Būsto įrengimas

Kuomet būsto įsigijimo džiaugsmas atslūgsta, iškyla klausimas, o kas gi jį įrengs? Kaip greitai galima įrengti? Ar brangiai tai kainuos? Pirminį džiaugsmą dažnai pakeičia susirūpinimas, kaip kokybiškai ir protinga kaina įrengti būstą, todėl būsto įrengimas – svarbus jūsų būsimos aplinkos įrengimo procesas, kuris užtikrina sklandžiai atliekamus darbus ir viso būsto ilgaamžiškumą.

Labai svarbus būsto įrengimo etapas - tinkamas planavimas. Nuo to, kaip bus atliktas šis paruošiamasis etapas, priklausys galutiniai būsto įrengimo rezultatai. Rengiant būsto planavimą, ekspertai pataria gerai paskirstyti finansinius išteklius, kad darbų eigoje biudžetas neaugtų. Kaip rodo patirtis, taip neretai nutinka. Kitas labai svarbus būsto įrengimo etapas - kokybiškas darbų atlikimas.

busto irengimas

Šiems darbų etapams atlikti ekspertai rekomenduoja pasamdyti specialistus, kurie pasirūpintų ne tik tinkamų medžiagų parinkimu ir pristatymu, bet ir būsto įrengimo priežiūra. Kreipkitės į savo srities profesionalus - Universalaus meistro komandą - ir būsto įrengimas jums taps malonus ir greitas!

Pasirinkite miestą ir skambinkite

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Puikiai žinome, jog kiekvieną įmonę reprezentuoja jos darbuotojai. Profesionalaus įvaizdžio ir elgesio personalas padeda kurti vartotojų pasitikėjimą, todėl darbuotojų atrankai skiriame ypatingą dėmesį. Visi mūsų meistrai yra ne tik kruopščiai atrenkami, bet ir yra savo srities specialistai. Mūsų žmogiškųjų išteklių skyrius užtikrina, kad kiekvienas atskiros srities darbuotojas atitiktų jam keliamus reikalavimus, o įsidarbinus gautų reikiamus apmokymus.

Kokybė. Mes vertiname išskirtinę kokybę. Dėka mūsų profesionalių darbuotojų rinkoje išsiskiriame kaip įmonė, gebanti užtikrinti maksimalią paslaugų kokybę. Mūsų srityje dirbame klientams brangioje ir artimoje aplinkoje (namai, biuras, asmeninis nekilnojamas turtas ir pan.), todėl jaučiame atsakomybę prieš savo klientus ir suvokiame, jog tik gerai ir kokybiškai atliktas darbas gali garantuoti tolimesnę sėkmę.

Skaidrumas ir sąžiningumas. Tai vertybės, kurias mes puoselėjame. Prieš atliekant bet kokį darbą, detaliai su klientu apsitariame ką ir kaip darysime, išklausome visus norus ir pageidavimus. Tik tuomet raitojamės rankoves. Jums nereikės mokėti už darbus ar paslaugas, kurių neužsisakėte. Visi apmokėjimai už paslaugas vyks skaidriai ir sąžiningai - pagal išankstinį susitarimą.

Lankstumas. Demonstruojame lankstų požiūrį visais aspektais. Reikia paankstinti sutartą darbų planą? Mes pasiruošę. Norite papildyti/sumažinti darbų sąrašą? Mes sutiksime. Atsirado nenumatytos priežastys neleidžiančios atlikti darbų sutartą dieną? Atliksime darbus kitu Jums patogiu metu. Jūsų pareiga mus informuoti, mūsų atsakomybė prie Jūsų prisiderinti. Tinkamas požiūris ir gera vadyba – tai dalykai suteikiantys lankstumą mūsų versle.

Būsto įrengimas kaina

Kadangi didžioji dalis parduodamų būstų Lietuvoje yra su daline apdaila, tenka išsamiai pastudijuoti rinkos situaciją. Norėdami sužinoti, kiek kainuos jūsų būsto įrengimas, pasidomėkite rinkos kainomis plačiau, paieškokite informacijos internete, pasiteiraukite pažįstamų bei draugų, kaip sekėsi jiems. Kuo daugiau naujesnės informacijos susirinksite, tuo lengviau bus orientuotis būsto įrengimo planavime.

Prieš pradedant įsirenginėti būstą, tikslinga atsakyti į keletą klausimų: per kiek laiko norite įgyvendinti projektą, kiek tam galite skirti pinigų bei kokia gali būti būsto įrengimo kaina. Būsto paskirtis lemia daugelį apdailos įrengimo ypatumų. Perkant ir naudojant brangias medžiagas, ne visuomet pasiseks išgauti reikiamą kokybę, jei nepakankamai pasikonsultuosite su specialistais. Palyginti reikia ne tik medžiagų, bet ir darbų kainas. Interjero sprendimai puikiai atsispinti vizulizacijose ir projektuose. Jų dėka galima tiksliai įvertinti būsto įrengimo kainą. Jei pasamdyti specialistai vadovausis parengtu planu ir darbų sąmata, įvertinsite, kiek jums kainuos būsto įrengimas.

Tiems, kurie pasitikės interjero specialisto patarimais bei pagalba, turės ne tik patogų, bet ir gražų būstą. Atsižvelgus į kiekvieno šeimos nario poreikius, interjero dizaineris apgalvos ir pasiūlys puikius sprendimus. Patikėję savo būsimų namų įrengimą profesionaliems ir ilgametę patirtį turintiems specialistams, galėsite džiaugtis jaukia savo namų aplinka. Tokia, apie kurią svajojote. Daug įdomios ir naudingos informacijos, o svarbiausia – meistrų, esančių jūsų mieste, kontaktus rasite mūsų svetainėje.

Dažniausiai užduodami klausimai

✅Kiek kainuoja būsto įrengimas?

Būsto įrengimas - dažnai nepigus malonumas, todėl Universalus meistras siūlo protingus darbų įkainius savo klientams. Kuo didesnis šios paslaugos poreikis, tuo mažesnės darbų kainos, bet tikslios darbų kainos priklauso nuo suteikiamos paslaugos pobūdžio, todėl į meistrą reikia kreiptis tiesiogiai.

 

✅Kaip užsakyti būsto įrengimą?

Užsakyti paslaugą galima pasirinkus miestą ir paskambinus meistrui nurodytu telefonu arba parašius el. laišką. Tiesioginis bendravimas trumpina užsakymo laiką ir leidžia tikėtis palankių paslaugų kainų.

 

✅Koks yra būsto įrengimo darbų procesas?

Paskambinus meistrui, jis atvyks apžiūrėti įrengiamo objekto, patikslins darbų terminus bei kainas, o jūs žinosite visus suteikiamos paslaugos ypatumus.

 

✅Kaip greitai galite įrengti būstą?

Būsto įrengimo darbai yra pradedami artimiausiu metu, jei tai leidžia meistrų užimtumas ar sezoniškumas.

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, aciu! Jonas 05/15/2020