Vidaus apdaila

Vidaus apdaila – būsto įrengimo darbai, susiję su interjero dizaino sprendimų įgyvendinimu. Šiandien vis dažniau yra atsižvelgiama į vyraujančius ir rinkoje populiarius interjero stilius, jų kūrimą ir projektavimą. Dizaineriai kuria butų, namų ar netgi biurų interjerus pagal šiuolaikiškus standartus, o žmonės aktyviai domisi naujausiomis dizaino tendencijomis ir stengiasi, kad gyvenamosios erdvės būtų ne tik jaukios, bet ir stilingos.

Universalus meistras teikia profesionalias vidaus apdailos paslaugas. Mes esame idėjų įgyvendintojai ir patikimi apdailos darbų vykdytojai. Vis plečiantis dizaino sprendimų variacijai ir didėjant šių paslaugų paklausai nuolatos atnaujiname šios srities žinias ir sekame naujausias įrengimo technologijas. Teikiame kompleksines vidaus apdailos paslaugas ir užtikriname sklandų ir visapusišką darbų atlikimą. Esame patyrę rinkos specialistai, visuomet atsižvelgiame į klientų pageidavimus, dirbame greitai ir organizuotai ir stengiamės, kad klientams vidaus apdailos darbai nesukeltų jokių rūpesčių.

Vidaus apdaila kaina Vidaus apdaila

Atliekame sienų, lubų, grindų apdailos darbus, santechnikos bei elektros išvedžiojimus, įrengiame apšvietimą, montuojame santechniką ir rūpinamės viskuo, ko gali prireikti pilnam būsto ar vidaus erdvės įrengimui.

Vidaus apdaila Vilniuje

(8-666) 11908

Kodėl rinktis mus?

Patikimumas. Darome taip, kaip sakome. Nesišvaistome pažadais, jeigu žinome, kad negalėsime jų ištęsėti. Su klientais bendraujame nuoširdžiai, laikomės duoto žodžio ir aiškiai pasakome, kas, kaip ir kada bus padaryta. Patikimumas yra viena didžiausių vertybių, tad puoselėjame tai ir siekiame būti patikimi. Užsisakę mūsų paslaugas žinosite, kad visi jūsų lūkesčiai bus išpildyti.

Greitis. Kitaip nei rinkoje yra įprasta, darbus pradedame iškart, vos tik išklausę visus pageidavimus ir gavę projektinius brėžinius. Delsimas reiškia nuostolius, neefektyvumą, iššvaistytą laiką ir darbų nespėjimą atlikti laiku. Padedame viso to išvengti greitai ir operatyviai reaguodami į užsakymus. Visus darbus atliksime jums patogiausiu metu ir prisiderinsime prie jūsų bet kokių poreikių.

Organizuotumas. Tam, kad darbai vyktų sklandžiai reikalinga gerai išvystyta komunikacija ir darbų priežiūra. Apsiimame efektyvia darbų kontrole ir neleidžiame darbams persidengti. Skirtingi specialistai yra įpareigoti atlikti skirtingas užduotis pagal turimą specializaciją, todėl vadovaujantis nustatytu darbų grafiku viskas yra atliekama nuosekliai ir kruopščiai. Geras organizuotumas yra tiesiausias kelias į kokybiškai, greitai ir sėkmingai atliekamus darbus.

Tvarka ir švaros palaikymas. Vykdant apdailos darbus, kiek tai yra įmanoma, stengiamės užtikrinti tvarkos palaikymą. Iš anksto suplanuojame šiukšlių išvežimo grafiką, numatome, kur ir kaip bus jos vežamos, pasirūpiname, kad jos nesimėtytų aplinkoje nei vykdant darbus, nei juos atlikus. Dirbame taip, kad būtumėt patenkinti tiek jūs, tiek jūsų kaimynai.

Vidaus apdaila vilniuje

Vidaus apdaila kaina

Vidaus apdaila – kompleksinė ir profesionali Universalaus meistro paslauga. Turime visą reikiamą įrangą ir darbo jėga numatytiems darbams atlikti greitai ir profesionaliai, naudojant tik aukštos kokybės statybines medžiagas. Vidaus apdailos kaina priklauso nuo konkrečių darbų poreikio ir apimčių. Norite sužinoti, kiek jums kainuos vidaus apdailos darbai? Skambinkite mums nedelsiant ir gaukite atsakymus į visus klausimus. Atsižvelgsime į jūsų poreikius, nustatysime darbų apimtis bei laiką ir pateiksime jums patrauklų pasiūlymą. Pasitikėkite mūsų išskirtinės kokybės paslaugomis ir būkite ramūs samdydami patikimus savo sričių profesionalus. Preliminarios vidaus apdailos darbų kainos yra sekančios:

Būsto įrengimo paslaugaKaina
Gipso kartono plokščių lubų montavimasnuo 13.00 Eur/m2
Gipso kartono plokščių pertvarų montavimasnuo 13.00 Eur/m2
Vidaus sienų šildynimas vatanuo 5.00 Eur/m2
Šešėlinės juostos montavimasnuo 7.00 Eur/m
Užuolaidų nišos formavimasnuo 25.00 Eur/m
Sienų ir lubų paroušimas dažymui, gruntavimasnuo 9.00 Eur/m2
Sienų ir lubų dažymas nuo 5.00 Eur/m2
Hidroizoliacijos įrengimasnuo 10.00 Eur/m2
Plytelių klijavimasnuo 25.00 Eur/m2
Parketlenčių montavimasnuo 16.00 Eur/m2
Laminato montavimasnuo 10.00 Eur/m2
Grindjousčių montavimasnuo 5.00 Eur/m
Durų montavimasnuo 80.00 Eur/vnt.
Palangių montavimasnuo 25.00 Eur/m
Terasos grindų montavimas ant paruoštų polių nuo 30 Eur/m2
Terasinių lentų atnaujinimas (alyvavimas)nuo 10.00 Eur/m2
Senų dažų šalinimas, tapetų skūtimasnuo 8.00 Eur/m2
Papildomų darbų valandinis mokestisnuo 25.00 Eur/val.

Kreipkitės į mus ir Universalus meistras išpildys jūsų interjero viziją tiksliai pagal jūsų įsivaizdavimą! Išklausysime ir atkreipsime dėmesį į smulkiausias detales. Mūsų kokybiškas ir kruopštus darbas leis jums atsipalaiduoti ir nejausti statybinių darbų nuovargio, o galutinis rezultatas atpirks jūsų pasitikėjimą mūsų paslaugomis. Skambinkite, klauskite ir stebėkite kaip greitai keičiasi jūsų namų įvaizdis su Universalaus meistro pagalba!

Aptarnavimo teritorija

Vidaus apdaila

(8-666) 11908

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Aciu, puikiai padirbeta! Mantas 08/27/2018
  Palieskite, kad skambintumėte