Turite klausimų? – Skambinkite!

(8-5) 214 1647

Santechnikas Vilniuje 

Visi Santechnikos Darbai Vienoje Vietoje! 

 

Mūsų Santechnikas Vilniuje yra viskas ką jums reikia žinoti, kai susiduriate su santechnikos problemomis. Mūsų siekis, - tiekti auksčiausio lygio santechnikos paslaugos už prieinamą kainą. Visi mūsų meistrai turi daugiau nei dešimties metų patirtį santechnikos srityje.

Laša čiaupas? Iš proto varo vandens lašėjimo garsas tuoleto bakelyje? Reikia pakeisti “maišytuvą”? Pakeisti vamzdžius ar užsandarinti dušo kabiną? Nieko nelaukite, - skambinkite Universalaus meistro Specialistui Edgarui! Jau pasinaudojote mūsų paslaugomis ir norite palikti atsiliepimą? Užildykite formą dešinėje, arba rašykite info@universalusmeistras.lt. Ypač į kritiką reaguojame labai greitai, todėl jeigu manote, jog sumokėjote per daug, ar meistras paliko broką, leiskite mums žinoti! Taip pat vertą būtų paminėti, jog artimai bendradarbiaujame su Elektriku, Plytelių Klijuotoju, Architektu ir kitais specialsitais. Tad neišsprendžiamų problemų greičiausiai nebus!

santechnikas
santechnikas vilniuje

Mūsų  Santechniko Teikiamos Paslaugos 

  • Vandentekio įrengimas 

  • Krano Kriauklės, Unitazo, vonios, dušo kabinos ir kitos santechnikos surinkimas, montavimas ir pajungimas 

  • Gyvatuko keitimas 

  • Skalbino mašinos, džiovyklės, indaplovės pajungimas į kanalizaciją užsikimšusios kanalizacijos valymas, atkimšimas 

  • Kiti Įvairūs santechnikos darbai 

Santechnikos Darbai Vilniuje 

Visi esame susidūrę su santechnika susijusiomis problemomis. Dažnai jos smirda, “užpila” mūsų namus vandeniu, ir sugadina viską – nuo baldų, grindų iki nuotaikos visai dienai. Ką daryti, kai tai nutinka (geriau tai daryti prieš problemoms nutinkant!) – skambinti patyrusiam santechnikui. Norėtume pabrėžti dar kartą, įdealiausia būtų, jeigu reguliarūs patikrinimai vyktų  profilaktiškai, kaip dantų priežiūra. Tai padės Jums sutaupyti nemažai pinigų, nes iš patirties galime pasakyti, jog kai ištinka bėda, Jūsų išlaidos išauga kone dvigubai, o ir sugadinta diena, bei daug nereikalingo nervų švaistymo prisideda... Profilaktinių patikrinimų metų, pasakysime Jums kas artėja link kritinės būsenos ir pateiksime rekomendacijas, tad Jūsų "avarija" neįvyks. Išskyrus tuos atvejus, kai ne dėl Jūsų namų problemų nukenčiate, kaip pavyzdžiui, dėl kaimynų. Bet kokiu atvėju, nebijokite ir  skambinkite mums, - Universalaus meistro santechnikas Edgaras, pašalins iškilusias bėdas akimirksniu! 

Mūsų Santechnikas Vilniuje diegia, prižiūri ir remontuoja vandentiekio ir nuotekų sistemas, - pasirūpina, kad gyvenamųjų ir komercinių pastatų santechnikos sustemos tinkamai funkcionuotų. Mūsų meistrai specializuojasi virtuvės,bei vonios maišytuvų montavime, ventilių keitime, vandens skaitiklių montavime, gyvatukų sumontavime, išmonatavime, vandens skaitiklių montavime, šalto ir karšto vandens vamzdynu išvedziojime / keitime, vidaus kanalizacijos, sifonu valyme, hidroforu, siurblių nukalkinimo įrenginių montavime, skalbimo mašinų, indaplovių ir kt. prietaisų pajungime ,dušo kabinų, vonių, bide, unitazų montavime, sandarinime ir kt. 

Santechniko Paslaugų Kaina 

Preliminarų kainyną galite rasti žemiau esančioje lentelėje, tačiau tai galioja tik paprastiem namų ūkio darbams. Sudėtingiems, kaip pavyzdžiui, santechnikos išvedžiojimo darbams kainas Jums pasakys Paskambinus telefonu, arba parašius laišką el. paštu: info@universalusmeistras.lt 

Beje Atvykimo kaina VISADA- 5 eurai

Darbo valandos30 min.1 val.
08.00 - 17.0014 Eur19 Eur
17.00 - 21.0015 Eur25 Eur
Poilsio ir švenčių dienomis21 Eur31 Eur

Visos Santechnikos Paslaugos Vilniuje!

(8-5) 214 1647

Įdomūs Santechnikos Faktai 

Standartizuoti santechnikos darbai buvo atliekami dar 3000 metų prieš Kristų, kai Induso upės slenio civilizacija panaudojo santechnikos vamzdžio principą transportuoti vandeniui.

Vidutiniškai žmogus praleidžia apie 3 savo gyvenimo metus ant tuoleto. Žinodami tai, norėtume jums palinkėti, kad kaskart “prisėde” galetumėte atsipalaiduoti, - nes jūsų tuoletas veikia puikiai.

Jeigu jūsų čiaupas laša (maždaug du kartus per minutę) jūs išsvaistote apie 4 litrus vandens per savaitę.

Vandens nuleidimo mechanizmas (tuolete) buvo išrastas dar 1596 metais, - jį išrado John Harrington, dėl to anglakalbėse valstybese tuoletą žargonu vadina the John.

Populiariojo žaidimo “Mario” personažai Mario ir Luigi yra santechnikai.

Ar kadanors girdejote mitą, kad kitame pustrutulyje nuleidus vandenį tuolete vandens sukurys sukasi į kitą pusę (lyginant su žmoniu gyvenančių kitame pusrutulyje). Tai nėra tiesa. Vandens sukurys gali suktis į betkurią pusę, nepriklausomai nuo žemės pusrutulio kuriame esate.

santechnikos darbai

Albertas Enšteinas, kartą pasakė, kad jeigu reiktų nugyventi gyvenimą  iš naujo, - jis būtų santechnikas! 

Angliškas žodis “plumber” (liet. “santechnikas”) kilo nuo žodzio “plumbum” – tai reiškia “valdyti”. 

Dar 1939 metais Al Moen išrado viena ranka valdomą čiaupą. Nuo tada karšta ir salta vandeni galime valdyti vienu rankos judesiu. 

Apšiltinant santechnikos vamzdžius jūsų namuose padės sutaupyti pinigų! Vanduo sušils greičiau, jums nereiks išleisti tiek daug vandens, kad “pasiektumėte” karštą vandenį! 

Plaukiojantis mechanizmas jūsų tuoleto vandens rezervuare vadinamas vožtuvėliu, - jis kontroliuoja vandens prileidimo srovę. 

Santechnikas Vilniuje, kuris dar nieko nenuvylė!

Turite klausimų? Skambinkite!

(8-5) 214 1647
Santechnikas Vilniuje - Dariaus ir Girėno 1A-17 Vilnius 02155 - (8-5) 214 0983 

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS

5(based on 1 reviews)

  • Puikūs vyrai! Renovavo visą santechniką pas mane bute, rekomenduoju visiems! Martynas 10/12/2016

Spausk ir skambink!