Būsto įrengimas Vilniuje

Nauji namai turbūt daugeliui mūsų asocijuojasi su gyvenimo pokyčiais, naujo etapo pradžia, taigi būsto įrengimas yra neatsiejama viso to dalis. Žinoma, šiandien rinkoje namų statytojai siūlo keletą būsto įrengimo variantų, tarp jų ir pilnos apdailos opciją, kuri leidžia neturėti vargo ieškant, kas įrengs pasirinktą būstą. Vis tik nemažai daliai žmonių ši paslauga nėra visiškai priimtina dėl keleto priežasčių. Pirma, statytojų siūlomi paketai neretai viršija būsto įrengimo darbų rinkos kainas, antra – ne visi nori gyventi namuose, sukurtuose pagal tam tikrą konceptą, dar kitaip vadinamą šablonu. Daugelis norime pasijusti kūrėjais ir prisidėti kuriant savų namų interjerą, apgalvojant įvairiausius akcentus bei detales. Žinoma, kad idėjos ir vizijos virstų realybe, dizainerio paslaugų vargu ar šiandien išvengsime. Būtent patyrę interjero dizaineriai gali paversti mūsų idėjas tikrove, rūpinasi, kad būsimo būsto vaizdas bei interjero sprendimai atitiktų jiems keliamus lūkesčius.

Vis dėlto, tam, kad būsto įrengimas būtų sklandus, reikia ne tik gero dizainerio, bet ir įrengimo darbus atliekančių meistrų. O čia neretai ir prasideda visos bėdos. Negana to, kad sąžiningi ir kompetentingi meistrai rinkoje nesimėto, papildomai yra labai sunku juos visus sustyguoti taip, kad jie nekliudytų vienas kitam, o darbus atliktų kokybiškai ir be vėlavimų. Tam neabejotinai reikia darbų vadovo, patalpų plano ir techninių brėžinių. Kad visi būsto įrengimo darbai vyktų be priekaištų, rekomenduojame pasitelkti Universalaus meistro būsto įrengimo specialistus, kurie pasirūpins visais atliekamais darbais, jų suderinamumu bei tinkamu jūsų idėjų išpildymu!

Būsto įrengimas

(8-666) 11908

Kodėl rinktis mus?

Patikimumas. Universalaus meistro specialistai yra tikri savo srities profesionalai, tad suteiksime jums patikimas būsto įrengimo paslaugas. Atliekant tokius darbus patikimi meistrai tampa aukso vertės, todėl koncentruojamės į teikiamų paslaugų kokybę jūsų naudai. Kokybiškai atlikti darbai leis jums nesirūpinti procesu, o įrengto būsto nereikės perdarinėti taisant darbų broką. Neturėkite jokio galvos skausmo su Universalaus meistro specialistais!

Patirtis. Ilgametė mūsų darbininkų patirtis leidžia pateisinti bet kokius klientų lūkesčius. Nesvarbu, kokią būsto įrengimo viziją turite, kartu su patyrusiais dizaineriais paversime jūsų idėjas realybe, todėl galėsite mėgautis tokiais namais, apie kokius visada svajojote. Rinkoje vis dar yra nemažai nesąžiningų meistrų, kurie meluoja apie savo patirtį. Pasamdę Universalų meistrą galėsite pamatyti realius atliktų darbų pavyzdžius ir net išsirinkti jums patikusius būsto įrengimo projektus.

Komanda. Puikiai suvokiame, kad dirbdami po vieną galimai pasiektume tik trumpalaikę sėkmę. Dirbdami kaip vienas kumštis esame pajėgūs įgyvendinti net ir sudėtingiausius namų įrengimo projektus bei patenkinti net išrankiausių klientų poreikius. Nesvarbu, kokio lygio būsto įrengimo jūs pageidaujate, mūsų didelė specialistų komanda yra pasirengusi visiems iššūkiams.

Greitis. Statybose darbų greitis yra vienas esminių faktorių, lemiančių įgyvendintų projektų sėkmę bei klientų pasitenkinimą. Tai suprasdami pasitelkiame ypatingą organizuotumą ir darbų kontrolę, kad galėtume efektyviai dirbti net ir sunkiausiomis situacijoms. Visus darbus atliksime sutartu laiku, todėl idealiai prisitaikysime prie jūsų laiko poreikių. Suteikiame greitas paslaugas už gerą kainą, todėl su mumis jūs tikrai gausite papildomos naudos sau.

Atlikti darbai

Būsto įrengimas Vilniuje

Universalus meistras ne tik daro, bet ir įsiklauso. Mūsų nuoširdus bendravimas atvers jums duris į kruopščiai atliekamas apdailos darbų paslaugas, o išankstinis darbų ir laiko planavimas išpildys visus jūsų lūkesčius. Atliekame darbų kontrolę ir priežiūra ir stebime, kad visi darbai būtų vykdomi pagal numatytą planą. Tai suteikia mūsų klientams ramybę ir pasitikėjimą Universalaus meistro paslaugomis. Skambinkite mums ir pasidalinkite savo interjero arba eksterjero vizija, o visą kitą darbą atliksime už jus! Kitos būsto įrengimo paslaugos:

Universalaus meistro apdailos darbai – viskas, ko reikia jūsų namų grožiui.

Būsto įrengimas kaina

Būsto įrengimas kiekvienam atneša ne tik smagias emocijas, bet ir rūpestį dėl finansų. Būsto įrengimas nėra pigi paslauga ir, žinoma, jos kaina didžiąja dalimi priklausys nuo įrengiamo būsto ploto. Dėl įvairių žmonių poreikių bei skirtingų darbų sudėtingumo, galime pasakyti tik preliminarias būsto įrengimo kainas, kiekvienai paslaugai atskirai:

Būsto įrengimo paslaugaKaina
Gipso kartono plokščių lubų montavimasnuo 13.00 Eur/m2
Gipso kartono plokščių pertvarų montavimasnuo 13.00 Eur/m2
Vidaus sienų šildynimas vatanuo 5.00 Eur/m2
Šešėlinės juostos montavimasnuo 7.00 Eur/m
Užuolaidų nišos formavimasnuo 25.00 Eur/m
Sienų ir lubų paroušimas dažymui, gruntavimasnuo 9.00 Eur/m2
Sienų ir lubų dažymas nuo 5.00 Eur/m2
Hidroizoliacijos įrengimasnuo 10.00 Eur/m2
Plytelių klijavimasnuo 25.00 Eur/m2
Parketlenčių montavimasnuo 16.00 Eur/m2
Laminato montavimasnuo 10.00 Eur/m2
Grindjousčių montavimasnuo 5.00 Eur/m
Durų montavimasnuo 80.00 Eur/vnt.
Palangių montavimasnuo 25.00 Eur/m
Terasos grindų montavimas ant paruoštų polių nuo 30 Eur/m2
Terasinių lentų atnaujinimas (alyvavimas)nuo 10.00 Eur/m2
Senų dažų šalinimas, tapetų skūtimasnuo 8.00 Eur/m2
Papildomų darbų valandinis mokestisnuo 25.00 Eur/val.

Jeigu kyla klausimų arba norite gauti patrauklų pasiūlymą, kurį galėsite ramiai apsvarstyti, skambinkite nurodytais telefonų numeriais. Mes įvertinsime darbų sąnaudas ir nustatysime tikslias darbų kainas, kurios eigoje nesikeis. Turėkite patikimus meistrus ir atlikite profesionalų savo būsto įrengimą!

Aptarnavimo teritorija

Būsto įrengimas

(8-666) 11908

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū, būtinai jus rekomenduosiu. Tomas 10/10/2019
  Palieskite, kad skambintumėte