Kaimo plėtros projektas Kaune

Planuojant pakeisti žemės panaudojimo paskirtį, suprojektuoti žemės ūkio valdas ar įveisti mišką, turi būti parengiamas kaimo plėtros projektas. Šiems projektams parengti reikia specifinių žinių bei įgūdžių, tad visa tai neabejotinai reikia patikėti specialistams. Tik tuomet galėsite būti ramūs, kad jūsų kaimo plėtros projektas bus parengtas tinkamai ir laiku.

Kokius pagrindinius aspektus reikia žinoti apie kaimo plėtros projektus? Jeigu jūs planuojate atlikti miško sodinimo darbus ar siekiate kitiems tikslams naudoti žemės sklypą, teks atlikti žemės naudmenų sudėties pakeitimą bei atitinkamai suformuoti žemės valdas. Specialistai, įvertinę ūkio veiklos kryptis bei aplinkosaugos reikalavimus, parengs ūkio žemėtvarkos projektus. Tokiu būdu žemės sklypų panaudojimas bus kryptingas ir racionalus. Kaimo plėtros projektas reikalingas ir tuo atveju, jei žemės sklypas yra nuomojamas (gavus nuomotojo sutikimą).

Kaimo plėtros projekto reikia, norint įveisti mišką ne miškui skirtame sklype. Taip pat tokio plėtros projekto reikia, siekiant vykdyti ūkinės veiklos ar žemės naudojimo pokyčius. Šiuos projektus tvirtina savivaldybės administracija.

Kaimo plėtros projektas Kaune

Kaimo plėtros projektas Kaunas

Jei jums reikia parinkti tinkamą vietą ūkininko sodybai ar kaimo turizmui vystyti, kaimo plėtros projektas bus rengiamas ir šiuo atveju. Suprantama, gali būti įvairių niuansų, apie kurių svarbą bei įtaką kaimo plėtros projektui gali žinoti tik specialistai. Tad Universalaus meistro komanda rekomenduoja rinktis profesionalius ir patyrusius kaimo plėtros projektų specialistus.

Kaimo plėtros projektas Kaune

(8-673) 92494

Kodėl rinktis mus?

Darbų sparta ir kokybė. Universalaus meistro specialistai siūlo kokybišką bei spartų kaimo plėtros projektų atlikimą. Mes pasirūpinsime bei užtikrinsime greitą ir operatyvų darbų atlikimą, konkurencingą kainą bei malonų bendradarbiavimą. Ilgametė patirtis ir geri atsiliepimai nuolat didina mūsų klientų ratą, o tuo pačiu - stiprina mūsų patikimumą bei profesionalumą.

Profesionalumas. Mūsų specialistai - atestuoti geodezininkai - parengs kaimo plėtros projektą jūsų sklypui, suderinę jį su reikalingomis įstaigomis bei institucijomis bei paruoš visus reikalingus dokumentus. Universalaus meistro komanda dirba su nauja kompiuterine ir GPNS matavimo įranga, domisi naujausiomis technologijomis tam, kad atlikti darbai būtų tikslūs ir greitai vykdomi.

Platus paslaugų spektras. Be kaimo plėtros projektų rengimo atliekame ir kitus, susijusius su žemėtvarka, darbus: ruošiame topografines nuotraukas, atliekame žemės sklypų kadastrinius matavimus, žemės sklypų ribų atstatymus, formavimo bei pertvarkymo projektus, ribos ženklų atstatymą, pastatų paskirties keitimą, padalijimą ar sujungimą bei kt.

Glaudus bendradarbiavimas. Universalaus meistro komanda glaudžiai bendradarbiauja tiek su savo klientais, tiek su žemėtvarkos institucijomis. Mes stengiamės išlaikyti ne tik profesionalius, bet ir draugiškus bei malonius santykius su klientais. Nuolat esame pasiekiami telefonu, atsakome į paklausimus bei suteikiame visapusišką informaciją elektroniniu paštu, jei jums taip patogiau. Konsultuojame aiškiai ir profesionaliai.

Kaimo plėtros projektas Kaunas

Kaimo plėtros projekto kaina Kaune priklauso nuo daugelio veiksnių. Pagrindiniai jų - projekto turinys, apimtys, tikslai bei skubumas. Kadangi kaimo plėtros projektai yra specialiojo planavimo dokumentai, jie atliekami vadovaujantis kaimo plėtros žemėtvarkos projektų rengimo ir įgyvendinimo taisyklėmis. Visiems klientams rekomenduojame pirmiausia susisiekti su mumis nurodytais telefonų numeriais arba išdėstyti savo planus elektroniniu paštu info@universalusmeistras.lt. Mes operatyviai atsakysime jums bei pateiksime aktualią informaciją. Susitarus, atvyksime jūsų nurodytu adresu ir pradėsime planuoti darbus, kurių eigoje jums bus atsakyta į visus paklausimus. Išbraukite nereikalingus rūpesčius iš savo dienotvarkės - Universalaus meistro komanda parengs kokybišką bei tikslų kaimo plėtros projektą pagal visus reikalavimus už jums prieinama kainą!

Be kaimo plėtros projekto, mes galime pasiūlyti gausybę ir kitų paslaugų:

Tad jeigu turite klausimų, nedvejokite ir skambinkite mūsų specialistams! Patarsime, pakonsultuosime ir rasime geriausią sprendimą jums.

Kaimo plėtros projektas Kaunas

(8-673) 92494

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, rekomenduoju! Marius 01/06/2020
  Palieskite, kad skambintumėte