Kadastriniai matavimai Kaune

Žemės sklypų kadastriniai matavimai Kaune, atliekami Universalaus meistro specialistų, suteikia viską, ko reikia individualiems sklypo matavimo poreikiams. Esame patyrusi ir kvalifikuota komanda, pasiruošusi greitai ir oparatyviai suteikti kadastrinių matavimų paslaugas.

Žemės sklypų kadastriniai matavimai yra būtini norint parduoti ar išnuomoti žemės sklypus, tikslinant žemės sklypo plotą, padalijant, sujungiant ar atidalijant sklypus. Kadastriniams matavimams atlikti yra komplektuojamas dokumentų rinkinys, kuris susideda iš tokių duomenų: nekilnojamojo turto, parengtų planų ir užpildytų kadastro formų. Šių dokumentų rinkinys vadinamas kadastrinių matavimų byla. Kadastrinių matavimų bylai sudaryti reikalinga atlikti šiuos veiksmus: nustatyti žemės sklypo ribų ir riboženklių koordinates, žemės naudmenų kontūrus, servitutus ir parengti žemės sklypo planą.

kadastriniai matavimai
kadastriniai matavimai Kaune

Kadastriniai matavimai atliekami, kai:

- Nekilnojamąjį turtą reikia įkeisti bankui;
- Nekilnojamąjį turtą reikia padalyti ar atidalyti;
- Reikia suformuoti naujus turto objektus;
- Reikia statinius ir inžinerinius tinklus rekonstruoti, pertvarkyti ir remontuoti.

Universalaus meistro profesionalūs matininkai suteikia kokybiškas kadastrinių matavimų paslaugas konkurencinga kaina. Universalaus meistro kadastriniai matavimai Kaune nuo šiol jūsų paslaugoms. Susisiekite su mumis ir išspręskime visas problemas!

Kadastriniai matavimai Kaune

(8-673) 92494

Kodėl rinktis mus?

Profesionalų komanda. Kadangi dirbame ir glaudžiai bendraujame su patikimais partneriais ir valstybinėmis institucijomis, kompetetingai prižiūrime nenutrūkstamą darbų srautą, tad kadastriniai matavimai tiek žemės sklypams, tiek statiniams ar inžineriniams tinklams yra atliekami laiku ir profesionaliai. Užsakovui (nekilnojamojo turto savininkui ar įgaliotam asmeniui) paslaugas atliekame laiku ir be vėlavimų. Tikslius duomenis apie statinius gali pateikti tik profesionalai - kadastrinių matavimų inžinieriai ir geodezininkai. Šie specialistai turi kvalifikacinius leidimus bei išmano teisės aktų reikalavimus.

Platus paslaugų spektras. Į kadastrinių matavimų procesą įtraukiama daugelis specialistų: matininkai, jų asistentai, geodezininkai, inžinieriai, nekilnojamojo turto specialistai ir kiti profesionalai. Jų atliekamų paslaugų spektras labai platus, tad jūs visada rasite mūsų įmonėje atsakymus į visus jums rūpimus klausimus, bus suteikta visa reikalinga informacija ir pagalba.

Lankstumas. Klientų patogumui dirbame visoje Lietuvoje. Yra žinoma, kad kadastrinių matavimų atlikimas užtrunka nuo vieno iki kelių mėnesių. Mes jums siūlome išeitį - nepabijokite kreiptis ir šaltuoju metų laiku, taip sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų.

Kokybė. Atliktų darbų ir paslaugų kokybė priklauso nuo specialistų žinių, patirties ir, žinoma, nuo maksimalių pastangų, tikslumo bei laiko sąnaudų. Mes visi vertiname kokybiškas paslaugas laiku. Mums svarbus kiekvienas klientas, tad stengiamės pasiūlyti tik operatyvius sprendimus ir aukštos kokybės paslaugas.

Kadastriniai matavimai Kaune

Paprastai pasakius, pastatų/patalpų kadastriniai matavimai atliekami pastačius naują, rekonstruojant, modernizuojant namą, atliekant kapitalini ir parastąjų remontus, keičiant patalpų paskirtį.

Patalpų/pastatų kadastrinių matavimų tikslas yra išmatuoti patalpas/pastatus, sudaryti tikslius jų planus, nustatyti realius plotus, jų vertę, apribojimus ir t.t.

Kadastrinių matavimų ir kadastrinių duomenų bylos parengimo kaina yra apskaičiuojama įvertinus sudėtines darbo dalis ir užsakomų paslaugų pobūdį. Tam, kad galėtume patikslinti ir nustatyti šios paslaugos kainą, siūlome kreiptis į Universalaus meistro specialistus, kurie dėmesingai išklausys jūsų poreikius, suteiks pirminę konsultaciją ir jau po pirmojo skambučio jums viskas taps daug aiškiau. Mes išanalizuosime kiekvieną konkretų atvejį, o suteikus mums informaciją apie objektą, kuriam reikalingi kadastriniai matavimai, nedelsdami pateiksime jums išsamius paskaičiavimus. Susisiekite su mumis nurodytu telefonu numeriu ir Universalus meistras - jūsų paslaugoms!

Be kadastrinių matavimų, mes galime pasiūlyti gausybę ir kitų paslaugų:

Tad jeigu turite klausimų, nedvejokite ir skambinkite mūsų specialistams! Patarsime, pakonsultuosime ir rasime geriausią sprendimą jums.

Kadastriniai matavimai Kaunas

(8-673) 92494

Mūsų atsiliepimai: 

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/10/2019
Palieskite, kad skambintumėte