilnojamąjį daiktą, žemės sklypo statinių fizinių ribų ir posūkio taškų koordinates, techninius parametrus, geometrinius matmenis, žemės naudmenų plotą. Žemės sklypų kadastriniai matavimai yra būtini parduodant ar išnuomojant žemės sklypus, tikslinant žemės sklypo plotą, padalijant, sujungiant ar atidalijant sklypus. Kadastriniams matavimams atlikti yra sukomplektuojamas dokumentų rinkinys, susidedantis iš duomenų apie nekilnojamąjį turtą, parengtų planų ir užpildytų kadastro formų. Šis rinkinys vadinamas kadastrinių matavimų byla.

Atliekant žemės kadastrinius matavimus, nustatomos žemės sklypo ribų ir riboženklių koordinatės, žemės naudmenų kontūrai, servitutai, parengiamas žemės sklypo planas ir sudaroma nekilnojamojo turto objekto kadastrinių matavimų byla.

kadastriniai matavimai
kadastriniai matavimai Vilniuje

Ruošiantis atlikti kadastrinius žemės matavimus, reikia pateikti žemės sklypo kadastro pažymėjimą, sklypo planą (preliminarų ar detalųjį), statinių, jei tokie yra, kadastro pažymėjimą bei žemės sklypo įsigijimo dokumentą. Kadastriniai matavimai yra atliekami ir inžineriniams statiniams ir patalpoms bei tinklams. Jie atliekami šiais atvejais:

 • Kai nekilnojamąjį turtą reikia įkeisti bankui;
 • Kai nekilnojamąjį turtą reikia padalyti ar atidalyti;
 • Kai reikia suformuoti naujus turto objektus;
 • Kai reikia statinius ir inžinerinius tinklus rekonstruoti, pertvarkyti ir remontuoti.

Statiniams ir inžineriniams tinklams yra suformuojama kadastrinių matavimų byla iš parengtų planų, kadastro formų ir kitų dokumentų apie nekilnojamąjį turtą. Universalaus meistro profesionalūs matininkai atlieka kokybiškas kadastrinių matavimų paslaugas visoje Lietuvoje.

Kadastriniai matavimai Vilniuje

(8-673) 92494

Kodėl rinktis mus?

Profesionalų komanda. Kadangi dirbame ir glaudžiai bendraujame su patikimais partneriais ir valstybinėmis institucijomis, kompetetingai prižiūrime nenutrūkstamą darbų srautą, tad kadastriniai matavimai tiek žemės sklypams, tiek statiniams ar inžineriniams tinklams yra atliekami laiku ir profesionaliai. Užsakovui (nekilnojamojo turto savininkui ar įgaliotam asmeniui) paslaugas atliekame laiku ir be vėlavimų. Tikslius duomenis apie statinius gali pateikti tik profesionalai - kadastrinių matavimų inžinieriai ir geodezininkai. Šie specialistai turi kvalifikacinius leidimus bei išmano teisės aktų reikalavimus.

Platus paslaugų spektras. Į kadastrinių matavimų procesą įtraukiama daugelis specialistų: matininkai, jų asistentai, geodezininkai, inžinieriai, nekilnojamojo turto specialistai ir kiti profesionalai. Jų atliekamų paslaugų spektras labai platus, tad jūs visada rasite mūsų įmonėje atsakymus į visus jums rūpimus klausimus, bus suteikta visa reikalinga informacija ir pagalba.

Lankstumas. Klientų patogumui dirbame visoje Lietuvoje. Yra žinoma, kad kadastrinių matavimų atlikimas užtrunka nuo vieno iki kelių mėnesių. Mes jums siūlome išeitį - nepabijokite kreiptis ir šaltuoju metų laiku, taip sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų.

Kokybė. Atliktų darbų ir paslaugų kokybė priklauso nuo specialistų žinių, patirties ir, žinoma, nuo maksimalių pastangų, tikslumo bei laiko sąnaudų. Mes visi vertiname kokybiškas paslaugas laiku. Mums svarbus kiekvienas klientas, tad stengiamės pasiūlyti tik operatyvius sprendimus ir aukštos kokybės paslaugas.

Kadastrinių matavimų kaina

Kadastrinių matavimų ir kadastrinių duomenų bylos parengimo kaina yra apskaičiuojama įvertinus sudėtines darbo dalis ir užsakomų paslaugų pobūdį. Tam, kad galėtume patikslinti ir nustatyti šios paslaugos kainą, siūlome kreiptis į Universalaus meistro specialistus, kurie dėmesingai išklausys jūsų poreikius, suteiks pirminę konsultaciją ir jau po pirmojo skambučio jums viskas taps daug aiškiau. Mes išanalizuosime kiekvieną konkretų atvejį, o suteikus mums informaciją apie objektą, kuriam reikalingi kadastriniai matavimai, nedelsdami pateiksime jums išsamius paskaičiavimus. Susisiekite su mumis nurodytu telefonu numeriu ir Universalus meistras - jūsų paslaugoms!

Aptarnavimo teritorija

Kadastriniai matavimai

Paprastai pasakius, pastatų/patalpų kadastriniai matavimai atliekami pastačius naują, rekonstruojant, modernizuojant namą, atliekant kapitalini ir parastąjų remontus, keičiant patalpų paskirtį.

Patalpų/pastatų kadastrinių matavimų tikslas yra išmatuoti patalpas/pastatus, sudaryti tikslius jų planus, nustatyti realius plotus, jų vertę, apribojimus ir t.t.

Be kadastrinių matavimų, mes galime pasiūlyti gausybę ir kitų paslaugų:

Tad jeigu turite klausimų, nedvejokite ir skambinkite mūsų specialistams! Patarsime, pakonsultuosime ir rasime geriausią sprendimą jums.

Kadastriniai matavimai

(8-673) 92494

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai: 

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Labai ačiū, puikiai padirbėjote! Ačiū 05/02/2017
  Palieskite, kad skambintumėte