Buto remontas Vilniuje

Namai kiekvienam iš mūsų reiškia kur kas daugiau nei tik stogą virš galvos, todėl kokybiškas buto remontas gali padėti kiekvienam namuose jaustis gerai. Įprastai namuose jaučiame saugumą, jaukumą, ramybę, todėl rūpinamės, kad juose nieko netrūktų. Vis tik bėgant laikui namų aplinka taip pat keičiasi. Kasdien naudojantis baldais bei įranga ji dėvisi, remonto pradeda reikalauti ir buto apdailos elementai. Kadangi namų įvaizdis reprezentuoja mus pačius, namuose po kažkiek laiko atliekame remontą. Remonto apimtį dažniausiai lemia du faktoriai: buto nusidėvėjimo lygis bei tai, kaip seniai remontas buvo atliktas. Kiekvienas butas dėvisi dar ir priklausomai nuo šeimininkų tvarkos ir gyvenančių žmonių skaičiaus. Ypatingai didelę reikšmę turi mažamečių vaikų bei gyvūnų auginimas.

Jeigu jaučiate, kad jūsų butui reikia remonto, kreipkitės tik į patyrusius meistrus, kurie užtikrins reikiamą kokybę ir sugebės išpildyti jūsų idėjas. Buto remontas reikalauja remonto darbų patirties, skirtingos srities specialistų žinių, kurie ne tik išmontuos susidėvėjusias būsto apdailos detales bei įrangą, bet ir kokybiškai sumontuos naują, atliks reikiamus apdailos darbus. Specialistai taip pat galės pakonsultuoti jus svarbiais klausimais, patarti, ką keisti, kad po metų ar kitų nereiktų vėl iš naujo atlikti dalinio buto remonto.

Universalus meistras siūlo patikimas ir profesionalias buto remonto paslaugas. Jūsų patogumui dirbame greitai, profesionaliai ir komandiškai, gebame atlikti visas buto remonto užduotis: pilną remontą senam jūsų butui, atnaujiname erdves, atliekame pilną apdailą. Taip pat galime perplanuoti jūsų esamas erdves pagal jūsų poreikius, teikiame elektriko, santechniko, kitų specialistų paslaugas.

Buto remontas

(8-666) 11908

Kodėl rinktis mus?

Statybinių darbų patirtis. Didelė statybinių darbų patirtis lemia greitą darbų vykdymą, aukštą produktyvumą ir jūsų laiko taupymą. Kiekvieną užduotį priimame atsakingai, tad būsite užtikrinti, jog jums nereikės jaudintis dėl to, dėl ko neturėtumėte jaudintis. Dirbame taip, kad jums suteiktume ramybę ir keltume pasitikėjimą. Leiskite mūsų patirčiai pasitarnauti jūsų namuose.

Kokybė. Vykdomų remonto darbų kokybė yra tai, ko siekiame nuolatos. Atidžiai vykdome darbų priežiūrą, darbų kontrolę, tad galime pasiūlyti visiškai patikimas paslaugas, kurių dėka jums nereikės taisyti darbų broko bei investuoti papildomai laiko bei finansų. Gaukite aukštą darbų kokybę už žemą rinkos kainą ir tiesiog mėgaukitės atliekamais darbais jūsų namuose.

Greitis. Visus buto remonto darbus atliekame pasitelkdami aukšto lygio darbų organizavimą, v

Konsultacijos. Savo komandoje turime ne tik patyrusius meistrus, bet ir dizainerius, kurie patars interjero klausimais, galėsite pasikonsultuoti, ką ir kaip keisti, kad atremontuotame bute jaustumėtės jaukiai ir, svarbiausia, dar patogiau nei iki šiol. Skambinkite mums, užduokite klausimus ir gaukite atsakymus iš profesionalų. Visa tai įeis į mūsų siūlomų renovacijos paslaugų komplektą.

Atlikti darbai

Buto remontas kaina

Puikiai suprantame, kad buto remontas yra neeilinis įvykis kiekvieno žmogaus namuose, todėl mes užtikrinsime, kad visi remonto darbai būtų atlikti pagal keliamus standartus, o mūsų nuoširdumas keltų jums pasitikėjimą. Buto remonto kaina yra apskaičiuojama įvertinus kiekvieną darbo aspektą, medžiagų kiekius ir kainas, darbo apimtis bei krūvį, tačiau dedame visas pastangas, kad pasiūlytume jums parankų kainos ir kokybės santykį. Tiesiog paskambinkite mums, apibūdinkite savo poreikius, o mes atvykę ir atlikę įvertinimą pateiksime jums tinkantį pasiūlymą. Preliminarios buto remonto darbų kainos yra sekančios:

Būsto įrengimo paslaugaKaina
Gipso kartono plokščių lubų montavimasnuo 13.00 Eur/m2
Gipso kartono plokščių pertvarų montavimasnuo 13.00 Eur/m2
Vidaus sienų šildynimas vatanuo 5.00 Eur/m2
Šešėlinės juostos montavimasnuo 7.00 Eur/m
Užuolaidų nišos formavimasnuo 25.00 Eur/m
Sienų ir lubų paroušimas dažymui, gruntavimasnuo 9.00 Eur/m2
Sienų ir lubų dažymas nuo 5.00 Eur/m2
Hidroizoliacijos įrengimasnuo 10.00 Eur/m2
Plytelių klijavimasnuo 25.00 Eur/m2
Parketlenčių montavimasnuo 16.00 Eur/m2
Laminato montavimasnuo 10.00 Eur/m2
Grindjousčių montavimasnuo 5.00 Eur/m
Durų montavimasnuo 80.00 Eur/vnt.
Palangių montavimasnuo 25.00 Eur/m
Terasos grindų montavimas ant paruoštų polių nuo 30 Eur/m2
Terasinių lentų atnaujinimas (alyvavimas)nuo 10.00 Eur/m2
Senų dažų šalinimas, tapetų skūtimasnuo 8.00 Eur/m2
Papildomų darbų valandinis mokestisnuo 25.00 Eur/val.

Stebėkite, kaip gražėja jūsų namai ir neturėkite jokių problemų užsisakydami Universalaus meistro buto remonto paslaugas. Dirbame tam, kad jūs būtumėte laimingi, tad laukiame jūsų skambučio pirmai nemokamai konsultacijai!

Aptarnavimo teritorija

Buto remontas

(8-666) 11908

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū, būtinai jus rekomenduosiu. Tomas 10/10/2019
  Palieskite, kad skambintumėte