Šiukšlių išvežimas Panevėžyje

Universalus meistras praplėtė savo paslaugų spektrą ir teikia šiukšlių išvežimo paslaugas daugelyje Lietuvos regionų. Šiukšlių išvežimas Panevėžyje - dar daugiau švaros ir patogumo miestiečiams ir šio rajono gyventojams. Yra suskaičiuota, kad kasmet Lietuvoje į sąvartynus išvežama apie 3 milijonus tonų įvairių atliekų. Iš jų bent jau pusę būtų galima perdirbti, pasak Aplinkosaugos informacijos centro teikiamos statistikos. Tai būtų: popierius, kartonas, stiklas, plastmasė, atliekos, tekstilė, oda ir pan. Tačiau žinoma, kad perdirbama tik trečdalis visų antrinių žaliavų. Kiekviename regione šiukšlių surinkimas ir išvežimas yra svarbus bei būtinas.

Mes rekomenduojame atsakingai rūšiuoti atliekas: stenkitės į buitinių atliekų konteinerius nemesti skysčių, nes jie greitai rūgsta ir ima skleisti nemalonų kvapą; prieš išmetant į konteinerį greitai gendančių produktų pakuotes, jas perplaukite. Dažno iš mūsų namuose prisikaupia dideli kiekiai nereikalingų daiktų, žurnalų, net sulūžusių ir nebenaudojamų baldų.

siuksliu isvezimas
Šiukšlių išvežimas

Universalus meistras siūlo savo paslaugas šių daiktų išvežimui iš jūsų namų. Jeigu jums trūksta laiko ar priemonių supakuoti išvežamiems daiktams, mes rūpestingai išspręsime ir šią problemą. Susisiekite su mumis nurodytais telefono numeriais ir aptarkime planą, kurį greitai ir operatyviai realizuosime jums prieinama kaina.

Kodėl rinktis mus? 

Profesionalumas. Puikiai žinome, jog kiekvieną įmonę reprezentuoja jos darbuotojai. Profesionalaus įvaizdžio ir elgesio personalas padeda kurti vartotojų pasitikėjimą, todėl darbuotojų atrankai skiriame ypatingą dėmesį. Visi mūsų meistrai yra ne tik kruopščiai atrenkami, bet ir yra savo srities specialistai. Mūsų žmogiškųjų išteklių skyrius užtikrina, kad kiekvienas atskiros srities darbuotojas atitiktų jam keliamus reikalavimus, o įsidarbinus gautų reikiamus apmokymus.

Kokybė. Mes vertiname išskirtinę kokybę. Dėka mūsų profesionalių darbuotojų rinkoje išsiskiriame kaip įmonė, gebanti užtikrinti maksimalią paslaugų kokybę. Mūsų srityje dirbame klientams brangioje ir artimoje aplinkoje (namai, biuras, asmeninis nekilnojamas turtas ir pan.), todėl jaučiame atsakomybę prieš savo klientus ir suvokiame, jog tik gerai ir kokybiškai atliktas darbas gali garantuoti tolimesnę sėkmę.

Skaidrumas ir sąžiningumas. Tai vertybės, kurias mes puoselėjame. Prieš atliekant bet kokį darbą, detaliai su klientu apsitariame ką ir kaip darysime, išklausome visus norus ir pageidavimus. Tik tuomet raitojamės rankoves. Jums nereikės mokėti už darbus ar paslaugas, kurių neužsisakėte. Visi apmokėjimai už paslaugas vyks skaidriai ir sąžiningai - pagal išankstinį susitarimą.

Lankstumas. Demonstruojame lankstų požiūrį visais aspektais. Reikia paankstinti sutartą darbų planą? Mes pasiruošę. Norite papildyti/sumažinti darbų sąrašą? Mes sutiksime. Atsirado nenumatytos priežastys neleidžiančios atlikti darbų sutartą dieną? Atliksime darbus kitu Jums patogiu metu. Jūsų pareiga mus informuoti, mūsų atsakomybė prie Jūsų prisiderinti. Tinkamas požiūris ir gera vadyba – tai dalykai suteikiantys lankstumą mūsų versle.

Šiukšlių išvežimas Panevėžyje

(8-606) 81743

Teikiamos paslaugos

Universalaus meistro profesionalų komanda išveš šiukšles greičiau, nei Jūs susiruošite tą padaryti patys. Nesvarbu ar tai būtų statybinės šiukšlės po namų remonto, seni nereikalingi baldai, susidėvėjusi buitinė technika ar tiesiog buitinės atliekos, atsiradusios po namų tvarkymo. Mūsų meistrai atvyks greitai, kruopščiai surinks reikiamas atliekas, todėl nė nepajusite, kaip Jūsų erdvė taps švari ir tvarkinga.

Į mus galite kreiptis dėl šių šiukšlių išvežimo paslaugų Vilniaus mieste:

  • Šiukšlių išvežimas;
  • Buitinių atliekų išvežimas;
  • Buitinės technikos išvežimas;
  • Metalo laužo išvežimas;
  • Šakų išvežimas;
  • Senų baldų išvežimas;
  • Statybinių atliekų išvežimas;
  • Perkraustymo paslaugų;
  • Kt. paslaugos.

Į kiekvieną užsakymą žiūrime individualiai – atvykstame į vietą, tikslinamės su klientu, kas turi būti išvežta ir vertiname darbų apimtis. Tuomet apskaičiuojame reikalingą darbo jėgą, transportą. Galiausiai suderinę sąmatą nedelsiant vykdome darbus klientui patogiu laiku. Jums tereikia paskambinti ir Jūsų problemos taps mūsų.

Atsakingai žiūrime į kiekvieną užsakymą, todėl dirbame tiek su individualiais, tiek įmonių užsakymais, tačiau esminis mūsų tikslas yra padėti. Naudodamiesi mūsų patyrusių specialistų patirtimi patarsime ir pakonsultuosime aktualiais klausimais, paaiškinsime kokie yra problemų sprendimų būdai, o svarbiausia, Jums nereikės rūpintis niekuo. Darbus atliksime sklandžiai, greitai ir už prieinamą kainą. Naudojame lankstų verslo modelį, todėl visuomet sugebame prisiderinti prie kliento poreikių. Kreipkitės į mus jau dabar ir pamirškite visas neigiamas emocijas, kurias sukelia namuose esančios atliekos.

Prieš ir po šiukšlių išvežimo

Šiukšlių išvežimas Panevėžys

Pasirinkdami mūsų paslaugas būsite tikri, kad gausite geriausią kainos-kokybės santykį. Jūs ne tik sutaupysite daug brangaus laiko ir jėgų, bet ir nepatirsite papildomų išlaidų perkant/nuomojant/prižiūrint darbams reikalingą techniką. Mūsų meistrai į Jūsų namus atvažiuoja su visa reikalinga įranga, tad būkite ramūs – Jūsų investicijos atsipirks. Dėl tikslesnės informacijos apie kainas kviečiame skambinti nurodytais kontaktais, tačiau preliminari kaina už kubinį metrą yra 15-20 EUR. Mūsų vadybininkai visuomet pasiruošę Jums padėti!

Žinome, kaip kartais yra sunku prisiversti arba paprsačiausiai surasti laiko švaros darbams atlikti, nekalbant apie tai, kad tokiems darbams neretai prireikia specialios technikos bei transporto. Iš patirties žinome, kad atliekų ar baldų išvežimui taip pat reikia ir papildomos fizinės darbo jėgos, o kaimynas ne visuomet gali padėti. Būtent todėl ir esame tam, kad palengvintume Jums buitį. Universalaus meistro specialistų komanda yra visada pasiruošusi kibti į darbus, todėl nebelaužykite galvos, skambinkite mums ir pamirškite visus nepatogumus. Universalus meistras – nuo šiol ir šiukšlių išvežimo profesionalas!

Jūsų komfortas – mūsų atsakomybė.

Aptarnavimo teritorija

Skambinkite dabar!

(8-606) 81743

Mūsų atsiliepimai: 

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/11/2019
Palieskite, kad skambintumėte