Apdailos darbai

Apdailos darbai - reikšmingas statybų etapas, apimantis šias sritis: gruntavimą, glaistymą, tinkavimą, dažymą, tapetavimą, gipso kartono montavimą, plytelių klijavimą bei grindų įrengimą.

Tai labai paklausi paslauga, nes statybų darbai vykdomi nuolat. Apdailos darbai buvo ir yra populiarūs, nes atliekami ne tik naujos statybos objektuose, bet ir vykdant būsto remontą ar renovaciją. Priklausomai nuo objekto dydžio bei projekto apimčių, apdailos darbai yra planuojami. Statant namą ar remontuojant butą, pasirenkamas apdailos darbų tipas - dalinis ar pilnas. Dalinę apdailą dažniausiai renkasi žmonės, kurie planuoja pabaigti būsto įsirengimą savo jėgomis.

Apdailos darbai

Ilgą laiką buvo manoma, kad patiems atliekant kai kuriuos apdailos darbus, galima sutaupyti. Tačiau ne veltui yra sakoma, kad kiekvienas turi daryti tai, ką moka geriausiai. Universalaus meistro statybų ekspertai bei patyrę specialistai pataria nerizikuoti ir nešvaistyti savo laiko bei finansinių išteklių. Profesionalūs ir patikimi Universalaus meistro apdailos darbai suteiks jums visišką atsipalaidavimą ir lengvą remonto procesą.

Pasirinkite miestą ir skambinkite

Kodėl rinktis mus?

Paslaugų įvairovė. Universalus meistras pasižymi įvairių ir skirtingų apdailos darbų atlikimu. Padedame paruošti sienas, grindis ir lubas dažymui ir dekoravimui, jas patys dekoruojame, atliekame dažymo, fasado apdailos darbus, klijuojame plyteles, klojame grindis, vedame elektrą ir santechniką, padedame kurti interjero dizainą ir atliekame daug kitų svarbių apdailos darbų, be kurių sunku įsivaizduoti užbaigtą projektą.

Patirtis. Mūsų patirtis leidžia darbus vykdyti greitai ir be užsikirtimų. Esame susidūrę su įvairiausiomis statybų situacijomis, todėl gerai žinome, kaip jas reikia spręsti ir kokių veiksmų imtis. Profesionaliai tvarkomės su stresinėmis situacijomis ir klientams leidžiame būti visiškai ramiems. Nereikia ieškoti papildomų meistrų, nereikia skirtingų, neaiškios kompetencijos specialistų.

Komandinis darbas. Dirbame kaip vienas kumštis. Komandinis darbas padeda ne tik viską atlikti daug greičiau, bet ir išvengti komunikacijos ir darbų persidengimo problemų. Visi darbai yra surikiuoti nuosekliai, pagal iš anksto suplanuotą grafiką. Tai yra ypač patogu klientams, nes yra laikomasi numatytų terminų ir sąmatų.

Kokybė. Remiamės ne tik mūsų darbuotojų profesionalumu, bet ir naudojame tik aukštos kokybės statybines medžiagas. Dirbame pagal patikrintas technologijas, todėl žinome kaip dirbti taip, kad būtų užtikrinta darbų kokybė ir ilgaamžiškumas. Esame patikimi ir savo sričių specialistai, tad mūsų kompleksinės paslaugos suteikia maksimalų komfortą.

Apdailos darbai kaina

Namų statybos, remontas ar renovacija reikalauja daug išlaidų. Tokius projektus įgyvendinti besiruošiantys žmonės visa tai planuoja iš anksto. Jei jūs planuojate vienai įmonei patikėti atlikti visus apdailos darbus, pasodomėkite jos reputacija, atliktais darbais bei klientų atsiliepimais. Patyrusios ir ilgametę patirtį turinčios statybos įmonės savo darbe naudoja kokybiškas ir pažangias medžiagas, o patį apdailos darbų procesą kontroliuoja, tad klientams siūloma aukšta darbų kokybė.

Nuo darbų apimties, projekto sudėtingumo bei termino priklauso apdailos darbų kaina. Kiekviena profesionali statybų paslaugas teikianti įmonė ar komanda, atvykę į objektą bei įvertinę darbų apimtis, sudaro ir pateikia darbų grafiką bei sąmatą. Statybų ekspertai pataria nesusigundyti mažas kainas už darbus siūlančiomis įmonėmis ar pavieniais meistrais. Pasitikėkite patirtimi bei profesionalumu, nes tai lemia kokybę.

Apdailos darbų kainos nustatomos individualiai, atsižvelgiant į kiekvieno projekto išskirtinumą, klientų norus bei pageidavimus. Apdailos darbų įkainiai taip pat priklauso ir nuo statybų objekto būklės bei pasirinktų medžiagų. Daugiau informacijos apie apdailos darbus galite rasti mūsų internetinėje svetainėje arba susisiekę su mūsų meistrais tiesiogiai.

Dažniausiai užduodami klausimai

✅Kiek kainuoja apdailos darbai?

Apdailos darbai ir jų kaina priklauso nuo reikiamų atlikti darbų pobūdžio, jų apimčių. Kuo didesnis darbų poreikis, tuo geresnė darbų kaina, tačiau konsultuotis dėl tikslesnių darbų įkainių raginame tiesiogiai, išvengiant bet kokio tarpininkavimo

 

✅Kaip užsakyti apdailos darbus?

Susisiekti su meistru galite pasirinkę savo miestą ir paskambinę arba parašę meistrui tiesiogiai. Pokalbio metu įvardinkite reikiamus atlikti darbus ir sužinokite standartinius paslaugos įkainius.

 

✅Koks yra apdailos darbų procesas?

Pasirinkę miestą, susisiekę su meistru ir sutarę susitikimo laiką, atvykus meistrui bus tiksliau įvertinti darbai, jų atlikimo terminai bei kainos. Tai yra svarbi užsakymo dalis, kadangi viskas vėliau vyksta pagal iš anksto su klientu suderintą planą.

 

✅Kaip greitai galite atlikti apdailos darbus?

Darbai pradedami klientui patogiu metu, meistrui esant laisvam. Apdailos darbai ir jų pradžia numatoma pagal tai, ar jie yra vidaus, ar išorės. Tam įtakos gali turėti oro sąlygos, sezoniškumas, meistrų užimtumas ir kiti faktoriai.

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, aciu! Jonas 05/13/2020