Namo pridavimas Kaune

Namo pridavimas yra vienas iš paskutiniųjų statybos darbų etapų. Statybos užbaigimo procesas yra įteisinamas, įregistruojant statinio deklaraciją valstybinėjė įmonėje - Registrų centre. Prieš registruojant yra išduodamas Aplinkos ministerijos Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos ekspertų patvirtintas statinio ekspertizės aktas.

Atliekant namo pridavimo procesą, statybų užsakovas privalo pateikti prašymą išduoti Statybos užbaigimo aktą arba patvirtinti deklaraciją apie statybos užbaigimą. Toks prašymas pateikiamas per informacinę sistemą ,,Infostatyba’’ (prie Aplinkos ministerijos Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos). Prašymas privalomas visais atvejais, tiek statant naujus statinius, tiek renovuojant, rekonstruojant juos ar keičiant patalpų paskirtį.

Deklaracija apie statybos užbaigimą - tai statybų užsakovo teikiamas pasirašytas dokumentas apie statybos darbų užbaigimą. Kodėl namo pridavimas yra toks svarbus ir būtinas? Atsakymas labai paprastas - tik tokiu būdu jūs galite tapti teisėtu savo turto savininku bei gauti visus nuosavybės dokumentus. Taip pat, jūs gaunate patvirtinimą, kad jūsų statinys yra saugus ir atitinka visus statybos bei projektavimo teisės aktus, sveikatos higienos normas.

Jeigu jūs užbaigėte savo namo statybas ar rekonstrukciją, pradėkite namo pridavimo procedūrą tam, kad nekiltų rūpesčių ir problemų ateityje, nes tai labai svarbu jūsų nekilnojamojo turto įteisinimui. Kad visi namo pridavimo procesai vyktų sklandžiai ir operatyviai, rekomenduojame kreiptis į patyrusius šios srities specialistus - Universalaus meistro komandą. Mes sutvarkysime jums namo pridavimo dokumentus, įteisinsime bei įregistruosime jūsų turtą.

Namo pridavimas Kaune

(8-673) 92494

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Esame patyrusi, profesionali bei kūrybinga specialistų komanda. Mūsų žinios bei įstatyminės bazės išmanymas suteikia privalumų, kurie garantuoja visų darbų operatyvų bei sklandų atlikimą. Universalaus meistro komanda prisiima visišką atsakomybę už pilną dokumentų sutvarkymą.

Kokybiškos paslaugos. Statybų rinkoje save traktuojame kaip senbuvius bei principingus šios srities specialistus. Mes nuolat stebime rinką bei pokyčius joje, gilinamės į naujoves bei siekiame savo klientams suteikti kuo aukštesnės kokybės paslaugas. Esame sertifikuoti ir patikimi statybų sektoriaus profesionalai, tad paslaugų ir darbų kokybė - garantuota.

Glaudus bendradarbiavimas. Siekdami užtikrinti nenutrūkstamą procesų vykdymą, siekiame glaudaus bei produktyvaus bendradarbiavimo tiek su savo klientais, tiek su valstybinėmis institucijomis. Mūsų tikslas - greitai, operatyviai ir tiksliai suteikti informaciją bei sutvarkyti reikalingus dokumentus namo pridavimui.

Platus paslaugų spektras. Universalus meistras - plataus spektro statybos paslaugų teikėjas. Mes suteikiame klientams galimybę pasirinkti daugelį jiems reikalingų statybos paslaugų - galime ne tik sutvarkyti jūsų nuosavybę įteisinančius dokumentus, bet ir pastatyti, įrengti ar suremontuoti jūsų nekilnojamąjį turtą. Mes džiaugiamės, galėdami pasiūlyti įvairovę, patikimumą bei optimalias darbų ir paslaugų kainas.

Namo pridavimas Kaunas

Namo ar statinio pridavimo kaina yra nevienoda ir priklauso nuo daugelio ypatumų. Norint įvertinti namo pridavimo kainą, reikalinga žinoti, ar nebuvo esminių nukrypimų nuo statinio projekto statybų proceso metu. Pridavimui reikalingų dokumentų parengimas ir deklaracijos apie statybos užbaigimą patvirtinimas Valstybinėje teritorijų planavimo ir statybos inspekcijoje yra individualus. Universalaus meistro specialistai kviečia susisiekti nurodytais telefonų numeriais arba elektroniniu paštu info@universalusmeistras.lt. Mes objektyviai įvertinsime darbų apimtis bei terminus ir pateiksime kuo tinkamesnį pasiūlymą. Siekiame užtikrinti greitą, operatyvų bei kokybišką klientų aptarnavimą. Namo pridavimo kaina Kaune patenkina šio regiono klientų lūkesčius, todėl nedvejokite ir užsisakykite paslaugą, kuri sutaupys jūsų brangų laiką ir leis nesirūpinti sudėtingais namo pridavimo procesais.

Be namo pridavimo, mes galime pasiūlyti gausybę ir kitų paslaugų:

Tad jeigu turite klausimų, nedvejokite ir skambinkite mūsų specialistams! Patarsime, pakonsultuosime ir rasime geriausią sprendimą jums.

Namo pridavimas Kaunas

(8-673) 92494

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, rekomenduoju! Marius 01/08/2020
  Palieskite, kad skambintumėte