Ūkininko sodyba Kaune

Ūkininko sodyba Kaune, kaip ir bet kokios kitos paskirties žemės vienetas, turi savo apibrėžimą bei nuostatas, kuriomis būtina vadovautis valdant šį nekilnojamą turtą. Ūkininko sodyba iš esmės pasižymi tuo, jog ji gali būti įkurta tik žemės ūkio paskirties sklype bei kuris yra ne mažesnis nei 0.5 hektaro. Norint gauti leidimą statyti pastatus, privalu turėti ūkininko pažymėjimą, parengtą kaimo plėtros žemėtvarkos projektą, kuriame būtų matomas ūkininko sodybos projektas: formavimas, planuojami pastatai, sodybos vieta. Ūkininkas privalo turėti bent vieną papildomą ūkinį pastatą. Ūkininko sodyboje gali būti pagrindinis gyvenamasis pastatas (sodyba) ir keli pagalbiniai ūkiniai pastatai. Kiekvienas statinys privalo turėti aiškią funkciją bei atitikti kaimo plėtros projekto reikalavimus.

Kiekvienas ūkininko sodybos Kaune įrengimo etapas reikalauja nemažai dokumentacijos bei žinių, skirtingų valstybinių institucijų patvirtinimų. Nors atrodo šis darbas nėra labai sudėtingas, tačiau iš tiesų atima daugybę laiko, o neturint patirties kai kurias procedūras gali tekti kartoti iš naujo net keletą kartų… Norėdami išvengti nesusipratimų bei įkurti visus teisinius reikalavimus atitinkančią ūkininko sodybą Kaune, kreipkitės į Universalaus meistro žemėtvarkos specialistus. Mes greitai, kokybiškai ir patikimai sutvarkysime visus dokumentus, gausime reikalingus leidimus bei leisime jums nesirūpinti painiomis turto registravimo procedūromis. Ūkininko sodybos statybai surinksime ir pateiksime visus būtinus jūsų dokumentus:

• Ūkininko įregistravimo pažymėjimą;
• Žemės sklypo planą;
• Žemės sklypo registro pažymėjimą;
• Savivaldybės teritorijų planavimo sąvadas kaimo plėtros projektui rengti;
• Pažymą apie gretimų sklypų savininkus;
• Topografinę sklypo nuotrauką;
• Kitus būtinus žemėtvarkos dokumentus.

Ūkininko sodyba Kaune

Ūkininko sodyba Kaunas

Pasitelktadmi Universalaus meistro specialistus pamiršite visas sklypo registravimo problemas, o visi klausimai bus išspręsti per ypač trumpą laiką!

Ūkininko sodyba Kaune

(8-673) 92494

Kodėl rinktis mus?

Patirtis. Patirtis, kaip ir visose mūsų vykdomose paslaugose, yra kasdienis palydovas. Užtikrintam darbui pasitelkiame tik patyrusius savo srities specialistus, todėl džiaugiamės galėdami suteikti kokybiškas paslaugas, kai to reikia labiausiai. Skambinkite mums bet kuriuo metu, o mes suteiksime jums visą reikalingą pagalbą tiek telefonu, tiek atvykę pas jus.

Atsakomybė. Universalus meistras darbus atlieka ne tik greitai, bet ir atsakingai. Mums rūpi jūsų nuomonė, todėl atsižvelgiame į jūsų individualius poreikius. Dirbdami su jums brangiu nekilnojamu turtu arba konfidencialiais duomenimis jaučiame didelę atsakomybę, tad atsidėkodami ūkininko sodybos įrengimo paslaugas teikiame išskirtinai kokybiškai ir paslaugiai.

Greitis. Kiekvienas savo srityje nori turėti kažkokį lemiamą pranašumą, kuriuo galėtų pritraukti klientus bei juos išsaugoti. Neslėpsime, kad paslaugų greiti, neaukojant darbų kokybės, nuo pat pradžių buvo mūsų misija ir tikslas. Kasdien tobulindami savo teikiamas paslaugas bei eliminuodami pasitaikančias kliūtis, gebame pasiūlyti ypač efektyvius sprendimus kiekvieno žmogaus poreikiams. Pasitikėdami mumis gaunate ypač gerą kainos ir kokybės santykį.

Rezultatas. Kad ir kokie sudėtingi arba netipiniai būtų teikiamų paslaugų procesai, mes visuomet orientuosimės į galutinį rezultatą bei lūkesčių išpildymą. Siekiame, kad darbas būtų atliktas nuo pradžios iki pabaigos, todėl užtikriname pilnavertį paslaugų atlikimą bet kokia kaina. Su mumis busite tikri, jog visi patikėti darbai bus užbaigti ir užbaigti tinkamai.

Ūkininko sodyba Kaunas

Kiekvienas darbas turi savo kainą, tačiau Universalus meistras rūpinasi, jog kaina netaptų lemiamu veiksniu klientų priimamiems sprendimams. Siūlome ypač gerą paslaugų kainos ir kokybės santykį ir rūpinamės, kad ūkininko sodybos paslauga būtų prieinama visiems. Norėdami pamiršti visus vargus arba jei nežinote nuo ko reiktų pradėti, paskambinkite mums nurodytais kontaktais ir gaukite visiškai nemokamą konsultaciją telefonu. Universalus meistras – kai reikia labiausiai.

Be ūkininko sodybos, mes galime pasiūlyti gausybę ir kitų paslaugų:

Tad jeigu turite klausimų, nedvejokite ir skambinkite mūsų specialistams! Patarsime, pakonsultuosime ir rasime geriausią sprendimą jums.

Ūkininko sodyba Kaunas

(8-673) 92494

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, rekomenduoju! Marius 01/06/2020
  Palieskite, kad skambintumėte