Išpildomoji nuotrauka Kaune

Geodezija, tai žemėlapių, brėžinių ir žemės planų sudarymui skirtas reljefo tyrimas. Geodeziniai ir kadastriniai matavimai yra atliekami nekilnojamo turto byloms rengti. Tačiau šių darbų paskirtis gali būti ir kitokia, pavyzdžiui norint parduoti, pirkti, padalinti žemės sklypą, pakeisti jo paskirtį ar norint statyti pastatus. Po atliktų žemės sklypo matavimų yra nustatomos geografinės padėties koordinatės bei daroma išpildomoji nuotrauka.

Išpildomoji nuotrauka – statinių kontrolės nuotrauka, paremta geodeziniais skaičiavimais ir aprėpianti tam tikrą žemės plotą. Išpildomoji nuotrauka gali būti inžinerinių tinklų arba pastatų kontrolės. Pastatų kontrolės nuotrauka yra ruošiama atsižvelgiant į kontrolinius matavimus valstybinėje koordinačių sistemoje. Ji yra daroma tik pilnai atlikus pastatų statybos darbus ir padeda nustatyti, ar pastatai atitinka techninius projektus, reikiamų atstumų išlaikymą bei sklypo ribotumą. Išpildomoji nuotrauka, skirta inžineriniams tinklams, apima šių tinklų erdvinės padėties nustatymą. Visa tai taip pat yra atliekama geodezinių matavimų pagalba. Tikslas – nustatyti tikslius tinklų atstumus nuo kitų aplink esančių objektų ir jų gylį.

Išpildomoji nuotrauka Kaune

Išpildomoji nuotrauka Kaunas

Jeigu jums reikia išpildomosios nuotraukos, tam reikės į pagalbą pasitelkti atestuotus matininkus, kurie turės visus reikiamus geodezinius prietaisus. Universalus meistras siūlo profesionalias paslaugas reikiamos išpildomosios nuotraukos atlikimui. Pasirūpinkite, kad išpildomoji nuotrauka Kaune būtų atlikta greitai ir be jokio vargo!

Išpildomoji nuotrauka Kaune

(8-673) 92494

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Universalus meistras siūlo profesionalių matininkų paslaugas Kaune. Mūsų specialistai dirba pagal licenzijas, o visi darbai yra paskirstomi tolygiai, todėl yra atliekami greitai ir laiku. Labai svarbu, jog išpildomąją nuotrauką darytų patyrę specialistai, nes jos tikslumas yra ypač svarbus. Netiksli išpildomoji nuotrauka gali būti neregistruojama, o dėl to gali kilti daug nepatogumų jums patiems.

Patogumas. Universalaus meistro komandoje dirba gausus patyrusių specialistų burys, tad pagal jūsų poreikį galėsime pasiūlyti savo srities profesionalą. Viską darome pasitelkdami tik savo meistrus ir specialistus, kurie nepriekaištingai atlieka jiems patikėtas užduotis. Gaukite maksimalų komfortą ir nepatirkite jokių rūpesčių išpildomosios nuotraukos atlikimo metu. Mes jums pasiūlysime visą reikiamą pagalbą iš vienų rankų.

Kokybė. Geodezinių matavimų paslaugų kokybė didžiąja dalimi priklauso nuo specialistų kvalifikacijos ir prietaisų. Mes turime patyrusių geodezininkų ir matininkų komandą, kuri yra pasirengusi atlikti bet kokio pobūdžio šios srities darbus, o svarbiausia – viską padarysime su atidumu ir aukšta kokybe. Gaukite kokybišką išpildomąją nuotrauką ir turėkite tvarkingą valdomo objekto dokumentaciją.

Pasirengimas. Universalus meistras pasižymi nepriekaištingu pasirengimu bet kokio pobūdžio geodezijos darbams. Negaiškite savo brangaus laiko tinkamų specialistų paieškai. Mes turime viską, ko reikia greitam, kokybiškam ir organizuotam išpildomosios nuotraukos atlikimui. Naudojame profesionalią geodezinę įrangą ir prietaisus, todėl darbus atliksime greitai ir kokybiškai.

Išpildomoji nuotrauka Kaunas

Norite užregistruoti statinį, bet neturite išpildomosios nuotraukos? Ne problema! Mes esame pasirengę kibti į darbus. Įvertiname poreikius, nustatome darbų apimtį ir pateikiame pasiūlymą. Siekdami būtų naudingi taikome protingus paslaugų įkainius, todėl raginame nedelsti ir kreiptis į mus jau šiandien! Skambinkite nurodytais kontaktais, gaukite visą pirminę informaciją ir mes jums pasiūlysime profesionalią pagalbą už prieinamą kainą. Išpildomoji nuotrauka yra svarbus pastatų ir inžinerinių tinklų registravimo dokumentas, todėl išvenkite ilgo laukimo šio darbo atlikimui pasamdydami Universalų meistrą. Mes pasirūpinsime, kad jūs gautumėte reikiamas paslaugas laiku ir išvengtumėte pirkimo, pardavimo ar sklypo padalinimo procesų atidėliojimo. Universalaus meistro išpildomoji nuotrauka Kaune – jūsų greitų ir patikimų geodezijos darbų atlikimui!

Be išpildomosios nuotraukos, mes galime pasiūlyti gausybę ir kitų paslaugų:

Tad jeigu turite klausimų, nedvejokite ir skambinkite mūsų specialistams! Patarsime, pakonsultuosime ir rasime geriausią sprendimą jums.

Išpildomoji nuotrauka Kaunas

(8-673) 92494

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, rekomenduoju! Marius 01/03/2020
  Palieskite, kad skambintumėte