Dažymas Panevėžyje

Įsirenginėjate naujus namus Panevėžyje? O gal pabodo sienų spalvos ir norite atsinaujinti namus? Universalaus meistro komanda atskleidžia - dažymas Panevėžyje bet kokiose patalpose mums yra įdomus ir mėgiamas darbas, nes esame didelę patirtį turintys ir sėkmingi meistrai.

Mes žinome, kad dažna klientų klaida - manymas, kad paviršius nudažyti gali bet kas ir tai nereikalauja didelių pastangų. Norime pabrėžti, kad tai - klaidinga nuomonė. Esame susidūrę su situacijomis, kuomet teko taisyti blogai atliktą darbą. Tai klientams visuomet kainuoja daugiau pinigų ir nervų. Tad ten, kur prisiliečia profesionalo ranka, tikimybė, kad viskas bus tikslu ir kokybiška - reali. Mes kviečiame visus klientus naudotis tik patikimų specialistų paslaugomis. Jų teigimu, rinktis dažus paviršiams - atsakingas darbas. Vienaip spalva gali atrodyti paletėje, kitaip ant sienų ar kitų paviršių. Tad patarimas - neskubėkite įsigyti dažų, pasikonsultuokite su specialistais ir netgi pabandykite padažyti mažą plotą, kad įsitikintumėte dažų tinkamumu.

Kokybiški dažai ir kitos medžiagos yra labai svarbu, rengiantis dažyti paviršius, tačiau meistriškumas ir profesionalumas - būtini ir privalomi. Dažymas Panevėžyje Universalaus meistro komandai atveria galimybę plėsti klientų ratą šiame regione. Susisiekite su mumis nurodytais telefonų numeriais ir mes atnaujinsime jūsų namus.

Vonios dazymas

virtuves dazymas

Dažymas Panevėžyje

Kodėl rinktis mus?

Paslaugų greitis ir operatyvumas. Universalaus meistro dažymo paslaugos pasižymi greičiu ir operatyvumu. Gavę užsakymą darbų imamės nedelsiant ir viską atliekame jums patogiausiu metu. Įvertinę konkrečių darbų apimtis paskiriame užtektinai dažytojų, kad darbai būtų atliekami greitai, o klientams nereiktų ilgai laukti. Kitaip nei kitur, profesionaliose Universalaus meistro dažymo paslaugose darbų greitis neturi įtakos jų kokybei, todėl galėsite džiaugtis greitu, bet kokybišku darbu.

Profesionalumas. Mūsų komandoje dirba tik profesionalūs dažytojai, kurie yra sukaupę didelę patirtį ir yra įvaldę įvairias dažymo technologijas. Įvertinę situaciją mūsų specialistai parenka reikiamus dažymo įrankius bei laikydamiesi tam tikrų standartų kokybiškai atlieka dažymo darbus. Profesionalumas, tai mūsų privalumas, todėl galėsite būti visiškai ramūs dėl profesionaliai atliekamų darbų.

Kokybė. Ypatingą dėmesį skiriame atliekamų darbų kokybei. Dažymas, tai namų nuotaiką kurianti paslauga, kuri reikalauja atidumo, todėl čia kiekviena klaida yra matoma akimis. Siekiant to išvengti mūsų darbuotojai yra apmokomi, o jų darbas atidžiai prižiūrimas. Dažymas taip pat yra atliekamas pagal tam tikrą technologiją, kurios laikantis galima pagrįstai tikėtis reikiamos kokybės.

Skaidrumas. Universalus meistras yra atsakingas paslaugų teikėjas, todėl esame įsitikinę, kad skaidrumas, tai savybė, kurią privalo turėti kiekvienas verslas. Atsakingai mokame mokesčius ir dirbame pagal visus Lietuvos Respublikos įstatymus, o toks mūsų požiūris sukuria tik dar didesnį pasitikėjimą mūsų paslaugomis. Universalus meistras dirba skaidriai ir sąžiningai, tad su mumis jūs galite būti saugūs.

Dažymo paslaugos Panevėžyje

Universalaus meistro dažytojų komanda yra pasiruošusi padaryti visas jūsų sienų dažymo svajones realybe. Vienos ar dviejų spalvų sienų dizainas, kūrybiškas sprendimas, pvz., iliustracija, ar sienų dažų atnaujinimas arba broko perdažymas – visu tuo pasirūpins Universalus meistras. Kviečiame susipažinti su mūsų teikiamomis paslaugomis:

Dažymo Panevėžyje

Universalus meistras atliks visus reikiamus dažymo darbus nuo pradžios iki pabaigos. Atliksime sienų ir lubų paruošimą, glaistymą ir dažymą jūsų norimose patalpose, o tam, kad būtų kuo daugiau aiškumo, iš anksto apskaičiuosime ir sutarsime darbų kainas. Paskambinę mums ir iškvietę meistrą į namus greitai sužinosite tikslias darbų kainas, susitarsite dėl laiko ir terminų bei gausite visus kitus reikiamus atsakymus. Mūsų meistras tiksliai įvertinęs darbų apimtis, dažomų sienų, lubų plotus pateiks jums tikslią darbų kainą.

Preliminarias darbų kainas rasite žemiau, jos gali kisti priklausomai nuo darbų apimties.

PaslaugaPaaiškinimasKaina
Pagrindo paruošimasSienų ir lubų nenudažysite, jeigu tinkamai neparuošite pagrindo. Tam yra būtinas glaistas, gruntas ir kitos medžiagos. Neparuošus pagrindo, dažai ilgai nesilaikys ir netrukus vėl prireiks dažytojo paslaugų.Nuo 5 EUR už kv. m.
DažymasTurite kitų planų savo sienoms ar lubos ir reikia paprasčiausio pagrindo ir bazinės spalvos? Tuomet išsirinkite spalvą (-as), o mes operatyviai ir kokybiškai atliksime visus būtinus darbus.Nuo 3 EUR už kv. m.
Dažymo broko šalinimas / perdažymasNamai neišvengiamai sensta, tad remontai yra periodiškai pasikartojantis reiškinys. Jeigu siekiate perdažyti sienas ar lubas arba panaikinti broką, Universalus meistras gali padėti šiuo klausimu!Nuo 5 EUR už kv. m.

Universalus meistras, tai daugiau nei meistras. Tai specializuotų paslaugų vykdytojas bet kokiems gyvenimo atvejams. Kreipkitės į mūsų profesionalus ir užmirškite visas jus kankinančias namų remonto, statybos ir kitas buities problemas!

Dažymo paslaugos

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/10/2019