Namų projektai

Kartotiniai namų projektai yra tokie, kuriuos galite išsirinkti iš architekto katalogo. Toks projektas yra pritaikytas standartinei šeimai, jos poreikiams ir gyvenimo būdui. Kartotinio projekto funkciniai sprendiniai yra optimaliausi ir paprastai ekonomiškiausi, siekiant išvengti nereikalingų erdvių ar architektūrinių sprendinių.  Turime pasiūlyti skirtingus 36 modernius namų projektus. Projektai gali būti keičiami ar modifikuojami pagal kliento poreikius. Katalogas atnaujintas naujais 2019 metų namų projektais.

Namų projektų katalogas

Namų projektai

(8-699) 92077

Kartotinių namų projektų privalumai

Pigu

Kartotinis projektas gali būti net kelis kartus pigesnis už individualaus namo projektą. Kartotinis projektas yra gerokai pigesnis už individualų, nes Jūs esate ne vienintelis tokio projekto pirkėjas.

Greita

Kadangi renkatės namą iš katalogo, Jums nereikia aukoti laiko namo projektavimo procesui, susitikimams su architektu. Išsirinkę projektą, galite jį nusipirkti tuoj pat ir pradėti statybos procesą.

Nesudėtingos konstrukcijos

Kartotiniai  projektai paprastai būna pritaikyti ekonomiškam statymui, todėl jų konstrukcijos būna nesudėtingos, nebrangiai įgyvendinamos, medžiagos lengvai gaunamos ir įperkamos.

Pritaikyti daugumos poreikiams

Dauguma užsakovų nėra prieš tai gyvenę name, todėl sunkiai įsivaizduoja savo kasdienybę kitoje erdvėje. Kartotiniai projektai yra pritaikyti daugumos žmonių preikiams skirstant erdves, išplanavimą ir patogumą gyvenant kasdienį gyvenimą.

Optimalios erdvės

Karotitnių namų erdvės yra optimizuotos iki maksimumo siekiant išvengti nereikalingo ploto, koridorių ar kitų neracionalių architektūrinių sprendinių.

Gyvas rezultatas

Dauguma kartotinių namų jau būna ne kartą pastatyti ir pasiteiravę architekto galite pamatyti realiai stovintį Jums patikusį namą.

Kada žinoti, kad šie namų projektai ne Jums?

Jei niekaip negalite išsirinkti kartotinio namo projekto, kuris tenkintų Jūsų gyvenimo būdo poreikius, norisi kažko originalesnio, įspūdingesnio. O jei ir randate Jums patikusį projektą, tačiau vis tiek daug ką pakeistumėte, tada rekomenduotumėme užsisakyti individualaus namo projektą, kuris būtų sukurtas būtent Jums ir Jūsų gyvenimo stiliui. Taip pat renkantis kartotinį projektą turite atsižvelgti į sklypo formą ir orientaciją. Jei Jūsų sklypas labai nestandartinės formos, pločio ar ilgio, tuomet racionaliausia būtų rinktis individualų projektą, kuris būtų pritaikytas prie Jūsų nestandartinio sklypo.

Jeigu Jums patiko mūsų namo projektas, tačiau vis tiek norite kažką pakeisti, galite kreiptis į architektą ir jis už papildomą mokestį padarys Jūsų norimus pakeitimus. Pakeitimai gali būti dviejų tipų: nesudėtingi ir sudėtingi, nuo to tiesiogiai priklaso pakeitimų įkainiai. Pigiausi ir nesudėtingiausi pakeitimai yra apdailos medžiagų, pertvarų (nelaikančiųjų sienų) perkėlimai, panaikinimai ar pridėjimai. Sudėtingiausi pakeitimai yra laikančiųjų konstrukcijų (sienų, stogo, angų, kaminų ir t.t.).

Taip pat labai svarbu žinoti, jog kai kuriuos nesudėtingus pakeitimus galite atlikti ir jau gavus statybos leidimą – statybos metu. Nesudėtingi ir neesminiai pakeitimai nesudaro jokių problemų priduodant namą, tačiau prieš darant bet kokius pakeitimus rekomenduojame pasitarti su architektu.

Modernūs namų projektai

J. Kubiliaus g. 6, Vilnius 08241, (8-699) 92077

Skambinkite, pakonsultuosime!

(8-699) 92077

Mūsų atsiliepimai: 

REVIEWS
5(based on 8 reviews)
  • Ačiū jūsų architektui! Anatolijus 07/11/2019
  • Dėkoju už kantrybę! Būtinai rekomenduosiu kitiems! Vytautas 10/17/2018
  • YRA LABAI GRAZIU NAMU ROBERTAS 06/26/2018
  • Jūsų architektai suprojektavo mano šeimai Dolomitą, statybos prasidės šią vasarą, ačiū jums! Herkus 05/10/2018
  • Ačiū labai! Puikūs specialistai tikrai išmano savo darbą! Jelena 02/15/2018
  • Puikios paslaugos, viskas buvo labai greitai ir kokybiskai! Povilas 11/05/2016
  • Ačiū labai Jūsų Architektams! Jie tiesiog nuostabūs! Padarė visus pakeitimus, kurių prašėme, gavo statybos leidimus, tiesiog PASAKA! Rekomenduoju !! Juratė 10/25/2016
  • grazu vytautas 01/26/2020

Palieskite, kad skambintumėte