Dažymas Šiauliuose

Bet kokių paviršių dažymas Šiauliuose, atliekamas Universalaus meistro dažytojų yra patikimas ir kokybiškas. Dažymas itin dažnai užsakoma ir pageidaujama remonto paslauga, kuriai atlikti neabejotinai reikalingi darbštūs, turintys patirtį ir reikalingų specifinių žinių, meistrai. Geri ir kokybiški dažai bei kitos priemonės yra labai svarbu, tačiau žmogiškasis faktorius čia vaidina svarbiausią vaidmenį.

Dažų gamintojai siūlo platų spektrą unikalių bei lengvai padengiamų ir valomų dažų. Prieš pasirenkant dažus, reikia atlikti tam tikrus namų darbus patiems, o geriausia - leisti tai atlikti specialistams. Ir vargo bus mažiau, ir sutaupysite laiko, o neretu atveju išvengsite ir nereikalingų išlaidų. Specialistai įvertins sienų ar lubų stovį ir pateiks savo profesionalią nuomonę. Sienų nelygumų dažymas niekada nepaslėps, tačiau tinkamai nuglaisčius bei išlyginus paviršius, rezultatas bus geras ir džiugins akį. Darbų seka priklausys nuo to, ar dažomos nauji paviršiai, ar jie jau buvo dažyti anksčiau.

Jei norite savo namuose ar biure susikurti originalų bei šiuolaikišką interjerą, galima rasti unikalių spalvų derinių, įvertinus bendrą stilistiką. Universalaus meistro komanda įsitikinusi, kad dažymas Šiauliuose, kuomet tai atlieka ši profesionalų grupė - patikima, garantuota ir kokybiška! Kreipkitės į mus ir jūsų vizijas paversime realybe!

Vonios dazymas

virtuves dazymas

Dažymas Šiauliuose

Kodėl rinktis mus?

Paslaugų greitis ir operatyvumas. Universalaus meistro dažymo paslaugos pasižymi greičiu ir operatyvumu. Gavę užsakymą darbų imamės nedelsiant ir viską atliekame jums patogiausiu metu. Įvertinę konkrečių darbų apimtis paskiriame užtektinai dažytojų, kad darbai būtų atliekami greitai, o klientams nereiktų ilgai laukti. Kitaip nei kitur, profesionaliose Universalaus meistro dažymo paslaugose darbų greitis neturi įtakos jų kokybei, todėl galėsite džiaugtis greitu, bet kokybišku darbu.

Profesionalumas. Mūsų komandoje dirba tik profesionalūs dažytojai, kurie yra sukaupę didelę patirtį ir yra įvaldę įvairias dažymo technologijas. Įvertinę situaciją mūsų specialistai parenka reikiamus dažymo įrankius bei laikydamiesi tam tikrų standartų kokybiškai atlieka dažymo darbus. Profesionalumas, tai mūsų privalumas, todėl galėsite būti visiškai ramūs dėl profesionaliai atliekamų darbų.

Kokybė. Ypatingą dėmesį skiriame atliekamų darbų kokybei. Dažymas, tai namų nuotaiką kurianti paslauga, kuri reikalauja atidumo, todėl čia kiekviena klaida yra matoma akimis. Siekiant to išvengti mūsų darbuotojai yra apmokomi, o jų darbas atidžiai prižiūrimas. Dažymas taip pat yra atliekamas pagal tam tikrą technologiją, kurios laikantis galima pagrįstai tikėtis reikiamos kokybės.

Skaidrumas. Universalus meistras yra atsakingas paslaugų teikėjas, todėl esame įsitikinę, kad skaidrumas, tai savybė, kurią privalo turėti kiekvienas verslas. Atsakingai mokame mokesčius ir dirbame pagal visus Lietuvos Respublikos įstatymus, o toks mūsų požiūris sukuria tik dar didesnį pasitikėjimą mūsų paslaugomis. Universalus meistras dirba skaidriai ir sąžiningai, tad su mumis jūs galite būti saugūs.

Dažymo paslaugos Šiauliuose

Universalaus meistro dažytojų komanda yra pasiruošusi padaryti visas jūsų sienų dažymo svajones realybe. Vienos ar dviejų spalvų sienų dizainas, kūrybiškas sprendimas, pvz., iliustracija, ar sienų dažų atnaujinimas arba broko perdažymas – visu tuo pasirūpins Universalus meistras. Kviečiame susipažinti su mūsų teikiamomis paslaugomis:

Dažymo Šiauliuose

Universalus meistras atliks visus reikiamus dažymo darbus nuo pradžios iki pabaigos. Atliksime sienų ir lubų paruošimą, glaistymą ir dažymą jūsų norimose patalpose, o tam, kad būtų kuo daugiau aiškumo, iš anksto apskaičiuosime ir sutarsime darbų kainas. Paskambinę mums ir iškvietę meistrą į namus greitai sužinosite tikslias darbų kainas, susitarsite dėl laiko ir terminų bei gausite visus kitus reikiamus atsakymus. Mūsų meistras tiksliai įvertinęs darbų apimtis, dažomų sienų, lubų plotus pateiks jums tikslią darbų kainą.

Preliminarias darbų kainas rasite žemiau, jos gali kisti priklausomai nuo darbų apimties.

PaslaugaPaaiškinimasKaina
Pagrindo paruošimasSienų ir lubų nenudažysite, jeigu tinkamai neparuošite pagrindo. Tam yra būtinas glaistas, gruntas ir kitos medžiagos. Neparuošus pagrindo, dažai ilgai nesilaikys ir netrukus vėl prireiks dažytojo paslaugų.Nuo 5 EUR už kv. m.
DažymasTurite kitų planų savo sienoms ar lubos ir reikia paprasčiausio pagrindo ir bazinės spalvos? Tuomet išsirinkite spalvą (-as), o mes operatyviai ir kokybiškai atliksime visus būtinus darbus.Nuo 3 EUR už kv. m.
Dažymo broko šalinimas / perdažymasNamai neišvengiamai sensta, tad remontai yra periodiškai pasikartojantis reiškinys. Jeigu siekiate perdažyti sienas ar lubas arba panaikinti broką, Universalus meistras gali padėti šiuo klausimu!Nuo 5 EUR už kv. m.

Universalus meistras, tai daugiau nei meistras. Tai specializuotų paslaugų vykdytojas bet kokiems gyvenimo atvejams. Kreipkitės į mūsų profesionalus ir užmirškite visas jus kankinančias namų remonto, statybos ir kitas buities problemas!

Dažymo paslaugos

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/10/2019