Namo pridavimas Vilniuje

Namo įregistravimo ar pridavimo procedūra nėra lengva ir trumpa. Tai pareikalauja iš savininko daug laiko sąnaudų, finansinių išteklių ir kantrybės. Neretai, praleidus nustatytus terminus dokumentų pristatymui ir pateikimui, tenka susimokėti net ir baudas. Žinant, kokie yra pagrindiniai namo (statinio) pridavimo reikalavimai, bus lengviau nuspręsti, kiek laiko tam galėsite skirti patys, o kiek darbų ir užduočių patikėsite statybų srities profesionalams.

Patys pirmieji kadastriniai matavimai yra atliekami namo pamatams. Tuomet, namo baigtumas yra įvertinamas 7-10%. Sekančiame, antrajame etape, kuomet yra pastatyta didžioji namo dalis, yra skaitoma, kad namas užbaigtas apie 50-80%. Kuo daugiau namo pastatyta, tuo labiau kyla namo vertė. Trečiajame statybų etape namo kadastriniai matavimai atliekami tuomet, kai namas yra užbaigtas pilnai (100%) ir jį jau galima priduoti statybų inspekcijai bei užregistruoti VĮ „Registrų centre“, suteikiant nuosavybės teises.

Norint namą įregistruoti nekilnojamo turto registre, pagrindiniu dokumentu yra laikomas statybos užbaigimo aktas arba deklaracija apie statybos užbaigimą. Viso proceso metu, labai svarbu nenukrypti nuo statomo namo projekto. Namo statybų, remonto ar rekonstravimo užbaigimas yra paskutinis etapas, kai galima lengviau atsipūsti.

Viena esminių ir pakankamai sudėtinga užduotis, į kurią įtraukiami įvairių specializacijų žmonės, yra dokumentų sutvarkymas, surinkimas ir registravimas namo pridavimui. Mes rekomenduojame šiuos darbus patikėti tik profesionalams ir jūs galėsite mėgautis savo naujais namais be jokių rūpesčių. Patikėkite namo pridavimo darbus Universaliam meistrui ir jauskitės ramūs dėl kokybiškai ir laiku atliekamų procesų.

Namo pridavimas Vilniuje

(8-673) 92494

Kodėl rinktis mus?

Universalumas. Būstų savininkai, ketindami priduoti namus (statinius), susiduria su daugybe problemų ir nežinomų detalių. Namo pridavimo procese dalyvauja vos ne dešimt institucijų iš įvairių sričių, todėl reikia užildyti įvairias formas, registruoti jas, vykti konsultacijoms pas specialistus ir t.t.. Visa tai užima daug laiko, dažnai reikia išlaukti eiles, norint patekti konsultacijai pas norimą specialistą. Jei norite išvengti visų nepatogumų, rinkitės profesionalų komandą Universalus meistras, kuri, bendradarbiaudama su patyrusiais architektais, geodezininkais, konsktruktoriais, matininkais, techniniais prižiūrėtojais ir kitais specialistais, jūsų problemas išspręs greitai ir kokybiškai.

Profesionalumas. Mes profesionaliai ir kokybiškai atliekame visus darbus ir paslaugas, kurios yra reikalingos namui priduoti. Universalaus meistro specialistai priduoda ir įteisina neregistruotus statinius ir namus, projektuoja pastatus, atlieka kadastrinius matavimus, pakeičia pastatų paskirtį ir surenka bei pateikia visus kitus, su namo pridavimu susijusius dokumentus.

Patirtis. Universalaus meistro specialistų komanda turi ilgametę patirtį rinkoje, yra patikimi ir užsitarnavę klientų pagarbą bei pasitikėjimą. Mūsų profesionalai, pasitelkę žinias ir patirtį, sklandžiai užtikrina visų darbo grandžių nenutrūkstamumą. Mes nepaliekame neužbaigtų darbų ir nesukeliame jokių abejonių bei nepatogumų jums. Esame tam, kad prisidėtume prie jūsų svajonių įgyvendinimo.

Kokybė. Mums ypač svarbi atliktų darbų ir paslaugų kokybė. Teisingas ir savalaikis darbų planavimas ir eiliškumas, dokumentų sutvarkymas namo pridavimui - visa tai yra pagrindas, kad jūs įžengtumėte į savo namus su šypsena ir gera nuotaika. Mes būsime dėkingi, jei jūs paliksite gerus atsiliepimus apie mūsų suteiktas paslaugas bei atliktus darbus, nes mums labai svarbi mūsų klientų nuomonė.

Namo pridavimas kaina

Yra žinoma, kad namo pridavimo procedūra užtrunka nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių. Mes padėsime išvengti nereikalingo streso ir rūpesčių, pažeidimų bei ilgalaikių koregavimų. Susisiekę su mūsų specialistais sutaupysite daug brangaus laiko ir finansinių išteklių, nes mes, bendradarbiaudami ir išlaikydami profesionalius santykius su savo ilgamečiais partneriais, sutrumpinsime jūsų namo pridavimo proceso laiką. Susisiekite su mumis ir gausite pilną informaciją apie visas jus dominančias detales ir kainas.

Aptarnavimo teritorija

Namo pridavimas

Be namo pridavimo, mes galime pasiūlyti gausybę ir kitų paslaugų:

Tad jeigu turite klausimų, nedvejokite ir skambinkite mūsų specialistams! Patarsime, pakonsultuosime ir rasime geriausią sprendimą jums.

Namo pridavimas

(8-673) 92494

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 3 reviews)
  • Puikios paslaugos! Alvydas P. 02/21/2019
  • Pridavė mūsų namą per 3 savaites, nors kiti sakė, kad užtruks mažiausiai 2 mėnesius! Ačiū! Reda 07/23/2019
  • Laba diena, Užbaigus indv. namo statybą Vilniuje, Tarandėje, Gailašių g. reikia pridavimo paslaugos.Problema yra sandarumas, nes namas jau su pilna apdaila. Nesinori ardyti lubų, kad kažkur paklijuoti kampukus.. Gal galite padėti? Kiek kainuotų? Dėkui -- pagarbiai,Egidijus Žukauskas+37068720316 Egidijus 02/11/2020
  Palieskite, kad skambintumėte