Žemės sklypo formavimo pertvarkymo projektas

Žemės sklypo formavimo pertvarkymo projektas – įstatymų aktais apibrėžtas dokumentas, kuris nustato naujo sklypo ribas, kai norima padalinti ar sujungti atskirus žemės sklypus, keisti kaimyninių sklypų ribas arba projektuoti naujus žemės sklypus. Tai yra žemėtvarkos planavimo dokumentas, kurio sąlygos negali prieštarauti kitų teritorijų planavimo dokumentų sąlygoms, įstatymams bei teisės aktams.

Žemės sklypo formavimo pertvarkymo projektas yra reikalingas tokiais atvejais:

 • Esant poreikiui pakeisti pagrindinę žemės naudojimo paskirtį;
 • Formuojant valstybinės žemės sklypus, aikštes ir viešąsias erdves, tokias kaip parkus, paplūdimius, skverus, kultūros paveldo teritorijas ir kt.;
 • Planuojant sujungti kelis žemės sklypus į vieną sklypą;
 • Esant poreikiui atidalinti žemės sklypą;
 • Formuojant žemės sklypus esamų statinių naudojimui pagal jų tiesioginę paskirtį;

Žemės sklypo formavimo pertvarkymo projekto ruošimas yra tęstinis procesas, kurio metu yra gaunami reikiami leidimai iš atsakingų institucijų, sutvarkomi nekilnojamojo turto registro išrašai, suformuojami žemės sklypų planai ir kiti svarbūs dokumentai, kuriuos apibrėžia įstatymai. Paprastam piliečiui visa tvarka gali atrodyti kaip didelis ir tankus miškas, todėl geriausia yra į pagalbą pasitelkti šios srities specialistus, kurie turi reikiamą įdirbį bei patirtį ruošiant ir tvirtinant tokio tipo dokumentus.

Žemės sklypo formavimo pertvarkymo projektas Vilniuje

Žemės sklypo formavimo pertvarkymo projektas

Universalus meistras siūlo kokybiškas ir patikimas žemės sklypo formavimo pertvarkymo projektavimo paslaugas. Ieškote patikimų specialistų, kurie galėtų suformuoti reikiamą projektą greitai ir pagal galiojančius reikalavimus? Tai – Universalaus meistro kasdienybė. Esame įgudę ruošti įvairaus pobūdžio sklypų formavimo projektus, turime reikiamą patirtį ir žinome visus galiojančius įstatymus, todėl pasirūpinsime, kad jūsų rengiamas projektas atitiktų visus teritorijų planavimo normų, statybos techninių reglamentų ir kitus reikalavimus.

Žemės sklypo formavimo pertvarkymo projektas

(8-673) 92494

Kodėl rinktis mus?

Projektų rengimo patirtis. Per ilgus darbo metus esame sukaupę didelį patirties bagažą, todėl žinome visus kylančius žemės sklypų formavimo pertvarkymo projektų niuansus. Puikiai suvokdami nekilnojamo turto rinką, žinome, kam reikia skirti daugiausiai dėmesio, į ką koncentruotis ir kaip kokybiškai išpildyti projekto reikalavimus. Projektų rengimo patirtis padeda kiekviename žingsnyje ir leidžia išpildyti visus klientų lūkesčius.

Aukšta paslaugų kokybė. Žemės sklypo formavimo pertvarkymo projektų rengimo kokybė yra esminis faktorius, lemiantis nuoseklų darbą, reikiamų leidimų gavimą ir bylos parengimą. Tik kokybiškai ir pagal reikalavimus atliekamas projektas gali būtų patvirtintas atsakingų institucijų, o tai yra ypač svarbu, nes visi pataisymai reikalauja daug papildomo laiko. Naudokitės tik patikimų specialistų pagalba ir jūsų žemės sklypo formavimo pertvarkymo projektas bus atliktas be priekaištų.

Patikima profesionalų komanda. Mūsų žemės sklypo formavimo pertvarkymo projektų rengimo komanda yra sudaryta iš savo srities profesionalų. Dėl šios priežasties atskiros projekto rengimo užduotys yra atliekamos tų žmonių, kurie jau ilgą laiką dirba su konkrečiomis užduotimis. Taip išvengiame nesusipratimų, netikslingai atliktų darbų bei gebame atlikti net kelias projekto rengimo užduotis vienu metu.

Darbas laiku. Pirmą kartą rengiant tokio pobūdžio projektą iškyla daugybė klausimų, tenka ieškoti atsakingų institucijų kontaktų, todėl darbo laikas prailgėja dvigubai. Mes, puikiai žinodami proceso eigą, iš anksto pasirūpiname daugiausiai laiko užimančiais veiksmais, todėl dokumentų rengimas tampa organizuotas ir efektyvus. Laiku atliekamas darbas išlieka mūsų prioritetu, kadangi laukti niekas nemėgsta, o visi dokumentai turi būti paruošti greitai.

Žemės sklypo formavimo pertvarkymo projekto kaina

Žemės sklypų formavimas yra specifinė šaka, kuri reikalauja tam tikrų žinių ir patirties, todėl raginame kreiptis į Universalaus meistro specialistus greitam ir kokybiškam reikiamo projekto parengimui. Skambinkite mums jau šiandien ir teiraukitės žemės sklypo formavimo pertvarkymo projekto kainos jūsų poreikiams. Atsižvelgę į jūsų keliamas užduotis pateiksime naudingą pasiūlymą, kuris atitiks visus jūsų lūkesčius.

Universalus meistras – profesionalus požiūris į atliekamą darbą.

Aptarnavimo teritorija

Žemės sklypo formavimo pertvarkymo projektavimas

Be žemės sklypo formavimo pertvarkymo projekto, mes galime pasiūlyti gausybę ir kitų paslaugų:

Tad jeigu turite klausimų, nedvejokite ir skambinkite mūsų specialistams! Patarsime, pakonsultuosime ir rasime geriausią sprendimą jums.

Žemės sklypo formavimo pertvarkymo projektavimas Vilniuje

(8-673) 92494

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos! Alvydas P. 02/21/2019
  Palieskite, kad skambintumėte