Santechniko paslaugos Vilniuje

Skambinkite +37052141647

Santechnikas Vilniuje 

Universalus Meistras nuo šiol atlieka santechnikos darbus Vilniaus apskrityje

 

Mūsų Santechnikas Vilniuje yra viskas ką jums reikia žinoti, kai susiduriate su santechnikos problemomis. Mūsų siekis, - tiekti auksčiausio lygio santechnikos paslaugos už prieinamą kainą. Visi mūsų meistrai turi daugiau nei dešimties metų patirtį santechnikos srityje.

Laša čiaupas? Iš proto varo vandens lašėjimo garsas tuoleto bakelyje? Reikia pakeisti “maišytuvą”? Pakeisti vamdzdžius ar užsandarinti dušo kabiną? Nieko nelaukite, - skambinite Universalaus meistro Specialistui- Mariui.

Jau pasinaudojote mūsų paslaugomis ir norite palikti atsiliepimą? Rašykite mums atsiliepimai (at) universalusmeistras.lt. Iš anksto dėkojame.

Santechnikas Vilniuje

Universalus Meistras

Santechnikos-Darbai-Vilniuje

Universalus Meistras

Santechnikos darbai Vilniuje 

 

Visi esame susidurę su santechnika susijusiomis problemomis. Dažnai jos smirda, “užpila” mūsų namus vandeniu, ir sugadina viską – nuo baldų, grindų iki nuotaikos visai dienai. Ką daryti, kai tai nutinka (geriau tai daryti prieš problemoms nutinkant!) – skambinti patyrusiam santechnikui. Kai ištinka bėda, skambinkite mums, - Universalaus meistro santechnikas Marius, pašalins iškilusias bėdas akimirksniu!

Mūsų Santechnikas Vilniuje diegia, prižiūri ir remontuoja vandentiekio ir nuotekų sistemas, - pasirūpina, kad gyvenamųjų ir komercinių pastatų santechnikos sustemos tinkamai funkcionuotų. Mūsų meistrai specializuojasi virtuvės,bei vonios maišytuvų montavime, ventilių keitime, vandens skaitiklių montavime, gyvatukų sumontavime, išmonatavime, vandens skaitiklių montavime, šalto ir karšto vandens vamzdynu išvedziojime / keitime, vidaus kanalizacijos, sifonu valyme, hidroforu, siurblių nukalkinimo įrenginių montavime, skalbimo mašinų, indaplovių ir kt. prietaisų pajungime ,dušo kabinų, vonių, bide, unitazų montavime, sandarinime ir kt.

#1 Santechnikos Darbai Vilniuje - telefonas  +37052141647

Standartizuoti santechnikos darbai buvo atliekami dar 3000 metų prieš Kristų, kai Induso upės slenio civilizacija panaudojo santechnikos vamzdžio principą transportuoti vandeniui.

Vidutiniškai žmogus praleidžia apie 3 savo gyvenimo metus ant tuoleto. Žinodami tai, norėtume jums palinkėti, kad kaskart “prisėde” galetumėte atsipalaiduoti, - nes jūsų tuoletas veikia puikiai.

Jeigu jūsų čiaupas laša (maždaug du kartus per minutę) jūs išsvaistote apie 4 litrus vandens per savaitę.

Vandens nuleidimo mechanizmas (tuolete) buvo išrastas dar 1596 metais, - jį išrado John Harrington, dėl to anglakalbėse valstybese tuoletą žargonu vadina the John.

Populiariojo žaidimo “Mario” personažai Mario ir Luigi yra santechnikai.

Ar kadanors girdejote mitą, kad kitame pustrutulyje nuleidus vandenį tuolete vandens sukurys sukasi į kitą pusę (lyginant su žmoniu gyvenančių kitame pusrutulyje). Tai nėra tiesa. Vandens sukurys gali suktis į betkurią pusę, nepriklausomai nuo žemės pusrutulio kuriame esate.

Albertas Enšteinas, kartą pasakė, kad jeigu reiktu nugyventi gyvenimą  iš naujo, - jis būtų santechnikas!

Angliškas žodis “plumber” (liet. “santechnikas”) kilo nuo žodzio “plumbum” – tai reiškia “valdyti”.

Dar 1939 metais Al Moen išrado viena ranka valdomą čiaupą. Nuo tada karšta ir salta vandeni galime valdyti vienu rankos judesiu.

Apšiltinant santechnikos vamzdžius jūsų namuose padės sutaupyti pinigų! Vanduo sušils greičiau, jums nereiks išleisti tiek daug vandens, kad “pasiektumete” karstą vandenį!

Plaukiojantis mechanizmas jūsų tuoleto vandens rezervuare vadinamas vožtuveliu, - jis kontroliuoja vandens prileidimo srovę.

Teikiamos paslaugos

  • Vandentekio įrengimas

  • Krano Kriauklės, Unitazo, vonios, dušo kabinos ir kitos santechnikos surinkimas, montavimas ir pajungimas

  • Gyvatuko keitimas

  • Skalbino mašinos, džiovyklės, indaplovės pajungimas į kanalizaciją užsikimšusios kanalizacijos valymas, atkimšimas

  • Kiti Įvairūs santechnikos darbai

Santechniko paslaugų kainos 

Darbo valandos

30 min.1 val.

08.00 - 17.00

1318

17.00 - 21.00

14

24

Poilsio ir švenčių dienomis20

30

 

Atvykimo kaina- 5 eurai 

 

Santechnikas Vilniuje - Dariaus ir Girėno 1A-17 Vilnius 02155 - (8-5) 214 0983
Spausk ir skambink!