Sodo nameliai

Praėjo tie laikai, kuomet sodo nameliai tebuvo sandėliukas įrankiams laikyti. Šiandien sodo nameliai, nors ir nedideli, tačiau atlieka daugybę pagalbinių funkcijų sodų šeimininkams, todėl nereikia laužyti galvos dėl sudėtingų architektūrinių sprendimų ir namo statybos sode vien tam, kad galėtumėte patogiai praleisti laiką savo sode ir esant reikalui jame pernakvoti.

Miestų pakraščiuose esantys sodai šiandien turi ypatingą vertę. Daug žmonių neturėdami sodybų renkasi mažesnius sodus, kur gali auginti savo rankomis sodintus augalus ir daržoves, mėgautis grynu oru gamtoje ir tiesiog ramiai leisti laiką toliau nuo varginančio miesto šurmulio. Šiuolaikiniai sodo nameliai yra ne tik gražūs ir funkcionalūs, bet ir gali suteikti laikiną gyvenamąjį būstą. Ne visuomet yra paranku padirbus sode vakare grįžti į miestą ir kitą rytą vėl važiuoti didelį atstumą į sodą, todėl nakvynė sode tampa vis populiaresnė, nes taupo laiką ir leidžia atsipalaiduoti. Sodo nameliai gali būti tam pilnai pritaikyti: galima rinktis patogų namelio išplanavimą, įrengti virtuvėlę ruošti maistui, lovas sau bei keliems svečiams, terasą poilsiui, įvesti elektrą, komunikacijas bei kitus patogumus. Sodo nameliai gali sudaryti tinkamas sąlygas tiek darbui, tiek poilsiui, sutaupyti jūsų pinigus didelio namo statybai ir patenkinti visus jūsų pamatinius poreikius kokybiškam laisvalaikio praleidimui.

Universalus meistras padės jums suprojektuoti ir pastatyti nuostabų sodo namelį jūsų sode! Jums tereikia tiksliai žinoti savo poreikius ir visas kitas darbas bus atliktas už jus.

Sodo namelių katalogas

Sodo nameliai

(8-5) 214 0507

Sodo namelių privalumai

Patogu. Sodo namelis suteiks jums visus patogumus, kuriuos gali suteikti tikras namas. Pasirinkę tinkamą išplanavimą ir sumontavę reikiamus įrenginius galėsite patogiai darbuotis ir ilsėtis nuostabioje sodo aplinkoje.

Ekonomiška. Sodo nameliai yra ypatingai ekonomiški. Jiems praktiškai nereikia visiškai jokios priežiūros, todėl nepatirsite jokių papildomų išlaidų namelio išlaikymui. Elektra, vandeniu ir šildymu galėsite naudotis tik tada, kai būsite sode, o tai tikrai nekainuos daug.

Pigu. Pastatyti sodo namelį yra nebrangu. Sodo nameliai pasižymi paprasta konstrukcija, yra greitai surenkami, todėl namelio statybos darbai daug nekainuos. Tik pagalvokite, kiek daug išlaidų reikėtų sudėtingų konstrukcijų namo statybai... Sodo namelis leidžia viso to išvengti.

Universalu. Kokybiškai pastatytame sodo namelyje galėsite leisti laiką vieni arba su draugais. Pasitikite saulėtus vasaros vakarus, kepkite ką nors ant griliaus ar net organizuokite gimtadienio šventes arba draugų susibūrimus. Esant reikalui namelyje galės pernakvoti nedidelė grupelė svečių

Tvarkinga ir funkcionalu. Koks gi sodo namelis be patogios sodo įrankių sandėliavimo vietos? Specialioje tam skirtoje patalpėlėje galėsite paslėpti sodo reikmenis, laistymo žarnas ar net sodo priežiūros techniką, todėl sodo aplinka visuomet atrodys tvarkingai.

Gyvenamasis būstas. Sodo namelis jums gali atstoti laikiną būstą. Namuose vyksta remontas? Statote naują namą? Sodo namelyje galėsite laikinai pagyventi nejausdami diskomforto

Kada rinktis sodo namelius?

Mėgstate savaitgaliais išvykti į gamtą ir leisti laiką nuosavame sklype? Neturite laiko ir galimybių statyti namą, tačiau jaučiate poreikį turėti virš galvos stogą? Tuomet sodo namelis kaip tik jums. Tai universalus ir praktiškas sprendimas laiką užmiestyje leidžiantiems gamtos ir sodo mylėtojams.

Universalus meistras suprojektuos ir pastatys jūsų geidžiamą sodo namelį, patars, kokias geriausia rinktis statybines ir apdailos medžiagas atsižvelgiant į jūsų poreikius ir padės išpildyti šią gražią jūsų svajonę. Skambinkite nurodytais kontaktais ir mes atsakysime į visus jūsų klausimus, apskaičiuosime sodo namelio kainą atsižvelgiant į jo komplektaciją ir padėsime pasirinkti geriausią namelio variantą.

Sodo namelių kaina

Paskambinę mums sužinosite visas detales apie sodo namelius ir jų statybos ypatumus, statybos darbų terminus, kainas bei kitą aktualią informaciją. Universalus meistras atliks tiek parengimo, tiek namų statybos darbus, todėl jums nereiks rūpintis niekuo. Padėsime susidoroti su visais iššūkiais nuo namo projektavimo iki jo pridavimo, atliksime geodeziniu matavimus, gausime reikiamus leidimus, efektyviai suorganizuosime darbus bei atliksime jų priežiūrą.

Junkitės prie mūsų laimingų klientų, pamatykite mūsų atliktų darbų pavyzdžius ir atskleiskite mums savo idėjas. Universalus meistras jas gali paversti tikrove. Kurkite savo svajonių namus ir jūsų svajonės išsipildys!

Sodo nameliai projektai

(8-5) 214 0507

Mūsų atsiliepimai: 

REVIEWS
3(based on 2 reviews)
  • Aciu, puikiai padirbeta! Mantas 08/27/2018
  • Reklamuojami sodo nameliai. KOKIU tikslu duodamas telefono Nr. (85)2140507 informacijai, jei paskambinus, tokio numerio NĖRA. Parašius užklausą irgi JOKIO atsakymo Šarūnas 09/21/2022

Palieskite, kad skambintumėte