Kadastriniai matavimai Panevėžyje

Universalaus meistro kadastriniai matavimai Panevėžyje, kaip ir daugelyje Lietuvos regionų, yra atliekami sklypų matavimo specialistų. Vykdome žemės sklypų kadastrinius (geodezinius) matavimus pagal individualius poreikius. Kadastriniai matavimai – tai veiksmai, kuriais yra identifikuojamas nekilnojamasis daiktas, žemės sklypo ribų posūkio taškų ir statinių fizinių ribų koordinatės, geometriniai matmenys ir techniniai nekilnojamųjų daiktų parametrai, apskaičiuojamas žemės sklypo ir jame esančių žemės naudmenų plotas ir kiti šį daiktą apibūdinantys kadastro duomenys.

Universalaus meistro komandoje dirba kvalifikuoti ir ilgametę patirtį turintys matininkai bei geodezininkai. Jie atlieka žemės sklypų, pastatų, patalpų bei inžinerinių statinių kadastrinius matavimus, parengia nekilnojamųjų daiktų kadastro duomenų bylas, atlieka geodezinius darbus bei parengia žemės sklypų formavimo - pertvarkymo projektus.

kadastriniai matavimai
kadastriniai matavimai Šiauliuose

Jei turite planų įregistruoti žemės sklypą ar kitą nekilnojamojo turto objektą, privalote turėti kadastro duomenų bylą, kuriai parengti reikalingi kadastro duomenys surenkami kadastrinių matavimų metu. Jei jums reikalingos kadastrinių matavimų paslaugos, kviečiame kreiptis į mūsų kvalifikuotus specialistus - mes pasirūpinsime žemės sklypo kadastrinių duomenų surinkimu bei būtinais įregistravimo dokumentais. Paskambinkite mums ir kadastriniai matavimai Panevėžyje bus atlikti laiku ir operatyviai.

Kadastriniai matavimai Panevėžyje

(8-673) 92494

Kodėl rinktis mus?

Profesionalų komanda. Kadangi dirbame ir glaudžiai bendraujame su patikimais partneriais ir valstybinėmis institucijomis, kompetetingai prižiūrime nenutrūkstamą darbų srautą, tad kadastriniai matavimai tiek žemės sklypams, tiek statiniams ar inžineriniams tinklams yra atliekami laiku ir profesionaliai. Užsakovui (nekilnojamojo turto savininkui ar įgaliotam asmeniui) paslaugas atliekame laiku ir be vėlavimų. Tikslius duomenis apie statinius gali pateikti tik profesionalai - kadastrinių matavimų inžinieriai ir geodezininkai. Šie specialistai turi kvalifikacinius leidimus bei išmano teisės aktų reikalavimus.

Platus paslaugų spektras. Į kadastrinių matavimų procesą įtraukiama daugelis specialistų: matininkai, jų asistentai, geodezininkai, inžinieriai, nekilnojamojo turto specialistai ir kiti profesionalai. Jų atliekamų paslaugų spektras labai platus, tad jūs visada rasite mūsų įmonėje atsakymus į visus jums rūpimus klausimus, bus suteikta visa reikalinga informacija ir pagalba.

Lankstumas. Klientų patogumui dirbame visoje Lietuvoje. Yra žinoma, kad kadastrinių matavimų atlikimas užtrunka nuo vieno iki kelių mėnesių. Mes jums siūlome išeitį - nepabijokite kreiptis ir šaltuoju metų laiku, taip sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų.

Kokybė. Atliktų darbų ir paslaugų kokybė priklauso nuo specialistų žinių, patirties ir, žinoma, nuo maksimalių pastangų, tikslumo bei laiko sąnaudų. Mes visi vertiname kokybiškas paslaugas laiku. Mums svarbus kiekvienas klientas, tad stengiamės pasiūlyti tik operatyvius sprendimus ir aukštos kokybės paslaugas.

Kadastriniai matavimai Panevėžyje

Paprastai pasakius, pastatų/patalpų kadastriniai matavimai atliekami pastačius naują, rekonstruojant, modernizuojant namą, atliekant kapitalini ir parastąjų remontus, keičiant patalpų paskirtį.

Patalpų/pastatų kadastrinių matavimų tikslas yra išmatuoti patalpas/pastatus, sudaryti tikslius jų planus, nustatyti realius plotus, jų vertę, apribojimus ir t.t.

Be kadastrinių matavimų, mes galime pasiūlyti gausybę ir kitų paslaugų:

Tad jeigu turite klausimų, nedvejokite ir skambinkite mūsų specialistams! Patarsime, pakonsultuosime ir rasime geriausią sprendimą jums.

Kadastrinių matavimų Panevėžyje

Kadastrinių matavimų ir kadastrinių duomenų bylos parengimo kaina yra apskaičiuojama įvertinus sudėtines darbo dalis ir užsakomų paslaugų pobūdį. Tam, kad galėtume patikslinti ir nustatyti šios paslaugos kainą, siūlome kreiptis į Universalaus meistro specialistus, kurie dėmesingai išklausys jūsų poreikius, suteiks pirminę konsultaciją ir jau po pirmojo skambučio jums viskas taps daug aiškiau. Mes išanalizuosime kiekvieną konkretų atvejį, o suteikus mums informaciją apie objektą, kuriam reikalingi kadastriniai matavimai, nedelsdami pateiksime jums išsamius paskaičiavimus. Susisiekite su mumis nurodytu telefonu numeriu ir Universalus meistras - jūsų paslaugoms!

Kadastriniai matavimai

(8-673) 92494

Mūsų atsiliepimai: 

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/10/2019
Palieskite, kad skambintumėte