Geodeziniai Matavimai Vilniuje 

Su malonumu norime pranešti, kad nuo šiol Universalus meistras teikia geodezinių matavimų paslaugą Vilniuje ir Vilniaus apskrityje! Norite išmatuoti teritoriją? Skambinkite mums! 

Mes esame profesionali geodezininkų komanda, kuri teikia visas geodezines paslaugas. Mūsų komanda yra patyrę, aukštąjį šios srities išsilavinimą bei atestatus turintys geodezininkai, kurių kvalifikacija nuolat keliama. Dirbame su naujausia ir tiksliausia matavimo įranga, todėl darbus atliekame tiksliai ir greitai. 

Tad jeigu kyla klausimų ar reikia konsultacijos, skambinkite, arba rašykite laišką el. paštu: info@universalusmeistras.lt . Taip pat verta paminėti, jog bendradarbiaujame su kadastrinių matavimų specialistais bei architektais, tad galime pasiūlyti daug papildomų paslaugų! 

Teikiamos Paslaugos: 

geodeziniai matavimai
geodeziniai matavimai vilniuje

 • Sklypų geodeziniai matavimai 

 • Pastatų kadastriniai matavimai 

 • Topografinės nuotraukos 

 • Naudojimosi tvarkos nustatymas 

 • Miškų nužymėjimas 

 • Kaimo plėtros projetai (ūkininko sodybos vietos nustatymas) 

 • Formavimo pertvarkymo projektai (Sklypų dalinimas, paskirties keitimas) 

 • Pastatų kontrolinės nuotraukos 

 • Riboženklių atstatymas 

Visos Geodezijos Paslaugos Vienoje Vietoje!

(8-673) 92 494

Kaip Geodezininkas Gali Jums Padėti? 

Sklypų geodeziniai matavimai 

Sklypų geodeziniai matavimai nustatomi siekiant nustatyti tikslias sklypų ribas bei sklypo plotą. Mataviami atliekami po formavimo pertvarkymo projekto, detaliojo plano ir t.t. Sklypo kadastriniame plane pažymimi sklype esantys servitutai, sklypo kampai ir posūkiai, byloje apskaičiuojama sklypo vertė, nurodoma naudmenų eksplikacija ir apribojimai, išduodamas ribų paženklinimo aktas. 

Pastatų/patalpų kadastriniai matavimai 

Pastatų/patalpų kadastriniai matavimai atliekami pastačius naują, rekonstruojant, modernizuojant namą, atliekant kapitalini ir parastąjų remontus, keičiant patalpų paskirtį.

Patalpų/pastatų kadastrinių matavimų tikslas yra išmatuoti patalpas/pastatus, sudaryti tikslius jų planus, nustatyti realius plotus, jų vertę, apribojimus ir t.t.

Kaimo plėtros projektai (KPP) 

Kaimo plėtros projektas rengiamas siekiant parinkti ūkinko sodybos vieta prieš rengiant ūkininko sodybos projektą (gyvenamojo namo ir pagalbinio ūkio paskirties pastatų projektą). 

KPP nurodo visus apribojimus žemės sklypui, servitutus, įvažiavimo į sklypą vieta, rekomenduojamas inžinerinių tinklų vietas, galimą užstatyti teritoriją. 

Formavimo pertvarkymo projektai (FPP) 

Formavimo pertvarkymo projektai rengiami siekiant padalinti esamus sklypus ir/ar pakeistį formuojamų sklypų paskirtį.

FPP nurodo būsimas žemės sklypų ribas, servitutus, privažiavimo kelius ir įvažiavimus į sklypus.

Topografinės nuotraukos 

Topografinės nuotraukos metu nustatoma esama sklypo situacija, reljefas, esami ir statomi pastatai, sodai, daržai, želdiniai, inžineriniai tinklai, keliai ir gatvės.

Topografinė nuotrauka daroma prieš pradedant projektuoti ar rekonstruoti pastatus, kelius, gatves ar inžinerinius tinklus, keičiant sklypo paskirtį. 

Naudojimosi tvarkos nustatymas 

Naudojimosi tvarkos nustatymas atliekamas tuomet, kai yra du ar daugiau žemės sklypo savininkų. Visiems savininkams sutinkant, nustatomos tikslios kiekvino savininko sklypo naudojimosi ribos (t.y. kokia sklypo dalis priklauso kokiam savininkui). 

#1 Geodeziniai Matavimai Vilniuje

Nesidrovėkite ir Skambinkite! Padėsime kaip tik galėsime!

(8-673) 92 494

Apie Geodeziją iš Wikipedijos...

Geodeziniai matavimai (taip pat vadinami kadastriniais matavimais) yra teorija ir praktika matuojant žemės taškų poziciją ir atstumus, dimensijas kur plotai yra tokie dideli, kad žemes (rutulio) išlinkimas yra vienas iš veikiančių veiksnių. Tuo geodezija skiriasi nuo paprastų matavimų, - kur žemės (rutulio) išlinkimas reikšmės neturi. 

Kadastriniuose matavimuose pasirenkami du taskai (dar vadinami stotelemis) tarp kurių yra didžiulis atstumas ir tada matuojama jų platuma ir ilguma.

Linija tarp taškų matuojama itin kruopščiai. Trečiosios stotelės pozicija nustatoma matuojant kampą tarp abiejų stotelių galų. Šis procesas dar žinomas, kaip trianguliacija, tesiamas, kol išmatuojama ir sužymima visa norima teritorija. Ten kur žemės (rutulio) išlinkimas per didelis, arba ten kur yra dideli kalnai, arba aukšti medžiai, - statomi bokšteliai, - kad viena stotelę būtų įmanoma matyti iš kitos. Tiesa, šiais laikais, kai technikos stebūklai mus džiugina ir stebina kasdien, dirbtiniai žemės satelitai buvo imti naudoti, kaip geodezinių matavimų įranginiai. 

Kad nustatytu taškus ant žemes paviršiaus, geodezininkai priskiria koordinates (lyg unikalius adresus) taškams aplink visą pasauli. Ankščiau geodezininkai nustatinedavo koordinates naudodami paprastus matavimo prietaisus, kad pamatuotų atstumą tarp taškų. Šiais, - technikos laikais, - geodezininkai naudoja įranga kuri matavimus atlieka pasitelkiant GPS (Globalaus Pozicionavimo Sistemas) etc.

Kad pamatuotų žemę, geodezininkai kuria paprastus žemės matematinius modelus, į kuriuos įeina didžiausia, akivaizdziausi bruožai. Taip kadastrai“panaudojo” elipsoidą, kaip žemės (rutulio) modelį. Dėl to, kad elipsoidas, kaip forma, sukurta pagal labai paprasta matematini modelį, jis gali būti labai glotnus ir plokscias, - į jį, kaip formą, neįtraukti kalnai, ar slėniai. Kai prisireikia kitų žemės rutulio elementų, geodezininkai naudoja geoidą.

Mes teikiame žemės kadarstrinių matavimų paslaugą. Matavimai atliekami tada kai padalijama ar sunjungiama, kai atliekama amalgamacija (nekilnojamojo daikto pertvarkymas, kai vieno nekilnojamojo daikto dalis atidalijama nesuformuojant atskiro nekilnojamojo daikto ir sujungiama su greta esančiu nekilnojamuoju daiktu.) Taip pat išnuomojant, parduodant, arba suteikiant panaudai kitos paskirties valstybinės žemės sklypus.

Išvada paprasta- neleiskite tokiems "Geodezininkams", kaip, kad rašytojai iš Wikipedijos dirbti Jums! Tikimes, jog nekyla Jums klausimų kodėl! O dabar, laukiame Jūsų skambučių ir iki pasimatimo!

Mūsų atsiliepimai: 

REVIEWS

5(based on 2 reviews)

 • Puikiai padirbejote, aciu! Araminas 10/22/2016

 • Geodeziniai Matavimai numeris vienas ir nekyla jokių klausimų! Marius 10/12/2016

Spausk ir skambink!