Geodeziniai Matavimai Vilniuje 

Geodeziniai matavimai – tai metodų ir principų visuma, kurią taikant yra nustatomi tikslūs tam tikro žemės sklypo duomenys. Tokio pobūdžio matavimai vykdomi koordinuojant žemės sklypo posūkio taškus, tame sklype esančius statinius, žemės sklypo naudmenų kontūrus bei inžinierinius sklypo tinklus. Tokiu būdu geodezijos ekspertai sudaro būtinus žemės sklypo planus ir nuotraukas.

 

Geodeziniai matavimai paprastai yra pradedami nuo sklypo išmatavimo ir dokumentų parengimo. Visą tai turi būti pateikiama Lietuvos nacionalinei žemės tarnybai (prie Žemės ūkio ministerijos). Sėkmingai atlikus patikrą, šie dokumentai yra įregistruojami Registrų centre. Todėl klientams yra būtina pateikti žemės sklypo planą, nekilnojamojo turto registro išrašą ir asmens dokumento kopiją pasamdytiems geodezininkams.

geodeziniai matavimai
geodeziniai matavimai vilniuje

Tuomet geodezininkai atvyksta į kliento žemės sklypą, kad būtų nustatyti realūs kliento ir aplinkinių sklypų duomenys. Atlikus tai, duomenys yra suvedami į kompiuterį ir ribos yra patikslinamos. Betikslinant yra būtina atsižvelgti į realią žemės sklypo padėtį, paruoštus išankstinius jo planus ir ištirti žemės reformos ir žemėtvarkos projektus.

Kitame etape yra iškviečiami kaimynai į ženklinimą ir sudaromi fiziniai žemės sklypo ženklai bei aktai. Kaimynai šiuo metu gali pateikti pastabas. Jeigu tokių nėra, tuomet imamasi ruošti žemės sklypo planą, atliekami kadastriniai skaičiavimai, sudaroma byla ir pateikiama Lietuvos nacionalinei žemės tarnybai ir, sėkmingai patikrinus, pateikiama Lietuvos Respublikos Registrų centrui.

Jeigu jums prireikė geodezinio matavimo paslaugų, tuomet maloniai kviečiame susisiekti su Universalaus meistro geodezinių matavimų ekspertų komanda. Efektyviai bendradarbiaujame, operatyviai dirbame ir garantuojame nepriekaištingus rezultatus. Mus galite pasiekti telefonu (8-605)64148 arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – universalus sprendimas.

Taip pat verta paminėti, jog bendradarbiaujame su kadastrinių matavimų specialistais bei architektais, tad galime pasiūlyti daug papildomų paslaugų! 

Visos Geodezijos Paslaugos Vienoje Vietoje!

(8-605)64148

Teikiamos paslaugos:

  • Kaimo plėtros projetai (ūkininko sodybos vietos nustatymas) 

  • Formavimo pertvarkymo projektai (Sklypų dalinimas, paskirties keitimas) 

  • Pastatų kontrolinės nuotraukos 

  • Riboženklių atstatymas 

Kaip Geodezininkas Gali Jums Padėti? 

Sklypų geodeziniai matavimai 

Sklypų geodeziniai matavimai nustatomi siekiant nustatyti tikslias sklypų ribas bei sklypo plotą. Mataviami atliekami po formavimo pertvarkymo projekto, detaliojo plano ir t.t. Sklypo kadastriniame plane pažymimi sklype esantys servitutai, sklypo kampai ir posūkiai, byloje apskaičiuojama sklypo vertė, nurodoma naudmenų eksplikacija ir apribojimai, išduodamas ribų paženklinimo aktas. 

Pastatų/patalpų kadastriniai matavimai 

Pastatų/patalpų kadastriniai matavimai atliekami pastačius naują, rekonstruojant, modernizuojant namą, atliekant kapitalini ir parastąjų remontus, keičiant patalpų paskirtį.

Patalpų/pastatų kadastrinių matavimų tikslas yra išmatuoti patalpas/pastatus, sudaryti tikslius jų planus, nustatyti realius plotus, jų vertę, apribojimus ir t.t.

Kaimo plėtros projektai (KPP) 

Kaimo plėtros projektas rengiamas siekiant parinkti ūkinko sodybos vieta prieš rengiant ūkininko sodybos projektą (gyvenamojo namo ir pagalbinio ūkio paskirties pastatų projektą). 

KPP nurodo visus apribojimus žemės sklypui, servitutus, įvažiavimo į sklypą vieta, rekomenduojamas inžinerinių tinklų vietas, galimą užstatyti teritoriją. 

Formavimo pertvarkymo projektai (FPP) 

Formavimo pertvarkymo projektai rengiami siekiant padalinti esamus sklypus ir/ar pakeistį formuojamų sklypų paskirtį.

FPP nurodo būsimas žemės sklypų ribas, servitutus, privažiavimo kelius ir įvažiavimus į sklypus.

Topografinės nuotraukos 

Topografinės nuotraukos metu nustatoma esama sklypo situacija, reljefas, esami ir statomi pastatai, sodai, daržai, želdiniai, inžineriniai tinklai, keliai ir gatvės.

Topografinė nuotrauka daroma prieš pradedant projektuoti ar rekonstruoti pastatus, kelius, gatves ar inžinerinius tinklus, keičiant sklypo paskirtį. 

Naudojimosi tvarkos nustatymas 

Naudojimosi tvarkos nustatymas atliekamas tuomet, kai yra du ar daugiau žemės sklypo savininkų. Visiems savininkams sutinkant, nustatomos tikslios kiekvino savininko sklypo naudojimosi ribos (t.y. kokia sklypo dalis priklauso kokiam savininkui). 

Geodezinių matavimų kaina 

Geodezinių matavimų kainaGeodeziniai matavimai – tai principų ir ir metodų visuma, kurią pritaikant yra išaiškinami tikslūs tam tikro žemės sklypo matavimai. Šio pobūdžio matavimai yra vykdomi koordinuojant žemės sklypo posūkio taškus, tame sklype esančius statinius, žemės sklypo naudmenų kontūrus bei inžinierinius sklypo tinklus. Taip geodezijos ekspertai sudaro reikalingus žemės sklypo planus ir nuotraukas.

Geodezinių matavimų paslaugos paprastai yra teikiamos paslaugų paketo pavidalu, tad galutinė kaina yra pateikiama bendra už visas atliktas geodezinių matavimų paslaugas. Geodezinių matavimų kaina priklauso nuo sklypo ploto, vietos, sudėtingumo, užstatymo tankumo, gretimai esančių sklypų savininkų skaičiaus ir keleto kitų veiksnių. Todėl norint nustatyti tikslią geodezinių matavimų kainą, kviečiame susisiekti su mūsų ekspertais.

Darbai Kaina, EUR Matas Terminas
Topografinės nuotraukos parengimas Užstatyta/Neužstatyta
iki 0,5 ha 220/180 vnt. 14-45
nuo 0,5 ha iki 1 ha 250/200 vnt. 14-45
nuo 1 ha iki 2 ha 320/240 vnt. 14-45
nuo 2 ha iki 5 ha 230/150 ha 14-45
nuo 5 ha ir daugiau 180/120 ha 14-45
Didelės topo kaina derinama atskirai vnt.
Komunikacijos išpildomoji nuotrauka nuo 60 vnt. 5-45
Šulinio kortelės sudarymas 17 vnt. 7
Pastato kontrolinė-geodezinė nuotrauka 60-120 7
Fasado išpildomoji nuotrauka kaina derinama atskirai vnt.
Duomenys iš Registrų centro: pažymėjimas 5 vnt. 1
Sklypo ribos su kaimynais 15 1
Riboženklių atstatymas Užstatyta/Neužstatyta vnt.
1-3vnt. 18 / 15 vnt. 1
4-8vnt. 15 / 12 vnt. 1
9 ir daugiau 12 / 10 vnt. 1
Sodo kadastriniai matavimai 1vnt. 200 vnt. 1
Sodo kadastriniai matavimai min 2vnt. 180-200 vnt. 30-90
Sodo kadastriniai matavimai + topo 340-360 vnt. 30-90
Namų valdos geodeziniai matavimai nuo 200 vnt. 30-90
Geodezinių matavimų bylos atnaujinimas nuo 120 vnt. 30-90
Geodeziniai po detalaus min 70 vnt. 30
Kaimo plėtros projektas ūkininko sodybos vietai parinkti 500-700 vnt. 4-8 mėn.
Padalinimo projektai nuo 500 vnt. 6-8 mėn.
Žemės sklypo formavimo pertvarkymo projektas nuo 430 vnt. 6-8 mėn.

Geodezinių matavimų paslaugų paketas apima šias paslaugas: specialistų transportavimas į/iš sklypo, sklypo matavimai naudojant geodezinių matavimų įrangą, dokumentų ir planų sudarymas ir pateikimas atitinkamoms valstybės institucijoms, bendravimas su jomis, žymėjimas bei kiti susiję administraciniai ir bendrieji darbai.

Jeigu jums prireikė geodezinių matavimų paslaugų, tuomet maloniai kviečiame susisiekti su Universalaus meistro geodezinių matavimų specialistų komanda. Tiksliai paskaičiuosime visų atliktinų darbų kainą ir pateiksime pasiūlymą. 

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Ieškant tinkamo žmogaus geodeziniams darbams atlikti, visada yra maža tikimybė pasirinkti nekvalifikuotą ar nekompetentingą specialistą. Tačiau, jeigu norite užtikrinti darbų kokybę ir sėkmę, skatiname kreiptis į ekspertus, kurie jau yra įrodę savo kvalifikaciją ir išprusimą. Universalaus meistro geodezinių matavimų specialistai yra licencijuoti, kvalifikuoti ir jau daug metų dirba šioje srityje, todėl gali užtikrinti atliekamų matavimų tinkamumą ir standartų atitikimą.

Modernumas. Pažanga visose mokslo srityse stumia žmoniją į priekį, kad visi galėtų geriau gyventi. Universalus meistras tiki, kad tik tobulėjant ir taikant pačias moderniausias technologijas, yra įmanoma pasiekti tobulą rezultatą. Todėl atlikdami darbus naudojame naujausią geodezinę įrangą, taikome laiko įrodytus metodus ir vadovaujamės darbo principais, užtikrinančiais efektyvumą, operatyvumą, praktiškumą ir našumą. Su mūsų ekspertais niekaip kitaip ir negali būti.

Kokybė. Visi Universalaus meistro ekspertai vadovaujasi kokybiško darbo principais. Mūsų specialistai myli savo darbą ir gerbia šį amatą, todėl siekia atlikti visas užduotis taip, lyg darytų sau, šeimos nariams arba draugams. Geriausiai kokybišką darbą užtikrinanti taktika yra tinkamas darbas nuo pat pirmojo žingsnio – geriau yra viską daryti gerai, negu taisyti 10 kartų. Tai sutaupo labai daug laiko, medžiagų ir pinigų (bei nervų ir kitų žmogiškųjų išteklių) ne tik mums, bet ir klientams.

Kaina. Atminkite, kad kvalifikuotas, licencijuotas ir patyręs darbininkas, teikiantis itin kokybiškas paslaugas būtinai įvertins savo įgūdžius rinkoje ir siūlys atitinkamą kainą. Universalus meistras siekia balansuoti kliento poreikius ir teikiamų paslaugų kokybę, todėl stengiamės siūlyti optimalią kainą, tenkinančią abi puses. Užtikriname skaidrią kainos politiką, o jeigu atsiranda netikėti ir būtini darbai, pirmiausiai informuojame jus apie tai, o ne savavališkai atliekame juos ir pučiame sąskaitas.

Geodeziniai matavimai puikia kaina

(8-605)64148

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS

5(based on 2 reviews)

  • Puikiai padirbejote, aciu! Araminas 10/22/2016

  • Geodeziniai Matavimai numeris vienas ir nekyla jokių klausimų! Marius 10/12/2016

Spausk ir skambink!