Žemėtvarkos projektai

Žemėtvarkos projektai – specialaus teritorijų planavimo dokumentai, kurie yra reikalingi norint suplanuoti žemės naudmenų sudėties pakeitimą. Jei esate žemės sklypo valdytojas, žemėtvarkos projekto jums reikės, jei norėsite pakeisti žemės naudojimo paskirtį, padalinti, atskirti, sujungti ar perdalinti esamą sklypą, ar formuoti naujus arba esamus žemės sklypus.

Žemėtvarkos projektai gali būti kelių rūšių: planuojant žemės naudmenų pakeitimą, žemės ūkio veiklą, miško sodinimą, kitų veiklų subjektų žemės valdų formavimą. Tokie projektai taip pat yra reikalingi neurbanizuotų kaimo teritorijų bei naujų valstybinių žemių sklypų planavimui ir formavimui.

Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektai yra esminė dalis įforminant ir legalizuojant su žemės sklypais susijusius veiksmus. Tiksliai parengtas ir reikalavimus atitinkantis projektas yra garantas į sėkmingą ir ramų sklypų formavimą, todėl šį darbą geriausia yra patikėti specialistams. Žemėtvarkos projektai yra reikalingi siekiant:

 • Sujungti tos pačios paskirties žemės sklypus;
 • Suformuoti naujus valstybinius žemės sklypus;
 • Perdalinti žemės sklypus;
 • Padalinti žemės sklypą kartu keičiant ir pagrindinę žemės panaudojimo paskirtį;
 • Padalinti žemės sklypą nekeičiant žemės panaudojimo paskirties;

Žemėtvarkos projektai Vilniuje

Žemėtvarkos projektai

Tam, kad žemėtvarkos projektas įgautų pagrindą, reikia gauti dokumentus ir patvirtinimus iš atsakingų institucijų. Kad viskas vyktų greitai ir sklandžiai, naudokitės Universalaus meistro žemėtvarkos projektų rengimo paslaugomis. Mūsų patirtis šioje srityje leis kokybiškai atlikti visas esmines projektų rengimo procedūras, todėl dokumentų rinkimas nesukels jums jokių rūpesčių, o sutaupytą laiką galėsite skirti savo suplanuotiems darbams atlikti.

Žemėtvarkos projektai Vilniuje

(8-673) 92494

Kodėl rinktis mus?

Patirtis. Žemėtvarkos projektų rengimo patirtis yra tai, kas leidžia dirbti efektyviai. Turėdami reikiamą įdirbį žinome visą veiksmų seką, todėl greitai dirbame ties atskirais projekto etapais. Taip pat žinodami kontaktus ir atsakingų institucijų telefonus negaištame laiko rinkdami ir tikrindami informaciją. Tai leidžia sutaupyti daug laiko ir dirbti be trikdžių.

Atsakomybė. Dirbdami su mūsų klientų informacija jaučiamės atsakingi dėl laiku vykdomų užduočių bei jų saugumo. Puikiai suprantame, jog bet koks neatidus veiksmas gali iššaukti nelauktas problemas, todėl kiekvieną veiksmą patikriname kelis kartus. Mūsų atsakingi darbuotojai pasižymi nepriekaištingu laiko planavimu, tad projektai bus parengti greitai ir laiku.

Patikimumas. Norite, kad žemėtvarkos projektų rengimą atliktų specialistai, tačiau esate neužtikrinti dėl privačių duomenų saugumo? Su Universaliu meistru būkite saugūs. Visą asmeninę ir objektų informaciją saugome ypač atidžiai, todėl būsite tikri, kad jokie duomenys nepaklius į trečių šalių rankas. Visą informaciją laikome ypač konfidencialia, todėl be jūsų žinios neperduosime jūsų duomenų niekam.

Komanda. Su visais žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektais dirba atsakingi žmonės, kurie sudaro patyrusių specialistų komandą. Visa informacija yra perduodama ypač greitai, todėl projektai yra rengiami daug greičiau ir patikimiau, nei visą darbą klientams atliekant patiems. Komandinis darbas, išvystyta komunikacija, žinomi reikalavimai leidžia dirbti nuosekliai ir pasiekti aukštų rezultatų.

Žemėtvarkos projektai kaina

Individualūs žemėtvarkos projektai yra rengiami pagal keliamus projekto reikalavimus atsižvelgiant į poreikius ir projekto tipą. Priklausomai nuo projekto rūšies bei jo apimties yra apskaičiuojama žemėtvarkos projekto rengimo kaina. Jei norite sužinoti tikslią darbų kainą skambinkite mūsų specialistams ir atsakę į klausimus greitai gaukite jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą. Mes visuomet stengiamės patenkinti tiek finansinius, tiek paslaugoms keliamus lūkesčius, todėl galite būti tikri, jog sulauksite nuoširdžios pagalbos rengiant ir derinant žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektus. Kreipkitės dabar, pateikite prašymą ir gaukite visą reikiamą dokumentaciją teritorijų planavimui atlikti.

Aptarnavimo teritorija

Kaimo plėtros žemėtvarkos projektai

Be kaimo plėtros žemėtvarkos projektų, mes galime pasiūlyti gausybę ir kitų paslaugų:

Tad jeigu turite klausimų, nedvejokite ir skambinkite mūsų specialistams! Patarsime, pakonsultuosime ir rasime geriausią sprendimą jums.

Žemėtvarkos projektai

(8-673) 92494

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos! Alvydas P. 02/21/2019
  Palieskite, kad skambintumėte