Kadastriniai matavimai Klaipėdoje

Kadastriniai matavimai Klaipėdoje, kaip ir kituose Lietuvos regionuose, yra populiari ir reikalinga paslauga. Žemės sklypų kadastriniai matavimai atliekami, kai norima identifikuoti (nustatyti) ar apibrėžti nekilnojamąjį turtą, žemės sklypo statinių fizinių ribų koordinates, techninius parametrus, geometrinius matmenis, žemės naudmenų plotą. Kadastriniai matavimai yra būtini, kai norima parduoti ar išnuomoti žemės sklypus, patikslinti žemės sklypo plotą, padalinti, sujungti ar atidalinti sklypus. Visų duomenų visuma yra sukomplektuojama į kadastrinių matavimų bylą.

Kadastriniams žemės matavimams atlikti reikia pateikti žemės sklypo kadastro pažymėjimą, sklypo planą (preliminarų ar detalųjį), statinių (jei tokie yra) bei žemės sklypo įsigijimo dokumentus. Kadastriniai matavimai atliekami norint įkeisti bankui nekilnojamąjį turtą, jį padalyti, suformuoti naujus turto objektus, rekonstruoti, pertvarkyti ir remontuoti statinius bei inžinerinius tiklus.

kadastriniai matavimai
kadastriniai matavimai Klaipėdoje

Universalaus meistro profesionalų atliekami kadastriniai matavimai Klaipėdoje bus įvykdyti greitai ir operatyviai, jei susisieksite su mumis nurodytais telefonų numeriais bei pasidalinsite esmine informacija apie savo valdomą sklypą.

Kadastriniai matavimai Klaipėdoje

(8-673) 92494

Kodėl rinktis mus?

Profesionalų komanda. Kadangi dirbame ir glaudžiai bendraujame su patikimais partneriais ir valstybinėmis institucijomis, kompetetingai prižiūrime nenutrūkstamą darbų srautą, tad kadastriniai matavimai tiek žemės sklypams, tiek statiniams ar inžineriniams tinklams yra atliekami laiku ir profesionaliai. Užsakovui (nekilnojamojo turto savininkui ar įgaliotam asmeniui) paslaugas atliekame laiku ir be vėlavimų. Tikslius duomenis apie statinius gali pateikti tik profesionalai - kadastrinių matavimų inžinieriai ir geodezininkai. Šie specialistai turi kvalifikacinius leidimus bei išmano teisės aktų reikalavimus.

Platus paslaugų spektras. Į kadastrinių matavimų procesą įtraukiama daugelis specialistų: matininkai, jų asistentai, geodezininkai, inžinieriai, nekilnojamojo turto specialistai ir kiti profesionalai. Jų atliekamų paslaugų spektras labai platus, tad jūs visada rasite mūsų įmonėje atsakymus į visus jums rūpimus klausimus, bus suteikta visa reikalinga informacija ir pagalba.

Lankstumas. Klientų patogumui dirbame visoje Lietuvoje. Yra žinoma, kad kadastrinių matavimų atlikimas užtrunka nuo vieno iki kelių mėnesių. Mes jums siūlome išeitį - nepabijokite kreiptis ir šaltuoju metų laiku, taip sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų.

Kokybė. Atliktų darbų ir paslaugų kokybė priklauso nuo specialistų žinių, patirties ir, žinoma, nuo maksimalių pastangų, tikslumo bei laiko sąnaudų. Mes visi vertiname kokybiškas paslaugas laiku. Mums svarbus kiekvienas klientas, tad stengiamės pasiūlyti tik operatyvius sprendimus ir aukštos kokybės paslaugas.

Kadastriniai matavimai Klaipėdoje

Paprastai pasakius, pastatų/patalpų kadastriniai matavimai atliekami pastačius naują, rekonstruojant, modernizuojant namą, atliekant kapitalini ir parastąjų remontus, keičiant patalpų paskirtį.

Patalpų/pastatų kadastrinių matavimų tikslas yra išmatuoti patalpas/pastatus, sudaryti tikslius jų planus, nustatyti realius plotus, jų vertę, apribojimus ir t.t.

Be kadastrinių matavimų, mes galime pasiūlyti gausybę ir kitų paslaugų:

Tad jeigu turite klausimų, nedvejokite ir skambinkite mūsų specialistams! Patarsime, pakonsultuosime ir rasime geriausią sprendimą jums.

Kadastrinių matavimų Klaipėdoje

Kadastrinių matavimų ir kadastrinių duomenų bylos parengimo kaina yra apskaičiuojama įvertinus sudėtines darbo dalis ir užsakomų paslaugų pobūdį. Tam, kad galėtume patikslinti ir nustatyti šios paslaugos kainą, siūlome kreiptis į Universalaus meistro specialistus, kurie dėmesingai išklausys jūsų poreikius, suteiks pirminę konsultaciją ir jau po pirmojo skambučio jums viskas taps daug aiškiau. Mes išanalizuosime kiekvieną konkretų atvejį, o suteikus mums informaciją apie objektą, kuriam reikalingi kadastriniai matavimai, nedelsdami pateiksime jums išsamius paskaičiavimus. Susisiekite su mumis nurodytu telefonu numeriu ir Universalus meistras - jūsų paslaugoms!

Kadastriniai matavimai

(8-673) 92494

Mūsų atsiliepimai: 

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/10/2019
Palieskite, kad skambintumėte